Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Drapanie sie po glowie i rany

Polecane posty

Gość gość

Niewiem co to mam czy z nudow czy z nerwow drapie sie po glowie, robie ranki, i mam czerwone placki ale potem na skorze glowy... Mam tez czasem lupiez, wiec skora mnie swedzi i sie drapie, uzywalam roznych szamponow zaden nie skutkuje na dluzsza mete. Jak przestac sie drapac po glowie? glownie z przodu mam te zadrapania, z tylu glowy wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze masz wszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam wszow, bo sie drapie z nudow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Odstawić szampony chemiczne .Myć w szamponie "Biały jeleń",mydle w płynie o tej nazwie lub kostce szarego mydła ,dziecięcym .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam tak w gimnazjum, gdy byłam ofiarą przemocy psychicznej. Zadawałam sobie ból drapiąc głowę i robiąc takie ranki, wtedy często wypadały mi też włosy przez to drapanie. Wyrosłam z tego w liceum, gdy zmieniłam miasto i otoczenie, ale znalazłam wtedy coś nowego ''wyciskałam' sobie coś z ramion i rąk- chyba z mieszków włosowych, potrafiłam mieć całe czerwone ręce od tego wyciskania, oczywiście też mnie to bolało. W 1 liceum miałam jeszcze uraz po gimnazjum- w gim. śmiano się z mojego wyglądu, nie umiałam się bronić, bo mnie zatykało- przecież byłam taką lubianą osobą, a tu nagle grupka osób ośmiesza mnie przy znajomych. W 2 liceum uporałam się z tym wyciskaniem- kwestia naprawy samooceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×