Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Duphaston czy pomaga zajść w ciąże?

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie czy komus pomogl zajsc w ciaze? jak wygladaly wasze cykle podczas brania tego leku? mialyscie regularne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka funkcja duphastonu, że cykle reguluje, jeżeli Twoim jedynym problemem jest niedobór progesteronu to powinien Ci pomóc, ale jeżeli masz nieregularne cykle, to pewnie problemy z owulacją również są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narazie dostałam na wywołanie ewentualnie podtrzymanie mam brac po 2 tabletki dziennie przez 10dni i zglosic sie drugi raz za 2tyg. i juz czytałam ze kaza brac od 16dc do 25dc a jesli ktos ma dlugie cykle to nie zablokuje on owulacji? powiedzialam lekarzowi ze stramy sie o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz długie cykle, to nie powinnaś brać 16-25 dc, bo to jest zalecenie przy cyklach 28-dniowych, duphaston bierze się po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie musze mu o tym powiedziec jak pojde. teraz jest moj hardcorowy 52dc. wczesniej 45. 36 róznie dostalam duphaston. ale powiedzial ze nie powiedziane jest ze juz w ciazy nie jestem bo wydawalo mi sie ze owulacja wystapila w 40dc i powiedzial ze moglo tak sie zdarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw weź faktycznie na wywołanie miesiączki, ale potem powinnaś iść na monitoring cyklu żeby wiedzieć kiedy masz owulacje, no i badania hormonów, bo przy takich długich cyklach i staraniach to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biore juz 3ci dzien jak narazie nie ma okresu i chcialabym zeby go nie bylo. przy badaniu powiedzial mi ze moja szyjka jest lekko scisnieta i skrocona..jak to jest na poczatku ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest tak, że od razu dostaniesz miesiączkę, ja dostawałam zazwyczaj 3 dni po zakończeniu brania tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurcze to jeszcze tyle czekac masakra :) ja myslalam ze juz pare dni temu dostane bo ciagle mnie ćmi w dole brzucha jak na okres jeszcze przed wzieciem duphastonu jakis tydzien temu to mi brzuch wywalilo jak na okres i bol jak na okres a tu do dzis cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dopiero 3ci dzien :( to bedzie moj najdluzszy cykl w zyciu :) chyba ze okaze sie ze to ciaza to sie opłaca :) izulek nie kusi cie zrobic testu?ile sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z lekami moj pierwszy cykl 14dc mialam owulacje lekarz dal mi pregnyl i kazal przytulac sie przez najblizsze 4dni X X Korcilo mnie i zrobilam test dzisiaj jak narazie negatywny Jesli nie zaskoczy bede miala badanie na droznosc jajnikow ;-/ Ktore ponoc do przyjemnych nie nalezy Niestety mam pco wiec nie tak latwo mnie zaciazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam hsg w narkozie, więc jak będziesz miała taka mozliwośc to nawet się nie zastanawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo miałam szczęście i trafiłam na fajnych lekarzy, co prawda to przedłuża pobyt w szpitalu, ale wolałam to, niż widok dziewczyn, które miały hsg bez narkozy, absolutnie nie chce Cię straszyć, bo każdy ma inny próg bólu, ale hsg jest ok wtedy, kiedy nie ma w jajowodach żadnych zrostów, jak nie będziesz miała możliwości narkozy (to jest krótka, taka jak do cc), to zaopatrz się w środki przeciwbólowe, bo potem się przydadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam wlasnie o tym ze bolesne jest to badanie Zobaczymy moze okaze sie ze jestem w ciazy i wcale nie bede musiala robic tego badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie okaze :+) Narazir dzis zakonczylam brac duph... Nie wiem jak na mnie zadziala bo pierwszy raz go bralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Mam do odsprzedania luteinę oraz duphaston- brałam je na okres ciąży i już nie potrzebuję. Mam 51 tabletek Luteiny 50: 1) Luteina 50 opakowanie 30 szt tabletek podjęzykowych data ważności 09.2019- nienapoczęte (14zł) 2) Luteina 50 opakowanie 21 szt tabletek podjęzykowych data ważności 09.2019 – napoczęte (9,8zł) 60 tabletek luteiny dopochwowej: 3) Luteina 100 mg tabletki dopochwowe 60 tabletek, data ważności 12.2018 –nienapoczęte (20zł) Duphaston 10mg – łącznie 44 tabletki: 4) Duphaston 10 mg, 16 tabletek, data ważności 01.2021 – napoczęte (24 zł) 5) Duphaston 10 mg, 5 tabletek, data ważności 01.2021 – napoczęte (7,5zł) 6) Duphaston 10 mg, 14 tabletek, data ważności 11.2020 – napoczęte (21zł) 7) Duphaston 10 mg, 19 tabletek, data ważności 01.2021- napoczęte (28,5zł) Szkoda mi tego wyrzucić, ponieważ wiem jak luteina jest ważna dla kobiet zarówno w okresie ciąży, jak i na wywoływanie okresu przy PCO. Zdaję sobie sprawę także z tego, że dla wielu kobiet wizyta u lekarza po samą receptę jest kosztowna. Jeśli ktoś jest zainteresowany bardzo proszę o informację na maila: mamamonikalodz@wp.pl Wysyłam pocztą polską, dlatego w zależności od wielkości przesyłki doliczony będzie koszt wysyłki. Mogę zrobić foto paragonu po wysyłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×