Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wielb.pończoch

DUŻA ŁECHTAKA U KOBIETY - TO CHYBA OGROMNY SKARB?

Polecane posty

Witam Panie! Czy są wśród Was Drogie Panie jakieś, które maja dużą łechtaczkę? Czy są z tego powodu zadowolone, szczęśliwe? Czy są też takie, którym ta duża łechtaczka przeszkadza? Czy w czasie podniecenia dużo wysuwa się z pod napletka? Czy są takie ogromne, sterczące niczym mały penisek? Pozdrawiam Tomek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płomień i lód
ja mam dużą i się wstydzę :( co widzisz w tym fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aryja
Ja mam małą wystającą jak niedorozwinięty chiński przykurcz. Jest wspaniała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do płomień i lód
Dlaczego się wstydzisz, że masz dużą łechtaczkę? To chyba fajnie mieć dużą, dorodną łechtaczkę. Są lepsze doznania w czasie seksu - prawda? Chyba nie jest ona aż tak duża, żeby sterczała nadmiernie jak mały członek - co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płomień i lód
bo ładne są tylko małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do płomień i lód
Mała łechtaczka to pewnie mniejsza przyjemność. Więc nadal będziesz twierdzić, że mała jest lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez do plomien i lod
a ja wlasnie chcialabym miec troche wieksza lechtaczke, orgazm mam tylko lechtaczkowy a ajkby byla ona wieskza to pewnie szybciej i latwiej by przychodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASZ RACJE moja poprzedniczko! Duża łechtacza to silniejszy orgazm, lepiej wysuwa się z pod napletka, a przez to także bardziej ociera o ciało facet powodując jej lepszą i silniejszą stymulacje. Widać, że internautka \"PŁOMIEŃ I LÓD\" ma luki w wykształceniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwadeloopa
Jestem zadowolona i dumna z mojej wielkiej łechtaczki bardzo szybko dochodzę do orgazmu. Mojemu partnerowi to się ogromnie podoba i go podniecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO GAWADELOOPA Masz rację! Jesteś szczęściarą, że Wszechmocny obdarzył cię dużą łęchtaką. To ogromny skarb!!! Szkoda tylko, że są kobiety, które tego nie rozumieją i twierdzą, że duża łechtaczka to coś złego. Pozdrawiam Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płomień i lód
po prostu się wstydzę, uważam że mały dzyndzelek jest ładniejszy, a mój jest duży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam duża lechtaczkę
i do tego duze wargi, wstydze sie ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorgie Panie! Duża łechtacz i duże wargi sromowe są piękne! Nie ma sie czego wstydzić! Skąd w ogóle ten pomysł? Mając dużą łechtaczkę jesteście najszczęśliwszymi kobietami na ziem. Pozdrawiam Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecinka-e
kuzwa przestan tak pozdrawiac ! a intensywnosc orgazmu nie zalezy od wielkosci lechtaczki tylko wprawnego partnera ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to tak
jak od wielkosci penisa:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, rola partnera ma duży wpływ na intensywność oragazmu i to jest prawda, ale jeżel łechatka jest mała, bardzo mała, to jej stymulacja w przypadku normalnego stosunku jest niemozliwa. Gdyby była większa, łatwiej byłoby ją stymulować - rozumiesz >ecipka - e>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam taka, ABSOLUTNIE nie mam problemow z orgazmem, ale uwazam, ze nie jest to jakims skarbem czy klejnotem, po prostu taka jest nasza kobieca budowa anatomiczna. Nie ma sie czym zbytnio podniecac, o ile wszystko zalezy od tego, na ile dobrze swiadomi jestesmy wlasnego ciala i jego erotycznych tajemnic, na ile tak wlasciwie jestesmy otwarci z naszymi partnerami. Nie musi od razu byc orgazmu, ALE SEKS PO PROSTU MUSI BYC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MISS UKRAINA! Jasne, że dobra znajomość własnego ciała i własnej seksualności oraz otwartość między partnerami to podstawa, ale jeżeli łechtaczka jest zbyt mała i za mało wysuwa się spod napletka to jej stymulacja jest znacznie utrudniona i chyba co do tego nie masz wątpliwości, co? Z tego wynika jeden wniosek: LEPIEJ MIEĆ DUŻĄ, DORODNĄ ŁĘCHTACZKĘ, NIŻ MAŁĄ - prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdf
macie dziwne poglądy Jak wiecie - łechtaczka odpowiada penisowi u faceta. Więc to tak jakby powiedzieć że mniejszy penis to słabsze orgazmy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma czegoś
takiego ,że im mniejszy penis tym słabszy orgazme,a czasami jest odwrotnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dartona
zazdroszcze, u mnie mini lechtaczka,przy wzodzie max 0,2 cm, ale doznania super,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regerg
a ja mam dużą i strasznie, strasznie się tego wstydzę :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb.pończoch 35
Do REGERG Dlaczego się wstydzisz, że masz dużą łechtaczkę? Ciesz się kobieto, bo należysz do bardzo nielicznej grupy kobiet, które są szczęściarami! DUŻA ŁECHTACZKA TO NA PRAWDĘ OGROMNY SKARB! Ciesz się z tego, że masz dużą, dorodną łechtaczkę. Nie jedna kobieta w naszym kraju chciałaby taką mieć, ale niestety nie ma. Pozdrawiam, Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regerg
bo na zdjęciach które widzę wszystkie mają małe łechtaczki, nie wiem czy odważę się na seks, chociaz mam ochotę, jestem wciąż dziewicą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb.pończoch 35
regerg Chyba trochę przesadzasz! Wielu mężczyznom podoba się duża, dorodna łechtaczka, więc nie miej żadnych oporów! Ciesz się z tego co masz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb.pończoch 35
regerg Jeszcze raz Ci mówię, że nie jedna kobieta chętnie zamieniłaby się z Tobą, bo 95% populacji kobiet ma małą i bardzo małą łechtaczkę. Ciesz się, że jest duża i dorodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niee wiem...
mysle, ze sa faceci, u ktorych lechtaczka wieksza od ich penisow moze powodowac pewne kompleksy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb.pończoch 35
Nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem, żeby kobieca łechtaczka (nawet w stanie maksymalnej erekcji) była większa od nawet najmniejszego męskiego panisa. To jakiś absud! Kompletna bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×