Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia828

dramat po operacji plastycznej

Polecane posty

Gość kasia828

Jest tu ktoś kto miał nieudaną operację? Co robić? Proszę o kontakt: akukukasku@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu cała masa ludzi po nieudanych operacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po nieudanej operacji nosa u doktora sankowskiego bardzo długo dochodziłam do siebie ,właściwie to jeszcze mi nie przeszło ale przynajmniej próbuje wrócić do normalności,chociaż wiem ze i tak nie będzie jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co on ci spierniczyl? Pewnie w ogóle on nie operował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kłamał jak z nut i dałam się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to mieliście romans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda o nim gadać ,jak ktoś nie umie operować nosów nie powinien tego robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare baby sie nabierają a co dopiero młode dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozesz jej pozwac o zadoscuczynienie? To przeciez blad w sztuce lekarskiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same ogólniki a żadnych konkretów napiszcie dokładnie w czym problem bo to,że ktoś jest niezadowolony to nic jeszcze nie znaczy opiszcie dokładnie na czym polega ta wasza nieudana operacja? może wyolbrzymiacie sprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć dużo pieniędzy na adwokata, a skąd wziąć jak się nie pracuje? Żukowska nawet nie chciała mi dać dokumentacji medycznej. Po długim proszeniu sie o nią (ok. roku), dała mi łaskawie ksero i traktowała mnie jak wroga. A izba lekarska w Łodzi to obrońca lekarzy, umarza skargi i idzie na ręke lekarzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz tak sie konczą operacje plastyczne, pustych zadufanych w sobie panienek, chcialas byc piekna i pusta to teraz cierpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu wyżej, to podłe, co piszesz. Kto Ci dał prawo osądzać innych ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ci Zukowska zrobila z nosem, ze zaden chirurg nie chce sie podjac operacji po niej? Mozesz zamiescic jakies zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w ten spsob zniszczono zdrowie po żle zrobionej op nosa Wtedy podstawione naganiaczki ze Szczecina reklamowały tu swoich partaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie dałam nabrać na sankowskiego i bardzo żałuję ,że nie czytałam uważnie postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam juz pić alkohol w weekendy z powodu problemów po operacji z którymi sibie nie radzę. Po alkoholu nie myśle tak o problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Topienie smutków w alkoholu to tak jakbyś leczyła dzumę cholerą. Napewno prędzej czy później znajdziesz lekarza który poprawi po partaczu. "nie top smutki w alkoholu umieją pływać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo powiedzieć. Gdzie mam ich szukać? Mam pieniądze, przeszłam juz dwie poprawki i nadal jest tragicznie. Straciłam nadzieje na poprawienie partactwa. Nie umiem juz zaufać lekarzom każdy jeden chce tylko wyciągnąć pieniądze. Poprawkę ostatnio mislam u podobno jednego z najlepszych w Polsce wiec na co mam liczyć i do kogo sie zgłosić? Naprawdę juz tracę nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeźeli nie w Polsce to moźe za granicą. Z całego serca źyczę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też o tym myślałam, ale muszę miec jakieś informacje. W ciemno przecież nie pójdę, bo znowu trafię na partacza. Cieżko jest zdobyć informacje na temat zagranicznych chirurgów plastycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co odpisujecie,założycielka tematu nawet nie napisała co jej zrobili,to blef.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czy któraś z Was chciałaby się podzielić koszmarem z jakim wiąże się nieudana operacja plastyczna? Jak wygląda pożegnanie się z marzeniami o idealny, wyglądzie? Napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziewczyny po operacji u sankowskiego przypuszczam że twój nos po operacji jest mocno zadarty efekt świni? masz dziurki na wierzchu? Powiem ci że miałam to samo coś okropnego!! zawsze miałam wrażenie że wszyscy zaglądają mi do środka! od mojej operacji minęło kilka lat czubek się obniżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej osoby co pisała o zagranicznych lekarzach. Masz kogos konkretnego na oku. Napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×