Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

duphaston a ciaza

Polecane posty

Gość gość

czy ktos bral ten lek na uregulowanie dlugich i nieregularnych cykli ? czy nie hamuje on owulacji? i czy mimo przyjmowania zaszedl w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bralam w ciazy na podtrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi mi glownie o to czy nie bedzie blokowal mi owulacji bo cztalam mnostwo roznych opini a szukam tego zywych przykladow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam tego leku zalezy tez jaka masz dawke ale u mojego syna po porodzie stwierdzono problemy znerkami wlasnie od duphastonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narazie dostalam 2x1 dziennie w sumie na wywolanie bo dzis mam 53dc. ale gin przepisal mi 2 opakowania i pewnie bede brala w drugim cyklu. teraz mam brac przez 10dni.Biore 3 dzien i okresu nadal niema.Chyba ze moje podejrzenie sie potwierdzi ze mialam owulacje w 40dc i jestem ciazy bylo by super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ktos jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duphaston może, ale nie musi blokowac owulacje, kobiety starające sie o dziecko powinny go przyjmować po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Ja brałam duphostan na uregulowanie @ zawsze od 18dc 2 razydziennie po1 tabletce. Teraz jestemw 12 tyg ciaży i tydz poodstawieniu duphpstanu. Jak będziesz brała po owulacjito nie zaszkodz. Gdy by ci się udało zajść w ciąże to ten lek pomaga. Ja bez tego leku nie miała bym szans utrzymać swojego maluszka więc nie dokońca jest taki zły. Gdy by szkpdził to lekarze by go nie przepisywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Mam do odstąpienia Duphaston 3 x 20 szt data ważn. 08.2015 za 1/2 ceny. Proszę kontakt na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam dphaston. Tak jak ty miałam długie cykle nawet do 60 dni. Na wywołanie też brałam po dwie dziennie potem na uregulowanie przez pół roku 10 tabletek na cykl: od 16-25 dnia cyklu. Zawsze 28-go dnia dostawałam okres. W czasie kontrolnej wizyty podczas badania lekarz mi powiedział, że za 2-3 dni będę mieć owulację i może mnie kłuć z boku, tak było więc mi te leki owulacji nie blokowały. To było ładnych parę lat temu. Do tej pory mam w miarę regularne cykle nie idealnie co 28 dni ale tak w przedziale 27-35, czyli nic czym miałabym się martwić. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×