Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Duża ilość partnerek w jego zyciu co robic?

Polecane posty

Gość gość

26 lat/+15partnerek seksualnych. Poradziłybyscie sobie z ta swiadomoscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty ilu mialas partnerów moze powinnas troche wyrównać z przyjemnoscia sie toba zajme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby z dużą ilością partnerów seksualnych, to osoby upośledzone emocjonalnie, oni nie wiedzą co to miłość, lecą wyłącznie za płytkimi emocjami, czyli mówiąc wprost za chcicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głowy sobie nim nie zawracaj. Ja mam 41 i muałem 4 kobiety poza żoną (w trakcie małżeństwa). I sam ze sobą nie chciałbym bym być a co dopiero jaj ktiś muał 15. Chyba że chcesz tylko aby cię wyrucgał to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 29 lat i teraz mam trzecią partnerkę (tylko), ale to pewnie dlatego że zawsze starałem się stworzyć związek, sam seks nigdy mnie nie interesował, więc lepiej takich facetów unikać, bo jak widać nie są stali w uczuciach i raczej w ogóle nie starają się budować związku, bo inaczej czasu by mu nie starczyło na tyle panienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież kobiety lubią ruch/aczy więc po co to pytanie? I tak pewnie popuścisz mu szpary bo cię kręci, więc będziesz miała numerek 16 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to co robić? Nie zadawaj zbędnych pytań tylko roochaj się na całego. Jak będziesz dobra,pozwalała mu kiedy i ile chce,czyli zadowalała go,to innej nie będzie szukał a jak będziesz udawać cnotkę z fochami,to walnie cię w cholerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A numerek już od niego wzięłaś? Bo może się okazać że za tydzień będziesz już miała numerek 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet wiernym na pewno nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przebadał sie ? Może już coś masz bo pewnie walił bez gumy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój miał wiele, bardzo wiele. Ja tylko jego. Tamte miał dla rozrywki, na żonę i matkę dzieci chciał mieć porządną dziewczynę. Ja zaś jestem zdania, że facet musi się wyszaleć, zanim znajdzie te jedyną. Jesteśmy dobrym małżeństwem z wieloletnim stażem. Wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia 12.30 dziwne to twoje podejście on chciał mieć porządną dziewczyne a ty ? nie chciałaś porządnego faceta|? zazwyczaj oczekujemy tyle samo ile sami możemy dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 34 lata i do 27 roku życia miałem około 20. a potem małżeństwo i jesteśmy b szczęśliwi a mnie nigdzie nie nosi:) wszystko zależy od człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka konkubinatu
przeszłość moich meżczyzn mnie nigdy nie interesowała:) Jeśłi ktoś ma z tym problem powinien szukać osoby przez pryzmat byłych partnerek seksualnych. Choć osobiście uważam, że jeśli dla kogoś to tak ważne, ze pyta, czy sobie z tym poradziłybysmy, to lepiej, żeby szukała prawiczka/dziewicy. Wtedy nie ma przeszłości, nie ma problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to chyba jestem dziwna, ale wolałabym 15, 30, 50 przygodnych partnerek niż 4 mojego faceta, a zwłaszcza jedna z nich, długoletnią narzeczona. Takie jednorazowe przygody mają to do siebie, że są plytkie- ot włożyć, p******** spuścic się i do domu. Natomiast seks w związku uczuciowym to coś zupełnie innego, to fascynacja i znajomość ciała partnera, zaangazowanie, odkrywanie się, eksperymenty. I dla mnie taka przeszłość mojego partnera jest trudna do zaakceptowania i mecze się z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie biorę do bani ile mój miał przede mną,nie pytałam,po co? Sama miałam pewnie ze trzydziestu kilku,nie liczyłam. Mam mu w ramach rewanżu o wszystkich opowiadać,po co? Pieprzymy się jak kociaki,dobrze nam z tym,nie ma sensu wywlekać starych historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Długo jesteście ze sobą, to poważny związek? Bo wydaje mi sie, że nie da się uniknąć takiej rozmowy w zaangażowanym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie by to bardziej cieszylo niz prawiczek na takiego trafilam taki zakoachny wszystko ok,ale z czasem zajarzyl,ze chce tez sprobowac innej i sie rozj***lo wszystko.ja chce faceta ktorych nar***** sie juz tyle,ze ma dosc i chce sie ustatkowac tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to co robić? Zostać 16. Jeszcze 4 i będzie 20, a to bardzo szacowna wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem zdania, że facet musi się wyszaleć w młodości. Raz, że nabierze doświadczenia a dwa, że później w długotrwałym związku gdy się wyszaleje to nie będzie chodził na boki. A swoja droga jak się kogoś pokocha to nie ma znaczenia ilu miał partnerów. Może to być ważne dla osób z niskim poczuciem własnej wartości. https://www.sexuarium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uglyone
Mój chłopak ma 26 lat i ok 60 partnerek seksualnych. Więc Ty, autorko tematu, NIE MASZ W OGOLE PROBLEMU, pomyśl w jakiej ja jestem sytuacji... :/ Wyżarta od środka, z niską samooceną, że swiadomoscia ze moj facet zaliczał nauczycielki, matki kumpli, trójkąty w konfiguracjach 2K+M i 2M+K i inne rzeczy... Teraz mozesz zyc spokojnie, bo wiedz, ze ktos ma gorzej od Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest chlopak winien tylko wy suki:: Bo jak suka nieda to pies nie wezmie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exrvchacz
Nie rozmawiać o tym !!! To ciekawe i oczywiście przerasta silną wolę większości dziewczyn ale wchodzenie w to co gdzie kiedy z kim, jak i ile razy wpłynie destrukcyjnie na związek. Ja dzięki atrakcyjności fizyczno-majątkowej miałem w życiu wiele kobiet (ponad 50) choć okazji było 2 x tyle. Jako macho udowodniłem już sobie wszystko - były zaliczenia na 1 randce,był sex z 3 w ciągu dnia,był trójkąt z dwiema kobietami,było kilka dziewic,poderwałem miss,poskromiłem dziewczynę a la Doda.Były też rekordy w ilości orgazmów partnerki, kobiece wytryski ... było fajnie... ;) Ale też były i 2 sukcesy terapeutyczne- wyleczyłem 2 dziewczyny ze strachu przed orgazmem. Teraz się ustatkowałem-do sekscesów mnie nie ciągnie, mam jedną i tą samą przepiękną kobietę od 3 lat której jestem wierny - a jak coś mnie podpytuje to mówię, że nie pamiętam i się uśmiecham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś tez się rżnać z inymi lub w trójkacie z nim i obcym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie mial wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie chciala takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uglyone
Na dodatek mam za male cycki dla mojego faceta (75B), wiem ze to nie jest imponujacy rozmiar, ale tez nie powod zeby mnie dolowac... Wszystkie jego laski miały rozmiary +D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te laski lubia sie duupczyc z kazdym kto na drodze stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi to nie wszystko można zspokoić tak faceta,że ma po dwa wytryski podczas seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×