Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fawellana

Dorosle dzieci mojego partnera wykorzystuja go!

Polecane posty

Gość fawellana

Mam problemy z narzeczonym ktory ma juz swoje dorosle dzieci. Syna w wieku 28 lat, zonaty z dwojka dzieci oraz corka 27 lat, panna z dzieckiem. Patrze na to wszystko to oni po prostu od mojego faceta ciagna co sie da. A ten idiota oddalby im wszystko, doslownie wszystko. Wczoraj wnuk mojego meza mial urodziny to ten kupil mu bardzo drogi rower i najgorsze w tym wszystkim jest to ze on nieuzgadnia tego ze mna! Ostatnio poklocilam sie z mezem oto ze swoim doroslym dzieciom i malym wnukom daje co sie da. Syn poprosil ojca by dal mu kilka tysiecy ten bez problemu wyjal pieniadze, corka poprosila ojca by kupil jej nowy telewizor do mieszkania od razu to zrobil. Szlag mnie trafia gdy na to wszystko patrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wasi rodzice
zdecyduj sie maz czy narzeczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem że ten pan daje
pieniądze swoim dzieciom z waszego wspólnego budżetu? bo jeśli nie to jego sprawa co robi ze swoją kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecf jmqwe
fawellana--:-) a co,zadzrosc cie bierze,ze twoj partner wydaje kase nie na ciebie a na swoja rodzine :-) Mojego ojca kochanica,potem jego zona terz sie wkurzała i buntopwała go przeciw mnie. Wzełas sie za faceta z dziecmi ,wiec zamilcz zazdrosna i pazerna babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrna pozytywka
hehe ale glupio wpadlas raz maz raz narzeczony...nastepnym razem przemysl prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest moj przyszly maz, za miesiac bedziemy brali slub. I co z tego, tu nie chodzi o zazdrosc lecz o cos innego. Ze facet nie pyta mnie o zdanie czy moze cos kupic swoim dzieciom czy wnukom a robi to. I kasa jest oczywiscie jego, ale co to ma do rzeczy? skoro jestesmy razem to powinien sie on liczyc z moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
Jega kasa, jego dzieci, jego decyzje. Wasza kasa, wasze dzieci, wasze decyzje. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecf jmqwe
fawellana a ile młodsza jestes od swigo przyszłego meza ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna pozytywka
a ile ty zarabiasz ? ile twoj narzeczony? ja nie smialabym rozporzdzac pieniedzmi faceta ktory nawet nie jest moim mezem.. widocznie ma wzgledem nich poczucie winy, ile jego dzieci mialy lat jak rodzina zostala rozbita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeene
a co Ty masz do jego pieniedzy? Pracuje i ma prawo zrobic z nimi, co uwaza za sluszne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecf jmqwe
fawellana ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zarabiam 2000 miesiecznie i mieszkam u swojego PRZYSZLEGO meza. Oczywiscie nie mam obowiazku placenia rachunkow bo to jest wszystko na glowie mojego faceta. Gdy ich ojciec odszedl od ich matki to jego syn mial 15 a corka 14 lat. Ja jeszcze wtedy nie bylam obecna w jego zyciu, oczywiscie caly czas utrzymywal i utrzymuje kontakt z dziecmi, to dobrze ale to co robia z nim jego dzieci to juz przegiecie. Ja mam 43 lata, moj partner ma prawie 60 lat. Jest bardzo dobrym czlowiekiem, ale to co robi z pieniedzmi zaczyna mnie denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za twoje kupuje, ze tak sie burzysz?? Kupuje swoim dzieciom i wnukom. Ja rozumiem, że zapewne wolałabyś żeby wydawał na ciebie ale sorry skoro dobrowolnie bierzesz sobie faceta z bagażem to nie decyduj za niego na kogo i ile wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeene
mysle, ze twoj partner zlego wyboru doknal.Jestes pazerna kobieta. Normalne , ze ojciec ,czy matka bedzie pomagac dzieciom , jesli uzna , ze ja stac z wlasnych pieniedzy pomoc dzieciom. Mozesz uszanowac to , albo wycofac sie z planowanego slubu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
Oczywiście nie masz obowiązku płacenia rachunków? Czemu to jest takie oczywiste? LOL Kobieto - opanuj zapędy dyktatorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecf jmqwe
Mój ojciec miał taka pazerna kocanice ,ktora potem stała sie jego zona.Kurwisko pazerne wykonczyło mojego ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna pozytywka
a na co uwazasz powinny zostac przeznaczone te pieniadze? narzeczony sobie czegos odmawia np. wakacji, dobrych ubran? moze go po prostu stac na taki gest wg ciebie na co mialby przeznaczyc te pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atari zwei
pokaż mu ten wątek i powiedz że jesteś autorką. będzie wiedział co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Partner powiedzial mi ze ja nie musze placic zadnych rachunkow, swoja pensje mam po prostu na ubrania, kosmetyki. Moj facet ma swietnie prosperujaca firme. Gdybym chciala to nie musialabym pracowac, ale zalezy mi na pracy bo mysle glownie o swojej emeryturze, o niczym wiecej. Poza tym wole isc do pracy niz w domu zajmowac sie gotowaniem obiadkow czy sprzataniem. Do nas przychodzi codziennie pani ktora sie takimi rzeczami zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
własnie widac, ze interesują Cie właśnie pieniądze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeene
to znaczy , ze wzial sobie utrzymanke z duzymi pretensjami na stare lata. Powodzenia dla niego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli dla was jest to normalne ze dziadek placi wnukom za lekcje angielskiego, basen? bo dla mnie nie. Oczywiscie on nie odmawia sobie zadnych wakacji. Co jakis czas lecimy np. do Chorwacji czy w Alpy. Pomijajac juz to ze dzieciom rowniez funduje takie wczasy, kiedys wypomnialam mu ze jego syn i synowa zrobili sobie dzieciaki to sami sobie powinni radzic, corka zaszla w ciaze to tez mogla myslec wczesniej to powiedzial mi bym dala spokoj jego rodzinie, ja chce mu tylko przemowic by udal sie po rozum do glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheoia
fawellana czy to prowokacja ,czy ty jestes taka bezmyslna,pazerna naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeene
mysle, ze prowokujesz nas :-P Bo nie moze byc kobieta 43 letnia tak glupia i pazera ,co do nie swoich pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waszym zdaniem moge byc glupia, nie zalezy mi na tym. Nie, nie prowokuje was. Zalozylam dwa takie same tematy i ani na jednym ani na drugim nie dostalam konkretnej rady. Mnie zalezy glownie na tym by powiedziec swojemu facetowi ze zle postepuje dajac swoim dzieciom wszystko tego czego one chca. Ale wy tutaj chyba wszyscy ciagniecie od swoich rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
Przyganiał kocioł garnkowi kochana... Sama ciągniesz od swojego faceta ile się da :D Na emeryturę zbierasz i do rachunków się nie dokładasz... Żal. Ot, co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheoia
Eleeene tez mam nadzieje,ze autorka prowokuje,ale z autopsji wiem,ze istnieja takie kobiety. Moj ojciec zwiazł sie z tka pazerna babą,ktora go wykonczyła,a smieszne jest to,ze moj ojciec nigdy mnei nie pomagał,a i tak te babsko buntowało go przeciw mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeene
ja jestem matka i babcia juz.Jestem starsza od Ciebie. I powiem Ci, ze bardzo zle Ci wroze. Jesli nadal bedziesz taka postawe wykazywala , to kopnie Cie w dupsko twoj zamozny ,przyszly maz. Nikt nie ma prawa do nakazywania drugiemu partnerowi , jak ma postepowac z wlasnymi dziecmi. Tym bardziej, ze sa to samodzielnie zarobione pieniadze. Oczywiscie mowie tu o drugim zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atari zwei
przecież dałem ci konkretną radę: pokaż mu ten wątek i powiedz że jesteś autorką. pomoże mu to zmienić stosunek do ciebie na właściwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak on ci sponsoruje wycieczki
to pretensji do niego nie masz, tylko jak daje dzieciom masz pretensje autorko. Zobaczysz jak on cię jeszcze wyroluje, bo wie jaka pazerna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×