Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Angelika2400

Dylemat. Pomocy!

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów. Mam pewien dylemat, postanowiłam, że poproszę o radę osób bardziej doświadczonych, bądź takich co trafnie ocenią sytuację. Chodzi o to, że od stycznia mam dwie propozycje, jedną jest praca w Polsce na stanowisku recepcjonistki, drugą zaś jest wyjazd z kolegą do jego rodziny do Holandii, zakwaterowanie i wyżywienie mam tam zapewnione, jednak pracę muszę poszukać sama. Nie wiem co wybrać (mam 24 lata) Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak znasz jezyk to jedz do holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam tylko angielski w stopniu komunikatywnym, dodam, że nawet jeśli nie znajdę pracy to i tak mam zapewnione wyżywienie i mieszkanie. Ale kurcze tu też mam pracę już załatwioną w hotelu i nie wiem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie spokoj, ja wyjechalem do uk i ani mysle wracac do polski :). W holandii jeszcze masz coffee shopy to juz w ogole... xD Nie ma co sie kisic w tej polsce za 1500zl miesiecznie, tam bedziesz miala godziwe wynagrodzenie chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez holenderskiego cieżko bedzie znaleźć prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoannaAnnaMaria masz rację, u nas w kraju jest oszust na oszuście. pracowałam już 2 lata u prywaciarza, nie dość, że ciągle ucinał pensję to jeszcze zabrał napiwki (byłam kelnerką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×