Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dwoje dzieci od jednego ojca i choroba jednego dziecka.

Polecane posty

Gość gość

Jak to jest 5 lata temu urodziłam mu córeczkę - żyła tylko kilka godzin - miała chore serce, a urodziła się za wcześniej. On miał wtedy 20 lat, ja 22. Miesiąc temu został tatą. Ma synka. Chłopiec urodził się dużo, zdrowy jak to możliwe ? Przecież nasza córeczka była chora, a jego drugie dziecko jest zdrowiutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bywa, po prostu. to mogła być wada nie dziedziczona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żartujesz sobie? dlaczego to niemozliwe ze ma zdrowe dziecko? normalne przeciez, dlaczego choroba waszej córeczki miałaby miec wpływ na jego kolejne dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy powinniśmy mieć szansę na zdrowe dziecko był młodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze to nie umialabym mieć drugiego dziecka. A po drugie skoro pierwsze dziecko było chore to coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten tapik juz byl. Wymysl cos lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od kiedy to wady serca są wadami genetycznymi żeby kolejne dzieci je miały? Az tak bardzo chciałabys żeby syn był chory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Chciałabym żeby moja córka była ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pomysl logicznie. Pierwsze dziecko, z tobą, chore, drugie z inną zdrowe. Wiec nie obwiniaj go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to oczywiste, że nie każe dziecko musi odziedziczyć wadliwe geny :o poza tym może choroba wynikała z połączenia genów Twoich i jego...poczytaj sobie jesli naprawdę chcesz wiedzieć, a nie tylko zazdrościć zdrowia innym dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem jest tak,ze corki sa chore lub z wadami,a synowie nie i to z tej samej matki i ojca.Sa takie przypadki i odwrotnie.Na pewno urodzisz jeszcze zdrowe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, że ktoś może być aż tak głupi. Pierwsze dziecko mojej koleżanki urodziło się z wadą serca i niestety maleńka zmarła po 2 dniach. Kolejne 2 córki urodziły się zdrowe. wada serca może być wadą rozwojową, uszkodzeniem płodu w okresie, kiedy się rozwija. Takie wady nie są dziedziczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
ale to drugie dziecko ma z tobą czy z inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodzilam sie zdrowa, moj brat zdrowy, nastepne dziecko - siostra zmarla w kilka godzin po porodzie-wada serca, moja kolejna siostra zdrowa, wiec aurotko nie wiem czemu tak cie to dziwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annacara
To w sumie zależy w dużej mierze od genów i wad genetycznych w rodzinie. Mój dziadek ma chore serce i wszyscy wujkowie- ale kobiety już nie. Mamy nawet do niego taki przyrząd "holter" jak na https://kredos.pl do pomiaru wszystkich niezbędnych parametrów i pracy serca. Musi być cały czas pod kontrolą. Czasami tak bywa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez tak jest ale nie rozumiem Twojego pidejscia nie obwiniaj go ze ma zdrowe dziecko a Wasze zmarlo...moj maz jest po rozwodzie ma 2 dzieci z inna kobieta chlopca i dziewczynke i obydwoje zdrowi ze mna ma syna i jest chory ma wade genetyczna serca z mojej winy,moi dwaj bracia zmarli w wieku niemowlecym kupe lat temu nie bylo takich badan wiecej nie wiedzieli dlaczego po badaniach mojego synka wiadomi ze to jest to samo tylko medycyna poszla na przod i moj synek czeka ns przeszczep serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×