Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vodpinky 123

Druga ciąża Ponowne starania

Polecane posty

Gość vodpinky 123

Szukam dziewczyn ,które ponownie próbują zajść w ciążę.Przy pierwszym dziecku ,zaszłam w 8 cyklu starań ,mój mąż ma mało *****iwe plemniki ,od tego czasu mineło już kilka lat,moje obawy są duże czy w ogóle Nam się uda- Ktoś chce się przyłączyć i wspólnie wspierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Witaj, Ja ostatni poród miałam 10 lat temu, teraz planuję znów zajść w ciążę. To mój pierwszy cykl takich konkretnych starań. W piątek powinnam dostać @. i chyba przyjdzie. nie chcę się nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już 3 raz usunęłam. Tabletki biorę, przerwany stosunek stosujemy, a i tak cały ciąża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky 123
Witaj Góralka-ja rodziłam prawie 5 lat temu ,teraz za mną 1 cykl starań właśnie dziś dostałam @ .Z tym nie nakręcaniem się jest ciężko :( Ale staram się myśleć pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! O pierwsze dziecko staraliśmy się 6 miesięcy a teraz 1 cykl starań o drugie ale pojawiła się @ i zobaczymy co dalej:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky 123
Mam nadzieję że szybko Nam się uda zajść w ciąże :) przyznam szczerze że marze o bliźniakach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam takie marzenie czyli bliźniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
ja tez bym chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny my wlasnie zaczynamy pierwszy cykl staran mamy juz dwulatka teraz chcemy drugie. w pierwsza ciaze zaszlam w pierwszym cyklu zobaczymy jak bedzie tdraz. tez sie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaszłam po 8 miesiącach gdy staraliśmy się o kolejne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:51 Spadaj frustratko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscióweczka
czesc ;) my tez chcielibysmy drugie.. @ powinna przyjsc najpozniej we wtorek (28 dzien) . Ostatnie moje cykle trwaly 25, 26,26,28 dni...wiec ten cykl chyba znow bedzie krotszy..moj computerek pokazal mi owulacje 22-23 kwiecien..a ostatni raz bawilismy sie na calego 21... ;) moze cos z tego wyjdzie zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky 123
Nie jest łatwo wbić się do dziewczyn ,które się znają dlatego utworzyłam nowy temat -w końcu od tego jest forum nie musisz wchodzić i tego czytać. Gościóweczka-mam nadzieję że Ci się uda koniecznie daj znać :) Ja czekam żeby @ sobie poszła i zaczynamy się bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscióweczka
masz racje vopinky123, na wiekszosci topikach dziewczyny znaja sie juz dluzej...i po prostu czasem ciezko sie "podlaczyc" :) w sumie to chcialam dzis kupic test, ale sie powstrzymalam..w koncu -w sama owulacje nie bylo zadnych zabaw ;) takze wiec- dalam sie opanowac emocjom ;) no ale..jakas mala szansa jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky 123
Gościóweczka- Masz jakieś objawy? bo ja się staram nie nakręcać ,ale przez @ mam wszystkie ciążowe objawy ,tak się wkręcam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscióweczka
ja tez staram sie nie nakrecac... delikatnie brzuch mnie pobolewa i piersi..ale to tak jak na nadchodzaca @. A innych objawow brak ;) vodpinky, chyba wszystkie chcace byc w ciazy maja jakies objawy sugerujace ciaze hehe (nawet jesli w niej nie sa). Dlatego probuje sie wyluzowac..i dopiero jesli @ mialaby sie spoznac-wtedy testowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky 123
Wiem ,ale to jest silniejsze ode mnie :) Ale teraz będe czekać do dnia @ - Ciekawa jestem jak to jest z tą płodnoscią bo brałam tabletki 8 miesięcy odstawiłam pod koniec marca ,sprawdzałam się testami owulacyjnymi i wszyszło że mam już owulacje więc chyba jajniki już się obudziły :) Zazdroszcze tym kobietą co zaciążają w 1 cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscióweczka
w pierwsza ciaze zaszlam w 3 cyklu. :) pamietam, ze mialam nabrzmiale piersi i w sumie mialam wrazenie, ze okres lada chwila nadejdzie.. :) podobno gdy kobiety braly tabletki to szybciej zachodza w ciaze...ale ile w tym prawdy, to nie wiem. a ja poki co to walcze z przeziebieniem. przedwczoraj wieczorem dostalam podwyzszonej temperatury. nawet nie wiem gdzie moglabym sie przieziebic..nie przewialo mnie ani nic... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky 123
Wiesz co teraz jest taki czas,że łatwo złapać przeziębienie :) Także wskakuj pod ciepły koc, gorąca herbatka i wygrzewaj się - Ja pamiętam że przez ciążą- mialam te same objawy jak ja okres,tylko to co mnie zdziwiło miałam przypływ energii ,nie czułam zmęczenia i wszystko mi się chciało - Choć potem to szybko przeszło w spanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
mi w I cyklu nie udalo sie, czekam na kolejny. goscióweczka - stawiam na 99% że udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky 123
Góralka czyli czekamy aż @ sobie pójdzie i działamy ??? może akurat maj będzie dla nas szcześliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
vodpinky 123 u mnie własnie @ rozkręcila się na dobre , teraz od 5dc mam brać Clo i monitoring w 15 dc czy są pęcherzyki. Czułam że I cyklu nie wyjdzie, czytalam że nawet zdrowym kobietom w i cyklu nie udaję się. czekamy na kolejny cykl, musi być dobrze;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky 123
Gościóweczka - I co tam u Ciebie? Jakieś nowe objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscióweczka
czesc laseczki :) u mnie dzis dzien 26... objaw zero... wczoraj po zabawach z mezem zobaczylam na poscieli mala kropelke...myslalam, ze dostane okres..ale dzis jeszcze nic nie ma. goralka, nie udalo sie, to w nastepnym cyklu sie uda.. :) a ile przyjemnosci cie jeszcze czeka hihi vodpinky, jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
gość z 30.04 z godz. 23:35. @ się skończyła ale dziwne bo jajniki mnie raz bolą raz nie.... co to możne oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
a staramy się o drugie dziecko! Raz miałam że przy kontroli lekarz powiedział że ma dni płodne a za trzy dni planowo dostałam @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminkakubinka
hej dziewczyny ja w tym miesiącu rozpoczęłam starania - wspomagałam się żelem conceive bo u mnie ze śluzem baaardzo kiepsko:( we wtorek planowana @ tak bardzo jej nie chcę!!!:) mój synio ma 3.5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jestem tu nowa i pragnę przyłączyć się do grona kobiet, które planują ciążę. Krótko się przedstawię. Mam 30 lat, jestem żoną od 7 lat i wraz z mężem mamy 3,5 letnią córcie. Teraz bardzo byśmy chcieli drugiego dzidziusia. Od stycznia odstawiłam tabletki anty, zażywam kwas foliowy, zrobiłam podstawowe badania. Do ginekologa mam wizytę w połowie maja i zobaczymy czy da mi zielone światło... gdyż mam taki problem jak polip, który jest pod kontrolą od roku i puki co nic nie rośnie trochę się złuszcza. Jeszcze z mężem nie staramy się bo muszę mieć pewność że ten polip w szyjce macicy nie będzie przeszkodą... Czy któraś z Was miała podobne schorzenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky 123
Gościóweczka- I to mi się podoba ,oby @ nie przyszła tzn może przyjśc ,ale dopiero za rok :) Oczywiście czekam na dalszą ciąg ,a najlepiej na informacje o dwóch kreseczkach :) Czarnulka- ból jajników może świadczyć o owulacji ,może spróbuj sprawdzić to testami owulacyjnymi ja poprzednim cyklu mialam owulacje na nie cały tydzień przed @ bylam w szoku,bo zawsze miałam zaraz po @ ,ale to pewnie przez tabletki . MaminkaKubinka- To trzymam mocno kciuki by @ nie przyszła ,co do śluzu to kiedyś gdzieś czytalam że wiesiołek jest dobry na śluz - ale poczytaj o tym bo nie chce wprowadzić Cię w błąd :) Szczęśliwa 84 - fajnie że do nas dołączyłaś co do polipa to moja siostra miała i lekarz mówił że własnie ciąża dobrze zrobi na tego polipa,teraz już jest 2 lata po porodzie i On się zmniejszył ,ale lepiej zapytaj lekarz i daj znać co Ci doradził :) ****Dziewczynki pozdrawiam Was Wszystkie i dobrej nocki :)do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darcyana
dołącze. mam dwuletniego synka poczętego w trzecim miesiącu starań. teraz zaczniemy starać się o kolejne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×