Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pedra234

dostałam lekarstwo na trądzik

Polecane posty

Gość pedra234

Hej dostałam lek na trądzik (poprzedni właściciel kupił za dużo) i pytanie czy epiduo to dobra opcja? Mam problem z pryszczami i musze się ich pozbyć tylko czy tym się da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarstwem najlepszym jest uzdrowienie swojego umysłu,tam siedzi przyczyna tradziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewisisia
Właśnie zaczyna leczenie epiduo. Właściwie to już kończę pierwszy tydzień, na razie nic się nie zmienia ale liczę na to, że po miesiącu będzie lepiej (tak piszą). Czytałam na temat tego leku dużo i myślę, że to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byleby lepiej z tym bylo no bylo juz na ten temat gadanie na necie wiec po probleimie :) www.youtube.com/watch?v=1FT_YcldLa4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epiduo jest świetny, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uzywalam epiduo ale idz do dermatologa, mi der.przepisala izotek 7 miesiecy kuracji.cierpialam na tradzik i przez tradzik 23 lata tylko izotek mi pomogl. Jeszcze bralam tetralysal tez byl dosc rewelacyjny szybko byla poprawa ale powrot byl straszny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkat
nie ma leków na tradzik,bo to wszystko siedzi w mózgu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uzywalam epiduo ale idz do dermatologa, mi der.przepisala izotek 7 miesiecy kuracji.cierpialam na tradzik i przez tradzik 23 lata tylko izotek mi pomogl. Jeszcze bralam tetralysal tez byl dosc rewelacyjny szybko byla poprawa ale powrot byl straszny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkat
nie ma leków na tradzik,bo to wszystko siedzi w mózgu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczkodan6767
Mi się udało wyleczyć z trądziku dzięki epiduo a męczyłem się chyba z 2 lata ale to był efekt zaniedbania. Polecam bo niskim kosztem i w dość szybkim czasie można się wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Epiduo to jedyna masc, ktora pomogla mi pozbyc sie wypryskow! w przeciwienstwie do innych, ktore uzywalam, nie wysusza skory nawet przy czestym stosowaniu. polecam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny lek polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny lek polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małami99
Właśnie wybieram się do lekarza i po waszych opiniach zamierzam zakupić Epiduo dam znać jak mi poszło ale myślę, że w końcu mi się uda pozbyć pryszczy (walczę już pół roku) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna89poranna
Zastanawiam się cały czas czy kupić ten lek. przerabiałam już kilka i boję się popełnić kolejny błąd ale dużo opini na plus więc nie wiem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po episruo jest strasznie wysuszona i podrażniona skóra, poza tym trzeba unikać słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko siedzi w Twojej głowie (potega podświadomości Murphy) najlepszy lek (zobacz na yt) - AloeVera Żel rekomendowany w Uzdrowisku Rabka a nie jakieś pseudo lekarstwa polecanych przez dermatologów, którzy muszą nabić w butelkę biednych ludzi. Mydło do twarzy protect herbal, maseczka z błota czarnego, Aloe Vera, Bio Oil na blizny tylko odrobinę, żeby nie zapchało. maść cynkowa bądz rozpuszczona aspiryna tzw. maseczka aspirinowa na gule i najlepiej Chela cynk 75mg, dobre odżywianie: mało kawy najlepiej żadnej kofeinowej, dużo warzyw i owoców ale rzadko kto przestrzega tego bo mu się nie chce, mniej słodyczy i tej chemii w żywności, 0 zupek chińskich itp. , ograniczyć stres, pozytywne myślenie, pół roku i 0 przyszczy a nie wydawanie kupę kasy na pseudo lekarzy i ich lekarstwa, jecie te tabletki a potem kończycie kurację i zdziwieni, że po 3 miesiącach to g***o wróciło ze zdwojoną siłą. Chcecie się truć to trujcie. wasze życie ja się wyleczyłam a walczyłam z tym gównem 9 lat. Namawiano mnie na izotek ale na szczęście odmówiłam. Powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes tym co jesz Wszystko co jesz i pijesz wpływa na hormony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogły na trądzik zabiegi lecznicze Thalgodermyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hinnki666
bardzo dobra opcja, ja się też tym leczyłam i aktualnie żadnego pryszcza na buźce. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epiduo g00wno działa, rok "leczenia" i niemal zero efektów. Dopiero leczenie wewnętrzne (ja brałam Izotek) zadziałało, i to bardzo szybko (owszem, efekty uboczne są, ale warto przecierpieć; przy smarowidłach też są). Teraz jak mam jakieś lekkie nawroty to stosuję żel Differin, i jest bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremlla3
mało w tym prawdy co piszesz. Primo leczyłam Epiduo i dzięki niemu już nie mam trądziku po drugie, nie ma szans na leczenie się tym lekiem przez rok! Żaden lekarz się na to nie zgodzi, także dopracuj hejt i wróć jak już będziesz wiedział co pisać, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek jest o Epiduo to ty musisz się stąd wynieść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liskowska29
Bardzo dobra opcja ja serdecznie polecam bo bardzo mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×