Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwiasteczkowska

dr. Sankowski

Polecane posty

Gość sylwiasteczkowska

Witam. bede miala niedlgo operacje powiekszania piersi u dr. Sankowskiego....czy ktoras z was robila u tego doktora? czy wie cos na temat umiejestnosci lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tylu innych młodych lekarzy którzy operują dlaczego wybrałaś jego klinikę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego młodych? Z doświadczeniem chyba lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMnorma
Pomocyy ! szukam na necie str dr. sankowskiego i nigdzie nie moge znaleźć . Jaki jest kontakt do dr albo strona jego kliniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMnorma
Dlatego nigdzie nie mozna go znaleźć . Szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Sankowski nie operuje za stary jest ręce i wzrok nie te... ja miałam operacje w jego klinice kilka lat temu.Co mogę powiedzieć o samej klinice? opieka po operacji bardzo dobra pielęgniarka siedziała całą noc przy łóżku,czysto nie miałam żadnej infekcji ,rany nie przywlekłam żadnej choroby ani zakażenia co zdarzyło się mojej znajomej w innej klinice. efekt zabiegu hm.... po prostu wepchnięty implant.Wyjściówkę miałam ładną wiec i efekt nie najgorszy.Ja się nie znałam nikt też nie poinformował mnie ani nie doradził że implantem można też wymodelować kształt. Czy polecam? jeśli potrzebujesz modelowania implantem idź gdzieś indziej.Jeśli masz ładną wyjściówkę i potrzebujesz się "wypchać" może być ta klinika. Co do wkładek polecałabym ci brać mentory z dożywotnią gwarancją,Przynajmniej będziesz spała spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibutka
Jeju ja mam za niecałe 2 tygodnie operacje piersi w klinice u Sankowskiego i zaczynam sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Steczkowskie wszystkie maja brzydkie nosy, jednak nie zrobily operacji, tylko Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś miał robiony nos u sankowskiego i był z niego zadowolony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościówa , a jaką metodą wykonał ci operację-otwartą czy zamkniętą ? to też jest ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tvn bedzie sponsorem poprawek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Sankowski operuje w dalszym ciągu ! dnia 2 września tego roku przeszłam korektę odstających uszu ! Zabieg został wykonany osobiście przez DR Sankowskiego. Swoją drogą przemiły człowiek, starszy Pan ale za to z ogromnym doświadczeniem. Szczerze polecam klinikę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i obecności komornika nie zauważyłam :) Klinika zadbana, czyściutko, personel zadowolony uśmiechnięty, Pan doktor zresztą też :) Proszę nie siać plotek ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się pośpieszyłaś .Tutaj nikt nie pisze o komorniku. Czyli faktycznie jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie plotki warto zacytować po dwa razy dla tych którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem :) zresztą ja w komornika nie wnikam, ważne że w moim przypadku praca kliniki została dobrze wykonana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiiik111
Ja również jestem zadowolona i to właśnie z biustu o którym mowa na początku konwersacji. Chociaż robiłam go parę dobrych lat wstecz, gdybym miała zadecydować dziś zgłosiłabym się ponownie do tej samej kliniki ! Teraz zastanawiam się nad liposukcją brzucha, który po drugiej ciąży nie wygląda już tak dobrze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W klinice doktora Sankowskiego byłam 2 lata temu, robiłam plastykę piersi a także liposukcję pośladków. Do dziś pozytywnie wspominam ten czas i moją przygodę z chirurgią plastyczną. Cały personel jest świetny od Pań na recepcji, przez lekarzy operujących po przemiłą Panią która zmieniała mi opatrunki. Każdy jest uprzejmy, nie robi problemu i z uśmiechem na twarzy odpowiada na pytania oraz wątpliwośc***acjentów. Choć zabiegi te są nie ma co ukrywać bolesne to wierzcie mi drogie Panie, miły zespół kliniki ułatwia przejście przez ten trudny czas. Polecam wszystkim niezdecydowanym ;) Sama czekam na liposukcję tym razem brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze ale ostro klinika ruszyła z reklamą ,nagle zadowolone pacjentki się przebudziły,tylko z tego co wiem jak się komuś zabieg uda to raczej nikt na takim forum nie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to siedzi jedna osoba wypisująca obelgi pod adresem doktora :)cisza cisza nagle bum na kazdym forum w tym samym czasie :) trochę wyobraźni droga Pani bo to nie przedszkole i nikt tu nie jest głupi :) :) :) :) niech sie Pani podpisuje pod kazdym komentarzem jako "niezadowolona z nosa" po co udawać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto ''od nosa'' pamiętam cię, i co w końcu postanowiłaś, chciałaś robić poprawkę, ale u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze, że jest taka różnorodność w komentarzach, to właśnie same pozytywy byłyby mało wiarygodne nie rozumiem tylko dlaczego pacjentki które wyrażają swoje zadowolenie z kliniki są od razu atakowane i posądzane o nieszczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba uważnie śledzić forum, żeby wiedzieć kto co o której pisze, w lewym górnym rogu kłania się godzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagonkę to tu robi Pani niezadowolona z nosa, która sama swoje posty komentuje i popiera :) nikt nie jest głupi to nie przedszkole powtarzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabieg udany jest tez wtedy gdy przestrzega sie wskazówek udzielonych przez lekarzy przy procesie gojenia. Ponad to jesli ktoś idzie na operacje plastyczna musi liczyc sie z pewnego rodzaju ryzykiem powikłań i ewentualnym niepowodzeniem zabiegu przy pierwszym podejściu. Cało ludzkie to nie kartka papieru która mozna odpowiednio pociąć i złożyć. Pewnych rzeczy nie da sie przewidzieć. Każdy decydując sie na operacje plastyczna musi byc tego świadomy i sie z tym liczyc. Ja zanim uzyskałam wymarzony efekt do korekcji uszu podchodziłam dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wypisuje takie głupoty o doktorze ???miałam operacje nosa u doktora Sankowskiego, nos jest wąski, bez garbka i nie jest zadarty.Metoda na otwarto bo z tego co pamiętam mówił ze od lat na zamknięto sie nie robi!! Więc kto wypisuje te opinie nie ma pojęcia co mówi...kolezanka miała niedawno cycki i tez jest zadowolona.jaki komornik i o co chodzi jak klinika czynna i dr ma duzo Pacjentów.a wizyta juz tylko 300 a było 500 jak ja byłam. więc KONKURENCJO nie uczciwie uważam wypisywać takie głupoty... Ale tyle sie porobilo klinik ze przecież trzeba coś wymyślić zeby pacjentów zwabic. Szkoda tylko ze takie głupoty wypisują dobrze ze ja nie czytałam tych głupot przed operacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×