Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość112233445566

DX2 przeciw siwieniu włosów

Polecane posty

Gość gość112233445566

Witam Mam pytanie odnośnie tego szamponu. Czy on jest tylko do ciemnych włosów? A co, jeśli użyje się go do jasnych? Boję się go użyć ;) Jeszcze mi wszystkie włosy pociemnieją ;) Proszę o opinię i poradę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość112233445566
W ulotce jest napisane m. in. tak: Szampon dx2 przeciw siwieniu ciemnych włosów regularnie stosowany stopniowo przywraca włosom naturalny, ciemny kolor chroni naturalną barwę włosów Szampon DX2 przeciw siwieniu ciemnych włosów zawiera wyciągi roślinne (z Krameria triandra, Sarothamnus scoparius i Juglans regia) bogate w fitopigmenty, które przy regularnym stosowaniu powodują stopniowe przyciemnienie włosów. W przypadku włosów siwych, które pod wpływem promieniowania słonecznego zmieniły kolor na żółtawy zastosowanie szamponu skutkuje uzyskaniem odcienia brązowawo-szarego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juglans regia to inaczej wyciąg z orzecha, przyciemnia na odcienie brązu pozostałych ziół nie znam, przypuszczam że szampon działa stopniowo więc po jednym myciu nie będziesz mieć ani brązowych ani czarnych włosów na twoim miejscu zaryzykowałabym najwyżej jeśli po kilku myciach nie spodoba ci się efekt możesz przestać używać tego szamponu i wywabić odcień używając szamponu przciwłupieżowego (on wybawia barwnik z włosa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem, myłem. Nie działa. W aptece zapłaciłem 30 zł. To dziwne, że można w tv reklamować coś co nie działa. Poznam kogoś komu przyciemniło włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie sie naciagac oszustom, stosuje druga tube dx2 i zero rezultatow, sam sie dziwie wlasnej naiwnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlosy siwieją i koniec,zadne badziewia nie zatrzymają tego procesu,szkoda wywalać kasy na szampony z reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Gie
A ja korzystałem z tego szamponu przez długi okres i nie mogę narzekać. Zdecydowanie nie mogę. On stopniowo przywraca ciemny kolor włosów. W ciągu tygodnia czy miesiąca nie da się tak szybko tego zmienić. Trzeba cierpliwości. Ja stosuję od pond pół roku i widać efekty. Kupiłem na waptece za ok. 17 zł (150ml). Ponadto czuć jak włosy są o wiele bardziej miękkie i błyszczące. Jeśli o mnie chodzi, nie mam się do czego przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten szampon niema za zadanie ufarbowacwam włosy, ma sprawic eze te nowektóre wychodza beda ciemniejsze. U mnie w patece, wszyscy na to narzekają- jak zwykle rozreklamowany - jak isto innych preparatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż miło.. znam inne sposoby na siwe włosy, całkiem przyjemne i darmowe. PANIE MARKU GIE jakoś dziwnie odcina się PAN od pozostałych. Gratuluje, jeden na milion na którego działa :)) Chyba fajnie byś takim rodzyneczkiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Uzywam od miesiąca i też nie zauważam efektów. Zanim zacząłem używać, wyrwałem sobie kilka siwych włosów i je zachowałem. Gdy teraz po tym miesiacu zdarzyło mi się znowu wyrwać, porównałem je i stwierdzam, że włosy siwe ani nie przyciemniały, ani nie zaczęły rosnąć już w kolorze. Może ma jakieś działanie, które trudno zauważyć np. chroni włosy, które mają jeszcze kolor, ale na pewno nie jest tak jak na reklamie, że białe włosy z powrotem ciemnieją. Dam mu jeszcze trochę czasu na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka666
stosuję już jakiś czas i wg mnie nie działa wcale, może nawet mam więcej siwych włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten szampon nie działa w ogóle. Jedynie co można zaliczyć na plus to zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagrid
czacha już nie taka siwa po nim, ale mimo to przyciemnienie bardzo naturalne, a to chciałem osiągnąć (farba to by było za dużo…;/) , zadowolony jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chris_man
dxem można myc wlosy codziennie, porządnie myje, wlosy odkad używam dxa tak szybko nie tracą swojego naturalnego koloru, a z czasem przyciemnione są siwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka900
fajny, subtelny efekt przyciemnienia, jestem na tak jak poprzednicy… ogólnie lepsze włosy po nim mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam inne topiki i stosujący ten szampon nie widzieli efektów, nawet po dłuższym czasie. Najwyraźniej ci 'zadowoleni" to reklamowy spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruce_bruce
mnie tez już tak bardzo nie siwieje glowa po dx2, nie trzeba pamietac dodatkowo o niczym, bo wszystko w jednej tubie – szampon do mycia,ale z bonusem, bo przyciemnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek 56
kupiłem łącznie 3 tubki, stosowałem przez 6 miesięcy - ZERO REZULTATU!! T po prostu nie działa, zwykły szampon w cenie 2x większej i aby to uzasadnić wciskają ten kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek785
Stosowałem DX2 ale efektów nie było nawet po 2 miesiącach dla mnie to wyrzucanie pieniędzy w błoto. A mam problem nie ty z siwizną ale też z wypadaniem włosów i zamówiłem sobie Profolan http://wypadaniewlosow.mileji.pl w Super cenie jak dla mnie! I nie mam żadnych zastrzeżeń włosy po miesiącu zaczęły nabierać koloru i zrobiły się gęste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol854
Ja stosowałem DX2 ale efektów brak ;/ byłem załamany bo nie wiedziałem co mam zrobić z tymi wypadającymi włosami, a co gorsza zacząłem też siwieć a miałem 23 lata;/ W końcu kolega polecił mi Profolan http://wypadaniewlosow.milejdi.pl i tak w końcu zaczęło się coś dziać włosy powoli przestawały wypadać a w miejscu utraconych pojawiały się nowe, a i odzyskałem swój dawny kolor włosów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łupież po 3 tygodniach stosowania DX2 SZARY - miał ukryć siwe włosy po 5 użyciach, nic takiego nie nastąpiło nawet po 3 tygodniach. Mało tego siedzę przed kompem, zasuwam z angielskim, coś mnie swędzi głowa, drapie się, i za paznokciami łupież. I to w jakich ilościach. Bardzo rzadko coś komentuję ale tego nie popuszczę, będę pisał do producenta. To oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HKG
Mój mąż miał pojedyncze siwe włoski, pokazywały się na skroni i używa już chyba 5 tubę (ok 6 mc), włosy z ścina na krótko, więc nie zwróciłam na nie uwagi. Ale wczoraj jak leżał tak sobie zobaczyłam , że ma całą głowę bardzo ciemną, ciemniejszy kolor niż miał i nie ma ani jednego siwego włosa. Ale wg mnie źle on mył głowę za wcześnie spłukiwał szampon z głowy, bo powinien zacząć mycie od głowy i nie spłukiwać potem kąpiel w wannie i spłukać po kilku minutach to na pewno wcześniej już bym zauważyła tą czerń. Ma 52 lata i ani łysiny ani jednego siwego włoska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa... sam używam. Włosy ciemne, zaczęło my wychodzić sporo siwych. Po kilku myciach już widziałem efekty. Wcale nie trzymam go długo na głowie, spłukuję po minucie. Ilość siwych drastycznie się zmniejszyła, ale wystarczy że użyję zwykłego szamponu to od razu wychodzą siwe. Osobiście polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem mega zadowolony. Czasu i wieku nie oszukam wiadomo, ale chociaż na chwile mogę go spowolnić. Mam dopiero 35 lat, ale siwe włosy już atakują( to na pewno przez żonę ;) ) Używam dx2 od kilku miesięcy i jak na razie moją walkę z siwizna uważam za udaną. Jest dobrze, także polecam. Jak to mówią informatycy – u mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie działa ani na siwienie ani na wypadanie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgib
Oszustwo handlowe. Powinna się nimi zająć jakąś komisja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor30
Nie działa - strata kasy! Kupiłem 3 szampony, używałem okrągły miesiąc - jeśli mi przyciemniło w ogóle włosy, to w niedostrzegalny sposób. To skandal, że mogą bezkarnie sprzedawać takie badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×