Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

hej dziewczyny czy któraś z was brała dostinex i jak po nim wyglądały wasze wyniki ja biore teraz norprolac 1 tabletke na noc prolaktyna 6-krotnie większa niz norma lekaż przepisał mi teraz dostinex ale będe go brać dopiero od wtorku dwa razy w tygodniu po jednej czekam na wasze komentarze na temat tego leku i waszych doświadczeń pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anta1981
miałam już pierwszy cykl po dostinexie i na razie nie udało nam się wycelować próbujemy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę dostinex od 8 m-cy. W pierwszym miesiącu brania nie było łatwo - mdłości od rana do południa, wypadanie włosów i alergiczne reakcje skórne. Potem wszystko ustąpiło, PRL jest w normie. Leczę się od 5 lat- najpierw bromergon, potem norprolac. W ciąże zaszłam na norprolacu, ale jeśli chodzi o skutki uboczne zażywania tego typu leków to dla mnie dostinex jest rewelacja. Do tego biorę kompleksy witaminowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od dzisiaj mam zacząć brać norprolac. Do tej pory brałam bromergon ale po nim czułam się tragicznie. Lekarz stwierdził, że norprolac będzie dla mnie lepszy. Bardzo się boję ale też bardzo chcę być już w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mpm a lekarz zlecił Ci wykonanie badań szczegółowych - chodzi mi czy znasz przyczynę dokładnie przez którą nie możesz zajść w ciążę- bo sama zmiana leku z jednego na drugi - jeśli się po bromergonie źle czułaś- to uważam, że trochę za mało, że lekarz ci powiedział- ok to przepisze pani coś innego, bo będzie lepsze. Leczy się przyczyny a nie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam robione badania 29.09.08r. Wszystko wyszło ok poza za wysoką prolaktyną. Tarczyca, hsg. usg - wszystko ok. Dodam, że badania zrobiłam dlatego, że nie mam owulacji.Dostałam bromergon ale po dwóch tygodniach brania bardzo źle się czułam mdlałam, miałam mdłości i brak apetytu przez 10 dni schudłam 6 kg. Lekarz stwierdził, że źle toleruję bromergon jak większość pacjentek i kazał brać norprolac. Powiedział, że po tym owulacja powinna wystąpić i powinnam zajść w ciążę. No i oczywiście muszę przytyć te stracone 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mpm teraz rozumiem- to pewnie masz troszkę podobną sytuację do mojej- tyle tylko, że u mnie powodem podwyższonej prolaktyny był gruczolak przysadki. Ja zaszłam w ciążę zaraz na początku brania norprolacu- więc trzymam za Ciebie kciuki- ale jak weźmiesz go na noc to radzę nie wstawać już z łóżeczka aż do rana- on daje jeszcze lepszy odlot niż bromergon, ale te skutki na sczęście są nieodczuwalne, bo jak wstaje się rano, to jest po wszystkim pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki- ja weszłam na ten topik z myślą, że spotkam tu kogoś kto bierze aktualnie dostinex- tak jak ja- Póki co sa tu osoby, które biorą norprolac. W sumie to mam już porównanie, wiec coś tam mogę odpowiedzieć pytającym- bo brałam już bromergon i norprolac Najbardziej aktualnie chodzi mi o kwestię uzyskania dojścia aby dostinex móc nabyć po lepszej cenie. Słyszałam, że w Czechach podobno jest dużo tańszy- czy ktoś kupował? Proszę o info? Chyba, że gdzieś jeszcze? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja bralam Dostinex. Nie czulam sie po nim fantastycznie- ja na ciaglym kacu, szczegolnie po dwoch pierwszych tabletkach. Ale bralam jedna tabletke na 2 tygodnie, wiec da sie wytrzymac. Przedtem zadne leki nie pomagaly. Dostinex bralam przed 2 miesiace i teraz jestem w 9 tygodniu ciazy :))))) Zostaly mi jeszcze 3 tabletki i z checia odsprzedam. Kontaktujcie sie ze mna na maila. Pozdr Renia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie696
Witam, mi Dostinex pomógł po dwóch miesiącach zażywania (po 2 tabletki na tydzień), na początku miałam mdłości i zawroty głowy, po kilku tabletkach organizm się przyzwyczaił i nie odczuwałam żadnych efektów ubocznych. Teraz czekam na upragnionego dzidziusia :-) ps. po kuracji zostało mi półtora opakowania Dostinex'u (12szt = 8szt + 4szt), chętnie odsprzedam potrzebującej za połowę ceny bo szkoda wyrzucić - data ważności czerwiec 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie696
witam, oferta w sprawie dostinex'u nieaktualna życze powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszlikr
Witam, mam do odsprzedania lek Dostinex, nigdy nie uzywany z powodu zmiany lekarza, który stwierdzil , że nie musze go stosować. Buteleczka jest zafoliowana 8 tabletek 0,5 zapłaciłam 289 zł cena do uzgodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was miała problemy skórne(trądzik) z powodu dużej prolaktyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira24
Dostinex biore juz przez 14 miesiecy 1 tabletke na tydzien z powodu wysokiej prolaktyny - zaburzenia miesiaczkowania w wieku 50 lat. Mam pytanie... gdzie najtaniej kupowac ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira24 ja sobie wynegocjowałam cenę w aptece i płacę 289 zł. W aptece internetowej jest też chyba za ok 300 zł chyba DomZdrowia czy coś takiego. W Chechach jest podobno za50% ceny ale ja nie mam dostępu-oczywiście ceny podałam za opakowanie 8 tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkasiaaa
mam tradzik od 10 lat przeszlo 3 lata temu urodzilam synka i wciaz mam pokarm w piersiach. poszlam do dermatologa na tradzik wyslal mnie do endokrynologa. czulam sie fatalnie zrobilam badania i proloktyna za wysoka sie okazala wiec dostalam dostinex pol tab. raz w tyg. po trzech tyg zaczely sie lekkie zawroty glowy a po 5 tyg nie moglam wstac z lozka, nudnosci, zawroty potliwosc. nie wiedzialam co sie ze mna dzialo teraz mam brac 1/4 raz w tygodniu ale sie boje ze sie to powtorzy. nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaa2
Hej! Też mam problemy z prolaktyną. Bardzo źle się czuję. Lekarz przepisał mi dostinex (1/2 tabl. na tydzień). Zażyłam dopiero pierwszy raz. Nadal źle się czuję. Dostinex kupiłam na Czechach za 160zł. Cena super. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arvenka
JA dostinex kupuję w Turcji tzn. znajomi którzy wyjeżdżają lub ktokolwiek mi dostarcza. W Turcji jest bez recepty i refundowany. Za 100 euro mam 24 tab. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al1200
Witam ja biore rowniez Dostinex (1/4 tabletki, 2 razy w tygodniu) Bardzo dobrze toleruje ten lek, bez skutkow ubocznych. Ale moze to ma znaczenie, ze mam mikro gruczolaka przyszadki. Mam zamiar zorganizowac sobie Dostinex w USA, tam 8 tabletek kosztuje 20 USD (jest to lek z grupy generic). Niestety ale w Poslce jeszcze trzyma cene i dla mnie jedynie jego cena to najwiekszy minus Pozdrawiam, A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniku
Witam, brałam Dostinex 1,5 roku zanim udało mi się zajść w ciążę. Lek świetny, po bromergonie byłam nieżywa (mam bardzo niskie ciśnienie). Po kuracji zostały mi 2 opakowania po 8 tabletek (kupił mi znajomy w Czechach). Chętnie odstąpię po kosztach. Data ważności do października 2010 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulas
Witam, Mam do sprzedania opakowanie dostinexu (8 tabletek) po dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakaa jaaaa
Ja bralam Dostinex i czulam sie po nim normalnie. Bralam przez miesiac zaledwie , bo udalo mi sie zajsc w upragniona ciaze. Nie wiem, czy zbilam nim prolaktyne czy psychicznie sie odblokowalam przy tabletkach. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temp123456
Kupie Bromergon temp123456@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda10
Mam do sprzedania DOSTINEX w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda10
Mam do sprzedania DOSTINEX pewny i w dobrej cenie.POZDRAWIAM... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda10
Witam Bralam przez prawie dwa lata Dostinex bo mam prolaktynemie aktywna.Od miesiaca mam super niski wynik i mam odstawiony lek. Uwazam ze Dostinex jest drogi ale jeszcze najlepszy ,jesli chodzi o leki na prolaktyne.Mam 8-em tab. w nowym opakowaniu,data waznosci do lutego 2011r.moge go sprzedac za 280 zl. to nie jest bardzo tanio ale ja kupowalam go w Polsce na recepte za 370zl. Przez ostatnie miesiace udalo mi sie kupowac go bez marży i jest pewny. Musisz uwazac na zbyt niskie ceny bo ten lek jest ze Stanow i cena jego jest przeliczana z dolara +marża apteki, w kazdym kraju cena jest podobna bo sprawdzalam w internecie a te szokujaco niskie ceny sa nieco dziwne.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniku
Dostinex 8 tabletek na polską receptę można kupić w Czechach za 170 zł . Tyle kosztuje tam Dostinex bez zniżek i bez żadnego problemu. Gdy masz receptę przepisaną przez czeskiego lekarza (np. jesteś tam na wakacjach, masz europejską kartę ubezpieczenia zdrowotnego idziesz do przychodni i mówisz że zapomniałaś tabletem a brać musisz itd) to Dostinex kosztuje 6 zł. (+- 40 koron czeskich) Tak wygląda refundacja dostinexu w Czechach. Ale i tak warto realizować tam recepty polskie. Zadzwonić do najbliższej apteki (przesłać wcześniej mailem skan recepty), dogadać się co do odbioru i bez problemu KUPIĆ bez płacenia 280 zł za opakowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy brałyście Dostinex przez cały cykl, czy tylko przez pierwsze dwa tygodnie i potem przerwa dwa tygodnie. Mój lekarz tak mi zalecił, ale nie widzę efektów? Biorę go od 2 miesięcy. Teraz jestem za granicą więc narazie nie sprawdzałam czy mi coś spadła. W ciążę nie zachodzę. Moja prolaktyna to 44. Jak to jest u Was? Czy któraś miała takie zalecenia? Może powinnam brać jednak przez cały cykl. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy brałyście Dostinex przez cały cykl, czy tylko przez pierwsze dwa tygodnie i potem przerwa dwa tygodnie. Mój lekarz tak mi zalecił, ale nie widzę efektów? Biorę go od 2 miesięcy. Teraz jestem za granicą więc narazie nie sprawdzałam czy mi coś spadła. W ciążę nie zachodzę. Moja prolaktyna to 44. Jak to jest u Was? Czy któraś miała takie zalecenia? Może powinnam brać jednak przez cały cykl. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×