Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa*ja

Dr Brzuchański Czechy

Polecane posty

Gość nowa*ja

Witam wszystkie dziewczyny, które reflektuja na operacje plastyczna brzucha. Ja jestem 2tyg po takiej operacji w Czechach u dra Brzuchanskiego Martina i jestem super zadowolona. Polecam lekarza, jest miły, rzeczowy i wogole specjalista w każdym calu. Calkowity koszt operacji to 4,500zl! Jeżeli któraś z Was zastanawia sie nad plastyka brzucha, polecam w 100% doktorka! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fassa
Nowa ja, a mialaś rozstępy na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa*ja
Tak miałam. Do tej pory mam ale dużo mniej, bo ich znaczna czesc została wycieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno ...
jak mozesz oceniac efekty takiego zabiegu po 2 tygodniach ? to paranoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa*ja
Jak nie miałas takiego zabiegu to sie nie wypowiadaj. Potwierdzam moje zadowolenie rownież po dwóch miesiącach - nadal za wcześnie?? Już drugi dzień po zabiegu jak zobaczyłam brzuch, byłam zachwycona!! Kolosalna różnica!!:-) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fassa
Bo właśnie się zastanawiam nad taką operacją a mam rozstępy po bokach pępka i nad...zastanawiam się jak one wyglądają takie naciagnięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISSI_86
Ja sie wybieram 27.11.2013 na abdominoplastyke brzucha wlasnie do Pana Brzuchanskiego , tyle o nim slyszalam pozytywow ,ze nawet nie mysle o innym doktorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko8
Missi_86 napisz koniecznie proszę jak juz będziesz po zabiegu. Jaki koszt oraz czy wszystko ładnie i profesjonalnie wykonane, jak blizna i wogole ogólny stan. Będę bardzo wdzięczna! Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę mocno o namiary na tego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze brzuchanski fatalnie naciaga skore i prawie polowa dziewczyn po pol roku znow ma zwisy na brzuchu......:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak mozna miec slabo naciagnieta skore na brzuchu? boze tyja dziewczyny i im oponka rosnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tu nikt nie pisze? Są tu jakieś świeże pacjentki doktora? Napiszcie co i jak po kolei, chodzi mi o przyjecie do szpitala jak to wyglada, czy macie osobę do pomocy? Gdzie mialyscie zakwaterowanie? Jak cenowo wygląda powiekszenie i podniesienie piersi? Jaka cena implantow? No i wszystko co zwiazane z op. Za odpowiedzi z gory dziekuje. Ps jestem nowa i zielona takze kazde info mile widziane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Prosze o kontakt do dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja w czerwcu tamtego roku miałam zabieg u dr. Brzuchańskiego plastykę powłoki brzusznej. Jestem mega zadowolona, efekty rewelacja, pielęgniarki bardzo miłe, wszystko w jak najlepszym porządku. w tym roku w czerwcu również się wybieram ale tym razem na inny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Którego czerwca? Ja będę pod koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jullcia999
witam chciala napisac ze miała plastyke twarzy i doktor brzuchanski poprawiał po polskim lekarzu moje powieki górne i dolne ,jestem bardzo zadowolona ,cały personej wspaniali ludzie opiekowali sie mną warunki super ,czytalam niedawno ksiażke ''wyspy szczęsliwe'' beaty katarzyny tyszkiewicz ,autorka opisuje swój pobyt w szpitalu ,operacje, doktora martina brzuchanskiego ,wszystko sie zgadza na wysokim poziomie ,co do noclegu w cieszynie i ja miałam rezerwacje u pani kasi worek ,nie polecam jedna lazienka na kilka pokoji ,warunki bardzo słabe a pani kasi tak zawiezie do szpitala no wszedzie ale za jakie pieniadze,np busik z bielska do cieszyna 5 zł bilet a pani kasia 50 zł !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jullcia999
witam operacja u doktora martina brzuchanskiego jak i pobyt w szpitalu opisała autorka ksiaki wyspy szczęsliwe beata katarzyna tyszkiewicz jak i pobyt w cieszynie u pani kasi worek polecam wszystki zapoznac sie z ksiazka !!!!!!!!julcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka14
chejka to jest prawad i ja mieszkałam u pani kasi worek ,ona liczy za osobe ,wiec jak ktos z chłopakiem to podwójnie zapłaci ,a warunki oplakane dom bardzo stary ,mieszkalo ok 8 osób ,piece i jedna łazienka do dyspozycji ,bardzo brudno ,posciel była brudna , przepocona ,wszedzie włosy psa a i co do opłat i ja płaciłam po 50 zł ,za przejazdy ,w szpitalu za to było super wszyscy znaja jezyk polski , ja robiłam nos ,a ksiazke przeczytam z chęcią i ciekawością ,widziałam opis na stronie empik com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie swoje terminy operacji. Razem raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiu ile kosztował Cię nosek ? Miałaś korektę całego nosa czy jakieś części ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiga54
Ja mam termin na plastykę brzucha - 10 września 2014r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
Ja tez jestem zadowolona z dr robilam nos 2 tyg tem choc jestem opuchnieta nosek jest piekny placilam 3325zł z pobytem i zapisalam sie na plastyke brzucha ale dopiero na luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któraś robiła biuscik u dr? szukam opini i cen moze jakiś link z kliniką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam plastyke piersi ( lifting), jestem zadowolona, profesjonalane podejscie do pacjenta, szpital i personel pierwsza klasa. teraz chcialabym powiekszyc piersi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien1214
Bardzo bym prosila o adres mail do dr, moze ktos robil u niego konsultacje przez mail ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martin.brzuchanski@nemtr.cz Większość z nas miala konsultacje meilową :) W adresie meilowym nie ma nigdzie spacji! Jak zrobisz kopiuj i wklej podobno tworzy się spacja dlatego sama przepisz adres mailowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe a między i a @ nie ma spacji? Okulista moja droga okulista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież pisze ze tam tez nie ma! Ale jesteś tepa! Widzialas adres mailowy ze spacją? Żałosne. Jeśli nie wiesz to się nie odzywaj. Skoro pisze ze jest ciąg liter to tak jest. Jak ci się podoba to pisz sobie spacje tylko nie jecz ze meil nie doszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To według Ciebie co to jest? a ciąg... Mądra osóbko. Widziałam adres meilowy ze spacją bo właśnie sama taki adres wstawiłaś. Więc nie sądzę że jestem bardziej żałosna od Ciebie. A spacji nie muszę pisać bo już tam jest kretynko! Jeszcze raz okulista ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawny adres: martin.brzuchanski@nemtr.cz Może po wizycie u okulisty zobaczysz gdzie był błąd, lub zobacz sobie na goglach co znaczy słowo "spacja" bo chyba jednak do końca nie wiesz co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×