Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Duzo dzis slodyczy zjadlyscie ciezarne?

Polecane posty

Gość gość

Jak sie odzywiacie w ciazy i ile macie kg na plusie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 tc dzisiaj zjadłam: miseczkę płatków z mlekiem, bułkę pełnoziarnistą z serkiem i papryką, pieczonego łososia z kaszą gryczaną i surówka z kiszonej kapusty z marchewką, przede mną kilka mandarynek, mam 2 kg ale na minusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 tc przytyłam 1,5 kg. Zjadłam: kawę z mlekiem sojowym, drozdzowke z jabłkiem w drodze do pracy. Na obiad sałatkę z makaronem razowym jajkiem tuńczykiem pomidorami szpinakiem cebula i serem feta. Na podwieczorek budyń z sokiem malinowym. Na kolacje 1 bułkę z sałata jajkiem na twardo i kiszone ogorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero słodyczy, odżywiam się normalnie, dziś na śniadanie opakowanie serka ziarnistego z warzywami i grahamka, w pracy sałatka z kaszą jaglaną plus jabłko i trochę orzechów, po powrocie z pracy krem z dyni i stek z sałatą, zaraz sobie zrobię jeszcze jakąś kolację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 tc : 2 bułki z pasta jajeczna, pare uszek i teraz wp*****lam czekolade :P mam 6kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta sałatka to z oliwą, czy dressing jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaDy MaMa
18 tydzień, ciąża bliźniacza prawie 3 kg na plusie, a odżywiam się normalnie (bez słodyczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sałatka z oliwą zmieszaną z olejem z orzechów, plus trochę octu winnego i musztardy ziarnistej. W sumie taki winegret :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od kawy z drozdzowka na śniadanie. ......... gdzie masz pin.do mózg? Tak się odżywiać w ciazy ? Kawa na czczo? Z bułka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odp odnośnie sałatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w ciąży przytyłam 9 kg. nie jadłam w ogóle słodyczy - prawie nic nie jadłam miałam ochotę jedynie na arbuza i winogrono. za to teraz mam okres i właśnie wciągnęłam całą milkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 tc. 1,5 kg na minusie. Ze słodyczy zjadłam dziś cukierka kopiko :D i 2 kawałki sernika domowego z mandarynkami :) cieszę się tym, że wreszcie coś mogę jeść, bo od 6 tc. ciągle wymioty po kilkanaście razy dziennie i dopiero od ubiegłego tygodnia jem coś w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzis ok ale za to wczoraj i przedwczoraj padł rekord jedzenia. Ciasto salatka owoce danie główne itd byłam na imieninach i sobie nie odmawiałam !!!! 12 tydz 1.5 kg na plusie Oprócz tego mam obsesje na pkt wagi i sprawdzam ile wazę codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×