Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Vivien1214

Dr Artur Śliwiński opinie

Polecane posty

Gość Vivien1214

Czy ktoś robił sobie jakiś zabieg u dr śliwinskiego w Szczecinie ? Bardzo proszę o opinie, szukam lekarza w Szczecinie ponieważ muszę mieć poprawkę powiększania z podnoszeniem piersi . Bardzo proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien1214
Czy nikt nie zna dr Śliwinskiego ze Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również chciałaby sie coś dowiedzieć na temat tego chirurga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nikt nie może nic powiedzieć na temat dr.Sliwinskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diamondstar
Witam, moja znajoma robiła u dr Śliwińskiego operację powiększenia piersi. Robiła ok. 7-8 lat temu - wyszły idealnie !!! Tak jej zazdroszczę, że sama zastanawiam się nad zrobieniem u tego pana doktora. Ona wymieniła mi jeszcze 2 nazwiska, ale oczywiście poleca mi swojego. Nie słyszałam jeszcze, żeby ktokolwiek poszedł do niego na poprawkę piersi. Zresztą w tym roku otworzył swoją prywatną klinikę - to również o czymś świadczy. Vivien1214 wal do niego jak w dym i nawet się nie zastanawiaj i nie oglądaj za siebie, to na prawdę najlepszy wybór. A u kogo robiłaś powiększenie piersi jeśli to nie tajemnica ? I co poszło nie tak ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie na ranking - przystojny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivien1214
Do Diamondstar :-) Bardzo dziekuje ci za odpowiedz, ja mialam 4 miesiace temu plastyke z powiekszeniem piersi u dr Pastuchy, zostala u mnie zrobiona plastyka (podniesienie) tylko wokolo otoczki co przy mojej wielkosci i opadzie piersi nie wystarczylo, moim zdaniem powinien zadecydowac PC jak zrobic operacje zeby wynik byl jak najlepszy. Moje piersi sa teraz nieksztaltne, szerokie i juz znowu opadniete. Bylam juz na wizycie u Dr. Sliwinskiego i musze stwierdzic ze mam zaufanie , ze tym razem bedzie dobrze:-)Bardzo kompetentny i mily lekarz!!! Termin mam na 7Stycznia, juz sie nie moge doczekac...Bardzo ci dziekuje i pozdrawiam Vivi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za podciągnięcie wokół otoczki czli metodę Benelli powinni odbierać prawo wykonywania zawodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivi1214
Tak to Prawda, ja nie mialam pojecia, jesli lekarz powiedzial ze tak bedzie operowal to ja myslalam ze bedzie dobrze, ale nie jest:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vivi jaka miałaś wyjsciowke? Ja mam rozmiar B a chcialam powiekszyc i ppdniesv uzyskujac rozmiar C. Doktor Furmánek powiedzial ze będzie przez otoczke czy znaczy ze piersi mi opadną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bede miala podniesienie i powiekszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivi1214
Ja mialam 70 C , ja czytalam ze plastyke przy otoczkach mozna zrobic przy malym biuscie, ale moga byc piersi wtedy plaskie, ale tyle sie czyta dobrego na temat Furmanka ze ja mysle ze on wie co robi :-) Kiedy masz op ?Ile czekalas na termin u niego i z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W październiku mialam ustalany termin i czekalam miesiac na operacje. Ze względów zdrowotnych musialam termin przesunac i czeka sie 3 miesiace. Teraz mam termin na luty. Jestem z Kielc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vivi a Ty skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi1214
Ja mieszkam w Berlinie a tu są takie kosmiczne ceny i dlatego zdecydowałam sie na Szczecin , życzę ci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że Ty będziesz wcześniej operowana bo juz w styczniu. Trzymam kciuki za udaną operacje. Oczywiście zdaj relacje po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi1214
Napewno bede pisać:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Sliwinskiego jezeli chodzi o podniesienie piersi robi bardzo ładnie mnie operował miałam implanty i z nimi podnosil nadmiernie ze przed podniesieniem wyglądały jak kupa bardzo sympatyczny doktor nie bufon jak inni podwieszki robi z***biscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Polska dla DE to tak jak dla PL Czechy i Słowacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi1214
Witam ja uwazam ze wybor nalezy do kazdego osobiscie jesli w polsce sa dobrzy specjalisci i ceny ok to przyjezdzaja ludzie z zagranicy no i Polska zarabia:-) Ja mialam 7.1.14 podnoszenie piersi u Dr Sliwinskiego w Szczecinie zdecydowalam sie rowniez na mala plastyke dolnego brzucha bo mialam taka brzydka blizne po cesarskim cieciu,brzuszek mam teraz plaski blizna jest super a piersi juz sa bardzo ladne rowniutkie , ksztaltne, ja nie myslalam ze takie piersi moga u mnie wyjsc, pisalam wczesniej jak wygladaly po pierwszej op i czucie w brodawkach jest 100% a po pierwszej op nie miala 4 miesiace, ciecia sa tak cieniutkie ze jak sie bedzie fajnie goilo to nie beda bardzo widoczne ale dla mnie wazniejsza jest forma a jest piekna:-) Klinika super, pielegniarki opiekuncze i bardzo mile! Dr. Sliwinski jest doswiadczonym i swietnym Chirurgiem Plastycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabojadka88
Ja chce robic u niego piersi w marcu,wiem,ze jest bardzo kompetentny,a Panie urocze,powiedz mi tylko czy bardzo balalo czy dbali o to,zebys czyla sie komfortowo i jesl to nie problem moge prosic zdj cycuszkow na maila??Bardzo mi zalezy,pzekopalam caly nternet i nic nie ma ,a wiem,ze doktor nie udostepnia zdjec pacjentek...czy sa piersi Twoje blisko siebie?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi1214
Witam ja miałam robiona plastyke piersi a implanty miałam już włożone pół roku temu , ale mogę powiedzieć ze po implantach bardzo boli ale są na to środki od bólu:-) można przeżyć! Klinika jest na najwyższym poziomie i pielęgniarki bardzo dbają o pacjentów . Moje piersi są w normalnej pozycji , ale to chyba zależy jakie ma się swoje ustawienie piersi. Podaj maila to ci wyślę zdjęcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monika24nowak@wp.pl Ja chce tam u nich wlozyc implanty,czyli rozumiem,ze on Ci implantów nie wkładał,ale jestes zadowolona z rezultatu??Nie wiem czy to normalne,ale boje sie bólu jak cholera:)))))))))))mialam cesarke i byl luzik,a tutaj jestem strasznie speniana:)))))))OD czytania forum juz teraz mnie bola haha:)Mam tylko nadzieje,ze po tych srdkach przeciwbolowych da sie przezyc jakos w koncu bede tam 3 dni:)dzieki Ci za wszystko ,szukam kontaktu od osob,ktore robily u niego i to jest jakis dramat,nigdzie nie ma prawie informacji.jeszcze raz dziekuje!ciesze sie,ze tu zagladasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do  Vivi1214
Vivi1214 ja jestem także po nieudanej plastyce piersi, muszę koniecznie poddać się poprawce tego co spartoczył chirurg. Czytam wszystkie wątki o chirurgach którzy są dobrzy w op. piersi i mam mieszane odczucia kogo wybrać, a nie chciałabym popełnić powtórnego błędu co do wybor****irurga. Więc proszę podziel się swoimi odczuciami. Wyczytałam, że i Ty miałaś źle przeprowadzony zabieg i z tego co piszesz wiem, że poddałaś się poprawce. Napisz proszę ile kosztowała poprawka, czy dr zlikwidował poprzednie blizny i jak były przeprowadzone cięcia, czy miałaś wykonywany lifting piersi czy tylko powiększanie poprze implant. Wiem, że o zbyt dużo pytam, ale uwierz proszę po prostu boję się, że powtórnie wyjdzie coś nie tak. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi1214
Witam, ja bym cie prosila o adres mailowy to ci to wszystko napisze :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę podaj maila bo chciałam się więcej czegoś dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela1968
Witam , jedna nie za dobra opinia na temat Dr Sliwinskiego chyba zostala skasowana, jakas pani napisala ze byla operowana przez Dr Sliwinskiego i byla nie zadowolona, ciekawe czy opinie skasowala sama czy ktos inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak brzmiala,pamietasz??kurde wlasnie tak to jest z tymi opiniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela1968
Witam, dokladnie juz nie wiem ale napisala ze miala powiekszane piersi u dr Sliwinskiego i nie jest zadowolona bo piersi sa nie rowne jedna na bok druga do gory albo cos w tym rodzaju! Opinia zniknela, czy sama ja wycofala?;-) Teraz mam troche strach bo chce isc na zabieg podnoszenia owalu twarzy nicmi do tego Chirurga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam u niego na konsultacji wczoraj,mily ,rzeczowy i wydaje sie byc kompetentny,zajmuje sie tez rekonstrukcja piersi,wiec mam nadzieje,ze bedzie ok ,termin 10 .02 dam znac,ale juz panikuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×