Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

drogie mieszkania Wrocław wynajem prosze o porady

Polecane posty

Gość gość

Witam! Szukam właściwie pokoju we Wrocławiu przejrzałem kilka stron i wszystko masakrycznie drogie. Wynajęcie Kawalerki z czynszem i opłatami to koszt średnio 1300-1400. Czy zna ktoś jakieś strony gdzie są głównie pokoje tak do 600 - 700 zł ? Przecież przy zarobku 1800 - 1900 zł netto nie da się przeżyć..... to jakaś masakra w tej Polsce jest. Proszę o jakieś porady, dobre strony z nieruchomościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo kasy idzie na remontowe u mnie to przeszło 400zł do tego podatek więc się nie dziw ludzie nie wynajmą ci mieszkania 180zł co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego lepiej uciekac z tej polski bo tam to żyć sie nie da, myśmy sie przeprowadzili do UK i teraz juz wiem dlaczego tutaj tak kochaja Tą królowa, ludzie tu maja jak w niebie, na wszytsko stać czlowieka mieszkanie, jedzenie i nawet odlozyc idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem wiem ale szkoda że tak drogo w stosunku do zarobków. W innych krajach mieszkanie można wynająć zarabiając minimalna pensje i przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkania nie są drogie są wręcz tanie to pensje są za niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No prawda prawda w Polsce to kazdy narzeka na kraj polityke w nim i zarobki a gdzie indziej ludzie wiedza ze zyja, takim to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pokoj taniej wychodzi? Chyba ze to nie wchodzi w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie napisałem czy ktoś nie zna jakiś stron gdzie są głównie pokoje.... bo w większości w ofertach przeważają mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może lepiej poradzić się jakiegoś biura? Np. Abrys we Wrocławiu. Mi pomogli znaleźć mieszkanie do kwoty jaką dysponowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika

odświeżam wątek, bo myślę że może się komuś przydać 🙂 Szukałam ponad rok czasu mieszkania na własną rękę we Wrocławiu. Neistety formalności mnie pokonały. Zgłosiłam się z polecenia do sdp nieruchomości i zdarzył się cud 🙂 W biurze od razu przystapili do działania. Trafił mi się bardzo ogarnięty i doświadczny agent. Negocjował cenę i udało się kupić po dobrej cenie. Formalności przejęło biuro, ja nie musiałam się o nic martwić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Vika może trafiłyśmy nawet na tego samego agenta 😄 Ja też kupowałam mieszkanie z pomocą sdp nieruchomości. Pomagał mi agent Pan Tomasz Leiman - złoty agent, sprytny, doświadczony. Wynegocjował świetną cenę, sprawdził i czuwał nad formalnościami. Sama pewnie szukałabym z rok mieszkania i nie wiedziałabym na co zwrócić uwagę, więc cieszę się, że trafiłam na dobre biuro i oczywiśćie agenta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×