Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miraaabelkaaa

Dwadzieścia lat i dziewica

Polecane posty

Gość miraaabelkaaa

Tak się zastanawiam... czy jestem stara mają 20 lat i będąc dziewicą? Nigdy jeszcze nie trafiłam na swojego faceta i nigdy nie chciałam szukać go na siłę. Ot - pojawi się to będzie. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx00
Ja ogólnie nie dał bym rady w tym wieku życ bez sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwiej jest żyć bez seksu będąc dziewicą czy prawiczkiem, niż zasmakować seksu, a potem nie mieć z kim tego robić :) 20-lat to niewiele, będziesz chciał to zrobić, to chętnego zawsze znajdziesz, a skoro dziewicą nadal jesteś, tzn że sam seks bez żadnych uczuć nie jest dla ciebie atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe32
Dla pociechy powiem, że ja mam 31 lat i postanowiłam, że siebie oddam mężczyźnie, który na to zasłuży. Może i jestem zacofana, ale mam to gdzieś. Oprócz ciała liczą się inne rzeczy. Lepiej nie szukać nikogo na siłę, to się zawsze źle kończy. Ja się na dniach rozstałam z facetem tego powodu, bo tylko ja starałam się i latałam za nim a jemu i tak zależało tylko na jednym. Z serca ci radzę - bądź ostrożna, trochę niedostępna i szybko nie ufaj :) Co ma być to będzie, jak się trafi ktoś odpowiedni, to będziesz wiedziała. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx00
Masz 31 lat i jesteś dziewicą ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadgamaya
"Dla pociechy powiem, że ja mam 31 lat i postanowiłam, że siebie oddam mężczyźnie, który na to zasłuży. Może i jestem zacofana, ale mam to gdzieś. Oprócz ciała liczą się inne rzeczy. Lepiej nie szukać nikogo na siłę, to się zawsze źle kończy." To rozsądne. Bez sensu z kimś, kto na Ciebie nie zasługuje. Ale to też zależy jak wygląda profil "tego który zasłuży". Czy "lepiej nie szukać nikogo na siłę" nie oznacza "lepiej nie szukać wcale, sam się pojawi" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miraaabelkaaa
Marylin Monroee, nie wiem czy strata czasu. Mam iść z pierwszym lepszym do łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero20? ja 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chachacha,chyba w uszach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj do 25 roku życia może i bym wytrzymała bez sexu, ale mieć 30 lat i nie bzykać sie ? tak czekać to doczekasz się siwych włosów i zostanie ci wibrator w reku, bo już nie długo zaczną ci kości strzelać przy każdym ruchu :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 czy 31 lat i dziewica i co z tego ? wstyd ? hańba ? faceci są wygodni bo jak już dziewica to im się nie chce rozdziewiczać bo wiadomo jest ból strach i takie tam , chcecie d*****nie jak w p****lu idźcie na dzifki a nie dziwcie sie ze "tyle ma lat i dziewica" dziewica bo sie szanuje i szlus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak trzymać dziewczyny. nie dawać d**y pierwszemu lepszemu :) Lepiej być dziewicą niż k***ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezły gość
Autorko, nie słuchaj idiotów ktorzy się tu nie mogą zesrać ze zdumienia że nie straciłaś dziewictwa w wieku 20 lat. Pierwszy raz u kobiety bywa krwawy, bolesny, to naprawdę niemiła sytuacja która wymaga żeby przy Tobie był jakiś rozsądny facet, ktoś komu ufasz, ktoś przed kim się nie będziesz wstydzić, etc. Dodatkowo psychicznie - mało kto o tym mówi - ale pierwszy raz niejako programuje kobietę. Pisał o tym Lew-Starowicz. Nieudana inicjacja, kiedy ktoś Cię wyśmieje, kiedy coś pójdzie nie tak, niechciana inicjacja, z kimś obcym może Ci zamknąć np. drogę do orgazmu na jakiś czas. Bo kobieta do pełni przeżywania orgazmu dochodzi z czasem. Fajnie też zrobić to z kimś kogo kochasz bo nigdy nie wiadomo czy z tym kimś już nie zostaniesz na dłużej. Będziecie wtedy mieli coś co Was łączy. Uwierz mi są faceci ktorzy potrafią docenić że ktoś na nich poczekał bo sami też nie puknęli połowy miasta. Z takimi kobietami chcą się żenić, takie właśnie myślące, przewidujące kobiety robią na nich wrażenie. I na sam koniec wreszcie - chociaż teraz są czasy w których laskom się wydają że to one "przelatują" kolesi to biologii nie zmienią. Kobieta może zajść w niechcianą ciążę, kobieta (zwłaszcza przy defloracji) może się łatwiej z racji budowy nabawić chorób wenerycznych etc. Więc bądź mądra i spokojnie czekaj. Seks bez miłości jest naprawdę słaby. Zwykły sport, ćwiczenia fizyczne jeśli nie możesz potem się do tego kogoś przytulić i powiedzieć mu że go kochasz. To dla frustratów leczących kompleksy. Ty ich nie miej bo Twoje dziewictwo nie jest wadą a zaletą. Jesteś dzięki niemu wyjątkową osobą. Ciesz się tym i bądź dumna z tego że uczucia są dla Ciebie ważne. Mówi Ci to facet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna kompletnie się zagubiła bo była dziewicą w wieku 22 lat i wydawało jej się że musi stracić dziewictwo bo zostanie starą panną. Więc je straciła z kimś przypadkowym, bez sensu, czuła się po tym fatalnie. A 6 tygodni później poznała mnie... Wiem że do teraz bardzo tego żałuje. Doświadczenia nie dało jej to żadnego a po kilku latach widzę jak ważna dla niej jest miłość i jak bardzo jest uczuciowa. Wcześniej tego nie zaznała i wydawało jej się że nie warto czekać bo i tak nikogo nie spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok 20 lat ale jak 30 paro letnia jest dziewica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam kupie dac wole trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz co się stresować i pospieszać tych spraw. Lepiej poczekać na odpowiedniego partnera i wtedy spróbować z nim wszystkiego -> nawet zabawę z gadżetami erotycznymi (takimi jak w sklepie www.virtuallex.pl ) - bo wszystko jest dla ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×