Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
cacy-cycus

dr Szczyt - zamiana terminów operacji X-XI/12

Polecane posty

Czesc dziewczyny! Mam wyznaczony temin operacji na 15. października, ale chciałabym przesunąć o miesiąc - na połowę listopada. Niestety na chwilę obecną nie ma już tam wolnych terminów. Może któraś z was ma wtedy zaplanowaną operację i chciałaby się zamienić? W razie czego piszcie na: paulenka.ja@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiana
Mam termin u dr Szczyta na 4 lipca. Może ktoś chciałby przyspieszyć swój termin operacji i zamienić się ze mną. Interesują mnie terminy koniec lipca, sierpień. Zainteresowani prosze pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megib130914
witam,mam termin na 26 lipca ,chętnie wymienię się na 4. czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha 1
Mam termin do dr. Szczyta na 31sierpnia. Bardzo interesuje mnie I połowa sierpnia. Może ktoś chciałby się zamienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha 1
Mam na myśli termin konsultacji. Bardzo zależy mi na zmianie terminu. Proszę piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Momila
Witam, mój termin operacji to 18 październik 2012 (piersi). Chętnie zamienię się z kimś kto ma termin w pierwszych 10-ciu dniach pażdziernika albo po 28 października. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę o kontakt na momil@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamienie termin u dr. Szczyta
zamienie termin operacji u dr. Szczyta (lipiec 2013) na maj, czerwiec lub wrzesien. zainteresowane osoby prosze o kontakt na mejla aggieblogzz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, zamienię termin u dr szczyta (całkowita korekcja nosa) styczeń 2014 na jakiś wcześniejszy, najlepiej sierpień 2013. sprawa pilna ,bo wyjeżdżam i muszę to załatwić wcześniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 3 marca 2014, jeżeli ktoś chciałby się zamienić (oczywiście na wcześniejszy dla mnie) proszę pisać :) xxnice3@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogodna Duszyczka
ja chetnie zamienioabym sie terminami:) wyznaczony termin operCjii to 19 czerwca 2013 a ja potrzebowalabym cos na arzesien , ewentualnie patdziernik 2013 bede miala plastyke piersi wiec tylko taki zabieg wchodzi w gre przy zamianie , poniewaz czekam na informacje! sweethell@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogodna Duszyczka
....poniewaz zaniegi maja byc podobmie czasoclonne - zapomnialam dodac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka1234567
Witam mam wyznaczoną operację na 24 marca 2014 interesował by mnie wcześniejszy termin:) Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt. czarnaa_21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela13
Witam odkupie termin operacji nosa do dr Szczyta . Proszę o kontakt na email emiliamitrzak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela13
Witam odkupie termin operacji nosa u dr Szczyta . Proszę o kontakt w email: emiliamitrzak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrei0369
WITAM . ZAMIENIE TERMIN OPERACJI 20 CZERWCA 2013 NA PÓŻNIEJSZY. kontakt: 601 057 057

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jak komuś bardzo zależy na czasie to mogę zamienić swój termin operacji u dr. Szczyta na początku lipca 2013 na późniejszy. Zainteresowane osoby proszę pisać na nata7nata77@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżoanaaa90
Witam serdecznie, Mam wyznaczony termin operacji nosa na 3 września 2014r. Z miłą chęcią zamienię się na termin wcześniejszy. Bardzo proszę o kontakt: asiunia_1990@tlen.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaplace 3.000 za termin operacji nosa we wrzesniu, pazdzierniku,listopadzie 2013. Ja mam w styczniiu 2014. kontakt ulakowalska90@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celbration
Zamienię termin operacji u dr Szczyta listopad 2014 na wcześniejszy, proszę pisać :) igaorz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honeeeey
Witam. Zamienię termin operacji u dr Szczyta z 19 marca na jakikolwiek wcześniejszy!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mexa888
Poszukuje terminu zabiegu u Dr Szczyt , najlepiej w tym roku 2013. Ja mam termin dopiero wrzesień 2014. Mój mail: mexa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilnie szukam osoby która zamieni się ze mną na termin operacji mój termin to 12 grudzień 2013 r chętnie zamienię na początek grudnia 2013 r. niby to niecałe dwa tygodnie ale dla mnie to bardzo ważne. Mój email ashp@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaz888888888888
hej, czy ktoś może chce się zamienić lub odstąpić termin konsultacji u dr. Szczyta? ja mam dopiero na luty 2016. jeśli tak, to poproszę o kontakt: catherine@amorki.pl dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maldiwy
Zamiene się terminem operacji (bez opłat) u dr.Potockiego ja mam 07.2014 interesuje mnie wcześniejszy )) simka29@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwews
Pilnie poszukuje osoby, zainteresowanej wczesniejszym terminem OPERACJI u dr Szczyta, mam termin na 13 luty 2014 r i musze zamienic sie na pozniejszy (optymalnie czerwiec, lipiec, sierpien, wrzesien 2014) prosze o kontakt na adres: mwendo3@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę odsprzedać termin konsultacji u dr.Szczyta 22.11. 2013 !!! Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres kingakorab@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagboz
Witam, posiadam termin zabiegu operacyjnego u dr Szczyta (korekcja nosa) na 11 września 2014 jednak zależy mi bardzo na wymianie na wcześniejszy termin operacji( najchętniej pierwszy kwartał 2014 roku). Czekam na info - zagboz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam termin wizyty na luty 2014 - chętnie odsprzedam (bądź zamienię). Ja jestem już po operacji (listopada 2013), nie decyduje się na drugą więc mogę odsprzedać termin bądź ewentualnie zamienić na późniejszy okres (będę miała na wizytę kontrolna więc mi to obojętne !) Możliwość spotkania się w Wawie by wykonać telefon do kliniki i zmienić termin. Mój mail ow-aga@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglaszasz sie na kilku forach i po co? Skoro nie potrzebujesz to oddaj potrzeujacym a nie handlujesz. Na targu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×