Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ketty26

Dr. Łątkowski Polanica Zdr.

Polecane posty

Gość ketty26

W lutym mam termin na powiększenie piersi. Bardzo proszę o waszą opinię na jego temat. Chiałabym nawiązać kontakt z osobą, która miała już taki zabieg przeprowadzony w Polanicy . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
www.beautywpolsce.com/forum i tyle chybanaten temat :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketty26
czytałam informacje na tej stronie. większość z nich jst pozytywna ale sa tez, które w ogóle nie zachęcają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
a pokaz chirurga na ktorego temat jest 100% zachwalajacych opinii;) zawsze bedzie ktos za i przeciw. Osobiscie mialam robiony nos u doktora i jestem mega zadowolona. Napewno doktor jest bardzo doswiadczonym lekarzem i zna sie na rzeczy. Po tym jak ja zrobilam nos, znajoma robila u niego biust tez nie ma zastrzezen. Ale nigdy nie bedzie takze zawsze wszyscy beda zadowoleni ;) kazdy ma inne oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KICIA26
No tak masz rację... "Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził" hehe. Dzięęki :0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
Dr Łątkowski czy Dr Wójcicki Polanica ============== ================== 08:49 tak tylko pytam... Kto lepiej zrobi nosek ? Kto ma wieksze doswiadczenie ? Dr Wójcicki jest tanszy... 08:55 haven25_ bylo juz kilka watkow na ten temt. Tanszy nie tanszy.Oboje bardzo dobrze operuja. Jak chcesz miec prosty nosek to radzilabym Ł. jak inny to W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fardete
wlasnie sie zastanawialam gdzie wceielo moj topik dlatego zalozylam jeszcze jednen... sorki :) bardzo podoba mi sie 3 nos ze strony Wojcickiego... taki bym chciala ale nie wiadomo czy bedzie mi pasowal, niewiadomo tez czy to jego dzieło... moze symulacja komputerowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
10:53 ketty26 Polecam Łątkowskiego. 11:36 fardete mozesz powiedziec cos wiecej ? co u niego operowalas, jaki jest efekt, jak Cie tam traktowali w klinice- czy byly mili itp. i moze podasz maila chetnie do Ciebie napisze 11:51 Sweet melody Ja też dołączam do tego tematu, ponieważ także mam dylemat u którego z dr zoperować nos. Postanowione że będzie to właśnie jeden z wymienionych w tytule lekarzy i nie wiem tylko który dokładnie ...waham się, a na stronach w.w. lekarzy malutko zdjęc nosów przed i po operacji ... szkoda że nie pokazują na swoich stronkach więcej fotek. Proszę osoby które miały robione nosy u tytułowych dr o pisaniee tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KICIA26
Operowany nos miała u niego moja mama. Miała garpaty po złamaniu w dzieciństie, więc jej prostował, usuwał polipy, ioddtykał lewą perzegrode. Tego typu operacja jest trudniejsz od zwykłej korekty kształtu i w związku z tym miała większe zasinienia twarzy. A rezultat rewlacja, ma ładny,prosty o naturalnym wyglądzie nosek. Ja u niego miałam robione oddsusanie ud. Wtedy po operacji, przez 2 dni opiekowała się mną P. Zachara,( moja mama po opracji wrociła do domu bo mamy mieszkanie niedaleko Polanicy, więc nie było takiej potrzeby) bardzo miła i serdeczna osoba. Pokoje są u niej w domu. jedzenie dobre. 12 lutego mam operacje piersi a opiekę pooperacyjna będe miała w Villi,( po zabigu na piersi lepiej być bliżej kiniki), więc jak dojdę do siebie to opiszę wm jak tam było. Ja do tego lekarza mam zaufanie i dlatego nie myślę o zmianie chirurga, ale wybór do was zależy . Jedna rada nie sugerujczie się ceną i nie idzcie gdzie taniej. Robicie to na całe zycie a na takich zabiegach nie warto oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KICIA26
Czy macie uz wyznaczone terminy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łątkowski
dobrze operuje piersi ,ale nosy już ne bardzo.Nie podobają mi się,sa za duże czyli zbyt mało skorygowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fardete
Ja jeszcze nie mam wyznaczonego terminu ale chce zrobic korekte przez wakacje , niedlugo jade na konsultacje :) Kicia 26 - to nie chodzi o oszczednosc ale nie zawsze wysoka cena jest gwarancja wysokiej jakosci :) co do tej malej zmiany, mysle,ze mozna z nim negocjowac... jezli nie bede zadowolona z efektu chyba Doktor zrobi darmową poprawke(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
poprawki u doktora sa bezplatne. Co do malej zmiany nie zgadzam sie do konca. Przynajmnij mozna negocjowac ksztalt nosa a nie tak jak u innych - nawet nie chca sluchac pcjenta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fardete
to ja sie zdecydowalam... ide do Łątka niech sie dzieje co chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fardete
skasujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fardete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dax
fardete ja tez bede sie operowac u latkowskiego :D Mnowstwo o nim czytalam na innym forum. Rozmawialam z doktorem. Mily lekrz :) zna sie na rzeczy. Poki co nie zaluje wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet melody
dax i fardete------> Ja też mam zamiar operować nos w Polanicy tylko wacham się pomiędzy Wójcickim i łątkowskim. Co w Waszym przypadku zdecydowało o tym że będzie operował Łątkowski? Ja nadal nie wiem którego dr mam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketty26
Zdecydowałam się na dr. Łatkowskiego. za 10 dni będę miała wieksze cycuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny ja też mam zamiar zoperować nos i też chce to zrobić w Polanicy ..w grę wchodzi Łątkowsi i Wójcicki ... nie wiem którego wybrać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dax
co zdecydowalo.. przede wszystkim to ze marzy mi sie i bardziej podoba mi sie prosty nosek od jakis lukowatych i zadartych jak u pigi a doktor wlasnie takie robi :D Poza tym jest jednym z najlepszych z lekarzy w kraju. Mily i potrafi sluchac swojego pacjenta. Stara sie spelnic jego oczekiwania. A np. wojcicki nie zabardzo chce rozmawiac o ksztalcie nosa. Przewaznie sam go dobiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fardete
To,ze ma duzo ludzi przede wszystkim i jego charakter, podobno jest bardzo mily i robi darmowe poprawki,moze w ta srode pojade na konsultacje ! ! :) wezme ze soba zdjecie natali oreiro a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve 444
Hej wszystkim Jeśli już ktoś się zastanawia nad zrobieniem nosa to ja osobiście nie polecam dr Łątkowskiego. Miałam u niego dwie operacje i nie jestem zadowolona z wyglądu. A miły to on wcale nie jest i nie wykazuje zainteresowania pacjentom, nie wspominając o tym, że mój nos po operacji wyglądał tragicznie. Tyle bólu i cierpienia na nic. Nie wiem może zjadła go rutyna. A co do prof. Kobusa to uważam, że jest on przemiłym człowiekiem i doskonałym fachowcem. A zatem tym, którzy nie mogą się zdecydować pomiędzy dr. Ł. a dr Wójcickim, to zdecydowanie polecam tego drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fardete
mozesz podac swojego maila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fardete
a ja bym chciala zobaczyc fotki... przed i po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve 444
Witajcie W sumie to może dlatego jestem zła, bo wszyscy lekarze mówili mi, że przydarzył mi się okropny pech, że moja operacja tak nie wyszła. I to w dodatku w Polanicy u takiego fachowca jakim jest dr. Ł. Bo większość moich koleżanek, którym dr Łątkowski robił nos była bardzo zadowolona.W moim przypadku było jednak inaczej. Bezpośrednio po zdjęciu gipsu nie było nic widać i wszystko wyglądało ok, wiadomo opuchlizna. Wszystko wyszło po kilku miesiącach. Okazało się, że powstało jakieś dziwne zniekształcenie. No i potrzebna była poprawka.Co prawda jestem wdzięczna, że teraz mam prosty nos, ale i tak nie jest on idealny. Pod skórą wyczuwam małe ubytki kości, co widoczne jest także z zewnątrz, z jednej strony mój nos jest także trochę zapadnięty.W związku z tym tak za kilka lat planuję następny zabieg. A zatem widzicie drogie panie i panowie, że przede wszystkim to trzeba zdawać sobie sprawę z ryzyka, bo nie zawsze wszystko może pójść pięknie. Mimo wszystko uważam, że jest do b. dobry lekarz, a moja frustracja nie powinna być dla nikogo zdziwieniem:) Po prostu miałam chyba pecha. Wyczytałam gdzieś, że operacje nosa to bardzo trudne operacje i że w 15% na 100 mogą wystąpić jakieś powikłania. Ja niestety się załapałam na te 15%. A co do zdjęć to sorki, ale ich nie zamieszczę. To jest forum wymiany zdań i każdy ma prawo podzielić się własnymi doświadczeniami. I każdy sam tak naprawdę decyduje co przyjmie do wiadomości a co nie. Słuchajcie ja mimo wszystko chcąc być obiektywną to muszę stwierdzić, że doktor dobrze operuje. A ja po prostu miałam pecha i to się może przydarzyć każdemu. Ogólnie rzecz biorąc to sądzę, że w Polanicy mają jednych z najlepszych specjalistów. I jak miałabym robić sobie poprawkę to też tam. Jednak po tym co przeszłam a było okropnie i strasznie dużo bólu to nie wiem czy mam jeszcze dość sił by się znów na to zdecydować. I cieszę się, że przed moją pierwszą operacją, gdzie miałam prostowany nos, nie wiedziałam jak to wygląda, bo inaczej nie zdobyłabym się na to. Ale mówię to wszystko zależy od tego co kktoś chce mieć robione, bo np. samo ścinanie garba czy robienie krzywej przegrody nie jest aż tak bolesne, najgorsze jest łamanie tej kości nosa(chodzi mi oczywiście o wrażenia po operacji). No cóż ponoć dla urody trzeba cierpieć. Ale jak narazie to dziękuję Bogu, że mam to już za sobą. POZDRAWIAM i życzę odwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve 444
Jakbyście chciały wiedzieć coś więcej to podajcie swojego maila, Wtedy będę mogła napisać bardziej ze szczegółami. A tu jest mój mail jakby co Eve444@poczta.fm I proszę jak będziecie do mnie pisać, to w temacie napiszcie "operacja plastyczna" albo Polanica Zdr. coś w tym rodzaju żebym wiedziała. No to pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
Wiesz tylko jak chcesz wyprostowac przegrode bez zlamania kosci albo sciac garb? Troche sie wyklucza to co mowisz. Po 2 operacjach powinnas juz to wiedziec. Tak naprawde to operacja nosa nie boli. Mozna odczuwac bol przy resekcji skrydelek bo tu jest skora jeszcze podcinana i zakladane swy. Samo lamanie kosci nie boli i tonie jest tylko moje stwierdzenie Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×