Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziadek nienawidzi mojego ojca

Polecane posty

Gość gość

Po 18 latach poznałem swojego ojca, ojciec chciał przeprosić mnie za to, że mnie i mamę zostawił, ostatnio dostałem od niego pieniądze, dziadek to zobaczył i kazał mi zwrócić pieniądze ojcu. Moja mama nie żyje, dziadek bardzo ciężko przeżył śmierć córki, twierdzi że pieniądze które teraz bym brał od ojca to jak zdrada mamy, mój ojciec zaproponował mi że kupi mi mieszkanie w innym mieście (tam gdzie zamierzam studiować), to już był u niego z awanturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to kompletna patologia bo Twój dziadek odczuwa zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On czuje po prostu zazdrość, tyle, zazdrość o wnuka. Obawiam się, że to on doprowadził do rozstania twoich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwisz się dziadkowi ? Gdzie twój tata był kiedy potrzebowałeś wzoru do naśladowania ? Gdy trzeba ci było zmieniać pieluchy , nakarmić, zabawić , nie przespać nocy kiedy byłeś chory, trzeba było kupić lekarstwa, wyprawkę do szkoły ? Gdzie był Twój tata kiedy trzeba było CIę nauczyć życia ? Miał Cię gdzieś :) był przy tobie Dziadek i mama , a teraz ty chcesz mu wybaczyć wszystko bo ci zamachał banknotami przed oczami ? Bo chce ci kupić mieszkanie ? I już nieważne że przez 18 lat się tobą nie interesował , ale teraz to będzie wspaniały tatuś ah ,oh ! Mój ojciec też nas zostawił , przez 20 lat nie szukał kontaktu i nagle przemówił ludzkim głosem , pisał, dzwonił, chciał się spotkać , wyjaśnić , tłumaczyć . Kiedy założyłam rodzinę , urodził się pierwszy syn, obnosił się że jest już dziadkiem , wysyłał prezenty na urodziny dla mnie dla mojego syna . Tylko że tym razem ja urwałam kontakt . Bo bolało mnie to, że nie można być dziadkiem jeśli najpierw nie jest się OJCEM ! . Dlatego że ja na te prezenty i telefony czekałam jak miałam 5 lat , myślałam że kiedyś tatuś do mnie wróci i będę miała rodzinę . A kiedy tatuś nie wracał ,obiecałam sobie że sama w życiu dojde do wszystkiego i pokaże mu że wcale mi nie był potrzebny do niczego ! Mama mnie uczyła żyć, kochać i odróżniać co jest dobre a co złe , Tobie też radze teraz zdecydować żeby nie ranić osób które Cię kochają i troszczą się o Ciebie przez całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadka, ja go rozumiem, a ty myślisz o portfelu, nie o ojcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×