Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dylemat z praca

Polecane posty

Gość gość

Poradźcie co mam robić. Jestem pod ścianą. Pracowałam w dużej firmie. Ale ze wzgledu na brak szacunku, wyzysk i zarabianie najniższej krajowej szukałam juz od kilku miesięcy coś innego. Znalazłam blisko miejsca zamieszkania prace, byłam kilka dni i po rozmowie z szefem dal mi gwarancję że mnie przyjmie. Tam złożyłam wypowiedzenie, teraz chodzę tutaj. Tylko ze tak, to jest prywatna osoba. Miałam dostać umowę, a puki co pracuje na czarno, od tygodnia. Grafik ustala podobnie. Chce zdecydowanego pracodawcę, żeby ustalił grafik, kazał przyjść wtedy i wtedy, wysłał na obiecane badania i juz. Przyjęli tez inna dziewczynę, kilka dni wcześniej zanim ją się zglosilam. A wiem ze aż tylu ludzi nie potrzebują. Po rozmowie tamta miała być z doskoku bo to studentka. Ale wszystko stoi w miejscu. Szef mówi żebym narazie przychodzila się podszkolić. W jakie dni mi pasuje. A ja zaczynam mieć watpliwosci. Czy się nie rozmyśla czy coś tam. A szukam pracy na stałe, teraz już nie wiem na czym stoję. Czy szukać dalej, czy brnać w to?? Babki z pracy mówią ze szef jest bardzo spoko i bardzo uczciwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nic nie doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak szacunku ? o co chodzi ? szef łapał Cie kotku za cycki czy za pupe ? szef namawiał Cie kotku na bzykanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szef Ci kotku składał niemoralne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o poważne wypowiedzi i rady. Brnać w to dalej?? Czekać aż się unormuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dawaj szefowi bez gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro szef jest uczciwy to o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj wprost szefa, po jakim czasie da Ci umowę, bo chcesz PRACOWAĆ, a nie zastanawiać się czy w ogóle będzie to miało ciąg dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babki w pracy mówią, że szef uczciwy :D:D i ty im wierzysz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×