Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Drugi poród, czy też będzie tak boleśnie i długo?

Polecane posty

Gość gość

Niech mnie ktoś pocieszy. Pierwszą córkę rodziłam 24 godziny w bólach krzyżowych, kto doświadczył tego to wie o czym piszę. Jestem w 14 tc i boję się porodu. Nakreślę swój problem dokładniej. Przed narodzinami córki miałam bardzo bolesne miesiączki, pierwszy dzień okresu był wyjęty z życia, ból najbardziej właśnie promieniował z dolnej części pleców, przy porodzie ból był podobny tylko wielokrotnie silniejszy, rozrywający, wyłam jak zwierzę :( Od czasu porodu (minęło 5 lat) nie mam już bolesnych miesiączek w ogóle. Czasem coś mnie tam pobolewa w dole brzucha kilka dni przed, ale nawet bólem trudno to nazwać, to raczej tylko takie napięcie. I zastanawiam się czy to oznacza, że tym razem będę mieć już normalne skurcze z brzucha, a nie te cholerne bóle krzyżowe? Czy któraś z Was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę ciebie pocieszyć. Pierwszy poród trwal u mnie 12 godzin i też miałam bóle krzyżowe(faktycznie koszmar). Drugi poród trwał około 3 godzin i miałam już bóle brzucha takie jak przy okresie ( żadnych bóli krzyzowych). Było całkiem ok, a drugiego porodu bałam się bardziej niż pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja właśnie też boję się bardziej, bo za pierwszym razem tylko domyślałam się jak to boli, a teraz już wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy poród - 14 godzin z bólami krzyżowymi Drugi poród - 40 minut od pierwszego skurczu ( do szpitala dojechalam z 10 cm rozwarcia i partymi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugi poród jest prawie zawsze łatwiejwszy, więc głowa do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że i w moim przypadku tak będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy porod 23 godz, drugi 10,5 godz - przy drugim dostalam znieczulenie, mimo to czulam bol bo jak to polozna powiedziala mam bardzo niski prog bolu. najgorsza byla ostatnia godzina ale i tak to nic w porownaniu z pierwszym porodem powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×