Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SzukamRady83

Dr Tomasz Kasprzyk szukam opini o jego usługach.

Polecane posty

Gość SzukamRady83

Glownie chodzi mi o wasze zadowolenie po operacji powiekszenie/podniesienia piersi. Czy lekarz jest przystepny w rozmowie i ''dla pacjentki'' czy raczej miałyscie wrazenie ,ze wam robi łaske.Juz wiem ze konsultacje sa u niego tylko we wtorki i jak narazie na etapie kontaktu mailowego,wyglada to tak ze to on robi mi ''łaske'' jesli znajdzie dla mnie czas :(.czytalam pare opini i wiem ze ma wiele dobrych,ale mimo to mam pare wątpliwosci.Jak Dr zachowuje sie przed i po operacji. Czy nie ma problemu jesli sie do niego zadzwoni z pytaniem. Nie mieszkam w Polsce i jest to dla mnie dosc wazne. No i jak z wielkoscia piersi,radzi raczej mniejsze czy robi to co chce pacjentka w miare medycznych mozliwosci. Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzukamRady83
Kobiety bwrdzo was prosze o pomoc,wiem ze niektore z was korzystaly z jego uslug.To nie reklama. Ja poprostu chce wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkooooooooooooo
zaglądałam kiedyś na forum o operacjach plastycznych (chyba je zlikwidowano, albo nie umiem znaleźć) i tam dziewczyna wychwalała Kasprzyka pod niebiosa, zrobił jej olbrzymie piersi, ona zmieniała wkładkę i inny lekarz powiedział, że tak wielkich jej nie zrobi, a Kasprzyk zrobił - przynajmniej masz odpowiedź na jedno pytanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzukamRady83
Wiec wychodzi na to ze opinie o nim na Dobry Lekarz są nieprawdziwie bo tutaj nikt się u niego nie operuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz, SzukamRady...
Jeżeli,lekarz już teraz robi Ci wielką łaskę,że pewnie zechce Cie przyjąc,to moja opinia jest jednoznaczna, takiego lekarza omijaj wielkim łukiem,bo co by bło gdybys musiała żadac od niego popraienia niedokładnie wykonanego zabiego - lepiej sobie na to pytanie sama odpowiedz. Opinie na 'dobry lekarz" są naciągane i w niekturych przypadkach po prostu nie zgodne z prawdą. Moja bliska znajoma wybrała właśnie lekarza bardzo reklamowanego na tym portalu i do dzisiaj ponosi konsekwencję nie udanego zabiegu (musiała przeprowadzic zabieg chirurgiczny poprawkowy i pewnie na tym nie koniec).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasprzyk jest dobrym wyborem! ja kierowałam sie głównie opiniami i zdjęciami zamieszczanymi na forum beautywpolsce-tam są galerie otwarte i zamknięta a także dziewczyny wklejają zdjęcia w watkach o poszczególnych lekarzach tez na wizaż jest sporo pacjentek tego lekarza ale tam trzeba sie indywidualnie prosic o dostep do galerii-choć dziewczyny są sympatyczne i dają zgode jak sie samemu umieści swoje zdjęcia :) a tak swoja drogą to...;)... rady nie szukaj a raczej czytaj,czytaj,czytaj i wyciagaj sama wnioski bo rady kazdy moze ci rózne dawać a zdjęcia i opinie zamieszczone pod nimi doskonale swiadcza o tym że czy lekarz jest w czyms dobry i dba o pacjentów jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdgfgfg
szkoda tylko ze Kasprzyk nie odpisuje na maile mam podobne odczucia jak autorka topiku, napisalam do niego odpowiedzial jednym zdaniem i zebym skontaktowala sie za 2tyg bo wraca z urlopu. Napisałam - dostalam automatyczną odpowiedz ze jest na urlopie ( 2tyg minely). Po kolejnych 2tyg napisałam znow maila, nikt mi nie odpisal :/ Teraz juz nie chce mi sie nawet pisac czy dzwonic ,ale oglądajac zdjecia widze ze wie co robi i piersi super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam problem z kontaktem mailowym z tym Panem ,aczkolwiek widzialam rowniez zdj na jego sronie. Wiele dziewczyn robi u niego piersi wiec niw dziwie sie ze jest zajety. Troche mnie denerwuja te kosultacje tylko we wtorki ,ale coz zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołych świąt
prawdziwego chirurga poznaje sie po tym , jak kończy a nie jak zaczyna hahahahahahaha a tak serio to co się czepiacie kontaktu mailowego, jak ktos pracuje to siłą rzeczy nie ma czasu na rozpisywanie się a mnustwo doktorków wogóle nie odpisuje na maile dla mnie wazne jest to czy robi ładne cycki a to robi na bank i czy mozna na niego liczyc jak sie coś dzieje a jak dzwoniłam zeby sie umówic na konsultację a potem na zabieg i kontrole to nie było problemu zadnego z kontaktem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochanna panna Kasprzyk ma zdaje się tak poukładaną pracę , ze we wtorki konsultuje, w piatki i wtorki rano ma kontrole a w pozostałe dni operuje. Ja na kontrole chciałam sie umówić w jakis dzień operacyjny to nie dało rady bo wtedy sie przeszkadza dziewczynom co mają zabiegi. Zresztą jest w tym jakis sens bo jak przyszłam w dniu operacji spanikowana do kliniki to chciałam żeby personel zajmował sie mną i mnie trzymał za raczkę hahahahaa a nie poswiecał czasu komus kto przychodzi na konsultaje i zawraca głowe lekarzowi :)-wiem ze brzmi to egoistycznie ale tak to niestety czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny wiec zadzwonie i sie umowie. Faktem jest ze najwazniejsze zeby byl dobry, ale jednak czuje sie troche dziwnie. No niewazne zadzwonie i wszystkiego sie dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasemnetoperek1983
Hej, nie mam pojecia, jak robi piersi, ale mialm u niego zmniejszane wargi sromowe i jest SUPER. Faktycznie,mi tez odpowiadal lakonicznie na maile, ale to mnie nie zniechecilo zupelnie, wazniejsze dla mnie byly zdjecia tego co zrobil. A sam zabieg i opieka pooperacyjna na 5+, zadzwonil jak sie czuje po zabiegu i generalnie- jestem bardzo zadowolona z szacunku z jakim traktuje pacjentke. A poza tym jest tak smieszny, ze sie chichralam na stole operacyjnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat8888
do jasemnetoperek1983 zmniejszałaś u kasprzyka wargi sromowe.Mogłabyś opisać dokładniej ile czekałaś na pierwszą wizytę, potem zabieg? Jak wrażenia po konsultacji? długo dochodziłas do siebie po zabiegu? Bede wdzieczna za kazda odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesi447
Miałam konsultację u dr Kasprzyka. Umawiałam się telefonicznie przez nr kliniki i nie było żadnego problemu z kontaktem. Na konsultacjach dr poświęcał całą uwagę mojemu problemowi, wszystko omówił, pokazał, obmierzył, sprawdził i stwierdził, że z moim kształtem a właściwie deformacją biustu nie jest w stanie osiągnąć zadowalającego efektu i jego zdaniem ból i wydane pieniądze nie są tego warte. Odradził mi zabieg i nie wziął pieniędzy za konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmkrk
prosze napiszcie ile czeka się na konsultacje i na operacje potem prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłosza
Witam Z uwagą czytam opinie na temat doktora , muszę powiedzieć ze jestem juz po konsultacji i wszystko na plus .Miałam dużo pytań ale podczas wizyty to zapomnialam o co mialam zapytac .Jest bardzo zabawny i konkretny .Wspomniałam tylko o moich oczekiwaniach , resztę zostawiłam doktorkowi , sam dobrał implanty takie aby pasowały do mojej sylwetki , zdziwił się ze nie poprosilam o duży biust bo przeważnie wszystkie dziewczyny maja takie oczekiwania a ja chce wygladac normalnie i naturalnie .Zabieg mam pod koniec lipca , muszę pokonać niemała odległość bo mieszkam za granicą ale wierzę że warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miłosza
też byłam na konsultacji u tego lekarza niedawno i mam takie same pozytywne odczucia. Z jednej strony zabawny i jakby taki chłopięcy a z drugiej stanowczy i konkretny. Ale napewno wzbudza zaufanie. Poleciła mi go moja ginekoloszka bo widziała duzo jego pacjentek. Zastanawiam sie tylko kiedy najlepiej taki zabieg wykonac bo słyszałam że lepiej jak nie ma upału ale nie wiem ile w tym prawdy bo ja jestem w gorącej wodzie kapana i jak sie na coś napale to chce już. A kiedy ty masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak,na konsultacjach
to on zawsze taki uprzejmy.tylko potem jak juz pieniazki ma w lapach i sa jakies problemy zmienia maske i sie czlowiek zastanawia gdzie sie podzial ten przesympatyczny i mily gosc z przedtem.ja bym go porownala do libora polaka z czech, tez taki falszywy i dwulicowy jak tamten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no popatrz
jak konkurencja szybko działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamaniada
Do "tak,na konsultacjach" co ty za głupoty wypisujesz? Co ma ten lekarz wspólnego z Polakiem który kojarzy mi się tylko z afera z PIPami, a Kasprzyk jest znany i nigdy takich przepałów nie miał. Jeździsz do Wszystkich plastyków i ich wszystkich znasz i umiesz porównać? Czytałam na Wirtualnej Polsce o osobach podających się za pacjentów i robią albo reklamę albo antyreklamę i nie sadziłam ze kiedyś takiego sama w necie znajdę a to nie było trudne haha Ja i moja siostra robiłyśmy piersi u Kasprzyka i obie jesteśmy bardzo szczęśliwe i mamy super biusty, a lekarz o nas się troszczył jak o własne dzieci. Nigdy za żadna kontrolną wizytę nie brał grosza i na każdego maila odpisuje od reki a my z siostrą jesteśmy nieufne co do internetu, i dobrze! Bo jakbyśmy posłuchały takich głupot jakie wygaduje "tak,na konsultacjach" Mogłybyśmy trafić na jakiegoś partacza, a dzięki przyjaciółce mojej siostry trafiłyśmy na Kasprzyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam trzy zabiegi u Dr,Kasprzyka i z każdego jestem mega bardzo zadowolona !!! Lekarz jest super,podejście do pacjentki profesjonalne . Fachowiec w każdym calu. Moje piersi są piękne ;) Co do kliniki ,opieka fachowa,pielęgniarki i lekarze życzliwi i konkretni ;) Ja polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiam się nad operacja
witajcie dziewczyny! czy jest na forum jakaś osoba która zdecydowała się u Kasprzyka na operację i może się teraz wypowiedzieć czy wszystko jest ok? ja musiałabym pokonać cała Polske żeby dostać się do Karkowa bo mieszkam na pólnocy kraju, ale tak jakoś przypadkiem znalazłam dużo pozytywnych opini na temat tego lekarza, myślałam o warszawie ale jest tam dużo wypromowanych przez media lekarzy ale nie koniecznie dobrych i się obawiam. Proszę jeśli jestescie już po operacji u Kasprzyka i mozecie to napiszcie czy jestescie zadowolnoe z efektu? czy narazie nie ma żadnych komplikacji? pozdrawiam i przesyłam buziaczki i dziekuje pieknie za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj Emilka
ja jestem jeszcze przed operacjom u dr. Kasprzyk , będę się operować we wrześniu ale jestem na niego zdecydowana. Na konsultacje przyjechałam godzine wczesniej bo też przemierzyłam pól polski (300km!) i widziałam przez to kilka dziewczyn co były do kontroli-dwie po tygodniu, jedna po chyba miesiącu i jakaś po pół roku. Wszystkie były zadowolone i opisywały doktora i opieke w superlatywach . Jedna nawet bez skrepowania pokazała piersi :)miodzio, moje marzenie od lat!!!!wspominały tez o pani Magdzie ale jej wtedy niestety nie było, to chyba zona doktora- ponoć bardzo pomocna na konsultacji doktor mnie wymierzył i wyszło, ze będę mieć okrągłe 400g. Nie umiem sobie wyobrazic tego 400g ale chyba nie będą za wielkie??????bo nie chce robic sensacji w moim miasteczku a zdugiej strony to duzy biust był moim marzeniem i nie chce sie rozczarowac że za małe wyjdą. Widziałam zdjecia dziewczyn na innym forum beautywpolsce własnie z takimi wkładkami i były superowe. Emilka o kąplikacjach u tego lekarza nic nie słyszałam ale jak widziałam jego podejście do człowieka na konsultacji to myslę, że mozna mu zaufać-no ja w każdym razie zaufałam :) i zdam relacje po zabiegu-obiecuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucija
A ja po konsultacji nie jestem przekonana na 100%. Chcialabym porozmwiać z dziewczyną która poddała się operacji powiększania biustu u dr Kasprzyka. Mój mail: lucja.bella@gmail.com PROSZĘ, PROSZĘ O ODP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiam się nad operacja
witajcie dziewczyny! hej bella, ja też byłam u Kasprzyka niedawno na konsultacjach? dlaczego nie jesteś przekonana?? ja w sumie nie byłam u żadnego innego lekarza bo ten miał tyle pozytywów. Fakt potraktował mnie w sumie troche zbyt błyskawicznie ale wydaje mi sie że powinno być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiam się nad operacja
wITAJ Kochana koleżanko, nie wiem nawet jak Ci na imie odpisałaś mi Emilce pierwsza, piszesz że przemierzyłas 300 km do DR Kasprzyka. Doktor wybrał Ci 400 okrągłe wydaje mi się ze nie beda za duże, ale to zalezy od tego jaka jesta twoja wyjściówka, a jaka jest? mniej wiecej można wiedzieć? ja też już jestem po konsultacjach, doktor bardzo szybko mnie mierzył troche jakby panował chaos a Ty nie miałas takiego wrażenia? ja też mam dobrane okrągłe tylko boję się żeby nie wyszły sztucznie jak piłki do koszykówki. A u tych dziewczyn które były po roku po pół roku na konsultacjach widziałas piersi? ładnie wyglądały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiam się nad operacja
do Miłosza: miałas operację pod koniec lipca, musiałas jechac do doktora aż z innego kraju, jak wyszla operacja? możesz się z nami podzielić na forum?? jestes zadowolona?? pozdrawiam Emilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiiiisass
Hej dziewczyny ! Wlasnie podzielcie sie opiniami o tym doktorze. Ja sie zastanawiam pomiedzy Kasprzykiem wlasnie (same pozytyw na forach o nim) a Szczytem z Wawy (tez podobno bardzo dobry) i bylabym na 100 procent przekonana do Kasprzyka gdyby wlasnie nie te same podejrzane pozytywy na forum :D ? Moze to faktycznie taki doskonaly chirurg bo w sumie gdby można bylo kasowac negatywne opinie to czemu inni by tego nie robili ? Napiszcie o swoich relacjach Poo :) mieszkam troche daleko od Krakowa i nie wiem czy opyla mi sie tak daleko jechać na konsultacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tie_girl
Ja byłam na dwóch konsultacjach, u dr Jarlińskiego z Wrocławia (mam bliżej) i u dr Kaspryzka (ponad 450 km). Nie ma co czytać komentarzy na rakingach lekarzy itp., bo tam różnie bywa. Jestem zarejestrowana na forum Beauty w Polsce. Tam jest mnóstwo dziewczyn, które opisują i pokazują wyniki operacji u róznych doktorów. Dzięki prawdziwym opiniom wybrałam Kasprzyka, ale jestem jeszcze przed operacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cate_cate_90
Do sasiiiisass Czemu od razu podejrzane ?Jak sama zauważyłaś... wątpię by Dr Kasprzyk miał jako jedyny w całej Polsce monopol na usuwanie złych postów o sobie. Może nie ma negatywów bo po prostu jest b.dobry w tym co robi ? Ja bylam u niego na konsultacjach jakiś czas temu i był dla mnie mega uprzejmy a konsultacja trwa 30 minut a ja spokojnie chyba siedziałam ponad ten czas :) Zresztą jest bardzo zabawny a jednoczesnie konkretny. Operacje mam dopiero przed sobą ale jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×