Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka15

dr Piotr Zawodny-Estetic Szczecin opinie

Polecane posty

Gość anulka15

bardzo prosze wszystkich o opinie na temat piotra zawodnego z estetic w szczecinie.jestem zainteresowana laserem ,botoxem i wypelniaczami. ktos u niego robil.bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfdfjnfdnmffd
jest bardzo zawodny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
prosze nie ma nikogo ze szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze Szczecina ale temat cycuchów więc nie pomoge :) I klinika Artplasica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiaczek
Jest super fachowcem i rzeczowym człowiekiem! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
do sisiaczek dzieki, bo chcialam sie do niego wybrac.ktos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A MOŻE KTOŚ WIE
gdzie w Szczecinie można wykonać lipolizę iniekcyjną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viesia
ja tez mysle sie do niego wybrac ale szukam wiecej opini.....come on dziewczyny..lub chlopacy...byliscie u niego??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaXYZ
jestem po dwoch laserach - zamykaniu naczynek i usuwaniu blizn. BARDZO ZADOWOLONA - nareszcie widac poprawe stanu mojej twarzy. Przy kupie kasy wyrzuconej na kosmetyki, mikrodermabrazje i inne cuda, dopiero po wizycie u dr Zawodnego jest efekt, do tego dlugotrwaly- drugi zabieg po roku. Polecam. Doskonaly specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anulka lpiej
idź do artplastica sprawdzony lekarz przez pacjentki przynajmniej będziesz spala spokojnie :) to twoje ciało po co ryzykować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowo wymagająca
Jestem po dwukrotnym ostrzyknięciu twarzy. Pierwszy raz poddałam się zabiegowi, który wykonał inny lekarz niż dr Piotr Zawodny. Bruzdy nosowo-wargowe wypełniono mi niesymetrynie, po igle zostały obustronnie krwiaki, które z czasem wchłonęły się. Drugi raz zdecydowałam się na zabieg u dra Piotra Zawodnego. Naprawił mi czoło, okolice oczu, a bruzdy nosowo-wargowe wypełnił idealnie równo i w taki sposób, że uniesione zostały "chomiki", dzięki czemu owal twarzy uległ poprawie. W kilka dni po opuszczeniu gabinetu byłam najszczęśliwszą kobietą na świecie. Jestem absolutnie wiarygodnym źródłem informacji, ponieważ jestem lekarką i nie mogę wprowadzać w błąd kobiety -pacjentki szukające pomocy dla swojej twarzy. Drogie Panie, z pełną odpowiedzialnością polecam Wam dra Piotra Zawodnego. W Szczecinie nie ma sobie równych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagająca
Jestem po dwukrotnym ostrzyknięciu twarzy. Pierwszy raz poddałam się zabiegowi, który wykonał inny lekarz niż dr Piotr Zawodny. Bruzdy nosowo-wargowe wypełniono mi niesymetrynie, po igle zostały obustronnie krwiaki, które z czasem wchłonęły się. Drugi raz zdecydowałam się na zabieg u dra Piotra Zawodnego. Naprawił mi czoło, okolice oczu, a bruzdy nosowo-wargowe wypełnił idealnie równo i w taki sposób, że uniesione zostały "chomiki", dzięki czemu owal twarzy uległ poprawie. W kilka dni po opuszczeniu gabinetu byłam najszczęśliwszą kobietą na świecie. Jestem absolutnie wiarygodnym źródłem informacji, ponieważ jestem lekarką i nie mogę wprowadzać w błąd kobiety -pacjentki szukające pomocy dla swojej twarzy. Drogie Panie, z pełną odpowiedzialnością polecam Wam dra Piotra Zawodnego. W Szczecinie nie ma sobie równych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia..............
Robilam blizne laserem u ZAWODNEGO niestety efekt zerowy. Botox zdecydowanie lepiej robi Szczubiał. Natomiast widzialam robione usta u Zawodnego i musze przyznac ze robi bardzo ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowo wymagająca
Krysiu, jestem pewna, że blizny po jednorazowym zabiegu nie zlikwidujesz, powinnaś poddać się jeszcze kilka razy, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna82szczecin
Hej! Bylam na zabiegu fotoodmladzania u doktora Zawodnego. Usuwanie nzczynek i przebarwien. Efekt super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynakk
Bardzo proszę o wiecej waszych opinii o tym lekarzu, chodzi mi usuwanie blizn laserem, czy polecacie go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynakk
do KRYSIA a ile razy robilas ta blizne u dr zawodnego i jakim laserem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynakk
do WYMAGAJĄCA wilkewa nadal go polecasz dr zawodnego? Szukam specjalisty- dobrego i przede wszystkim ktory BEZPIECZNIE usuwa blizny laserowo w szczecinie, poznaniu albo Bydgoszczy, prosze odpisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos jeszcze pomoże????
prosze o opinie o dr. Piotrze Zawodnym ze szczecina!!! bede wdzieczna za kazda opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt wiecej nie był u
dr Piotra Zawodnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wola
to chyba świadczy nie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiks
Podobijam temat. Do Szczecinianek - Osadowska, czy Zawodny? A może jakieś inne typy? Interesuje mnie laser - usunięcie blizn po trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalila123
Odnosnie laserów, miałam małe przebarwienia na twarzy, dr Zawodny polecił mi laser, powtarzałam go 4 razy, niestety efekt zerowy, pieniądze wyrzucone w błoto. Nie polecam i napewno bym tam już nie poszła. Wiem, że jeżeli chodzi o powiększanie ust i botox ludzie są zadowoleni z Medi Clinik, tam przyjmowała babka kosmetolożka, nie pamiętam nazwiska ale podobno jest świetna.Widziałam powększone przez nią usta przepięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliznaaa
ja usuwalam blizny u dr Zawodnego. Mialam 3 razy laser encore i za tydzien jade na 4 :) blizny sie znacznie splycily, przebarwien nie mam w ogole. jestem bardzo zadowolona! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany123
3 RAZY? TO CHYBA DUZO ZAPŁACIŁAS... A PODOBNO TEN LASER JEST TAKI MOCNY CZY SIE MYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliznaaa
no troche mnie to kosztowalo ale ciesze sie ze sie zdecydowalam na ten laser i na tego lekarza :) po 2 zabiegach bylam bardzo zadowolona z efektu pozniej niestety wrocil tradzik ponowna kuracja aknenorminem no i kolejne nowe blizny.mialam poprostu pecha :/ bylam u dr Zawodnego pod koniec wrzesnia 2012 i teraz jade znowu mam nadzieje ze to bedzie ostatni zabieg :) dr Zawodny nie zalowal mi mocy podczas zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany123
a to miałas na cała twarz czy tylko policzki bo tam zawsze najwiecej blizn:/ ja mam małe i chce sobie je usunąć a przy okazji odświerzyc troche buzie tylko narazie sie wacham bo nie wiem jaki bedzie tego efekt czy sie nie zawiode... mi powiedziano ze bedzie mnie to kosztowała 2000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany123
a jak długo pozniej w domu siedziałas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliznaaa
po pierwszym i drugim zabiegu wyszlam po ok 3 tyg tylko i wylacznie dlatego bo moglam sobie pozwolic na siedzenie w domu. pozniej zaczelam prace wiec po kolejnym laserze siedzialam jakies 8-9 dni. strupy po tym czasie juz poschodza no ale skora jest czerwona do ok miesiaca/dwoch :) zalezy jaka moc :) poprawe zauwazalam srednio po 2,3 miesiacach nie wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliznaaa
robilam cala twarz ale blizny mam tylko na policzkach i brodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×