Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Druga ciąża po cesarce...

Polecane posty

Gość gość

Proszę o opinie dziewczyny które tak jak ja są po cesarce i kolejny raz są w ciąży lub już są po Jakie macie doświadczenia czy obie ciąże były podobne czy różne jak to u was wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam pierwszą cesarkę, potem za 3,5 roku drugą, wszystko z obiema ciążami ok, pierwsza to ułożenie pośladkowe, a druga to duże dziecko 4100g, i lekarz powiedział, że jeżeli jest duże dziecko to przy porodzie naturalnym macica w miejscu poprzedniego cięcia możę pęknąć, wiec odrazu miałam cesarkę i chwała Bogu... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez pierwszą miałam cesarkę ( brak postępu porodu i początki zakażenia)-było to 5 lat temu, teraz jestem w 2 ciąży, ciąża zupełnie inna-tzn więcej tzw dolegliwości ciążowych, głównie żołądkowych, teraz martwię się porodem-jeszcze nie rozmawiałam z lekarzem, ale strasznie boję się rodzić sn-boję się, że znów będzie brak postępu, co przy bólach krzyżowych przez 21h było masakrą, mam nadzieję, że nie będą mnie zmuszać, a z miłych stron drugiej ciąży-szybciej poczułam ruchy maleństwa i córeczka superancko głaszcze i przytula się do brzucha, mówiąc, ze kocha mnie i siostrę;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja miałam cesarkę 6 lat temu ułożenie pośladkowe(czyli nie zalezalo to odemnie) i teraz jestem w drugiej ciąży dopiero 6 tydzień i jestem ciekawa co lekarz mi doradzi... Po cesarce miesiąc był tragiczny ale plus taki od momentu odejścia wód do zobaczenia synka mineło tylko dwie godzinki i juź ;) obawiam się rodzic silami natury bo boje sie nieznanego ale zobaczymy jak wyjdzie w sumie nie wszystko mozna przewidziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam 3 ciecia cesarskie i po kazdym dluzej dochodzilam do siebie. Po trzecim mialam tez powikania (zakrzepica, krwotok i na dokladke infekcja rany). Koszmar. Wracalam do siebie bite pol roku. Jak masz mozliwosc to najpierw chociaz sporbuj sn jak nie bedzie znow szlo to cc. Moja siostra to w ogole ma po cesarce endometrioze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×