Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dzieci z cc gorzej się rozwijają ARTUKUŁ ku zastanowieniu

Polecane posty

Gość gość

oczywiście do tych wygodnych które ot tak poprostu bez wskazań medycznych decydują się na cc. Kiedy wreszcie to waszych egoistycznych mózgów dojdzie, że krzywdzicie dziecko? Równie dobrze cc może być poprzedzona ćpaniem, piciem i paleniem i tak was nie interesuje dobro dziecka. xhttp://kobieta.onet.pl/dziecko/ciaza-i-porod/rosnie-liczba-cesarskich-ciec-co-to-oznacza-dla-dziecka/lp0l3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda kobiety z wygody zapominaja co tak naprawde jest dobre dla ich dziecka.Ja rodzilam w Anglii naturalnie i nie bylo czegos takiego,ze odrazu po porodzie zabrali mi malucha na mierzenie i wazenie,przez pierwsze pol godziny lezal mi na brzuchu i o dziwo prawie wcale nie plakal,byl spokojny az sie pzrerazilam ze cos jest nie tak,bo starsze dziecko rodzone w Polsce darlo sie w niebo glosy,ale wlasnie to bylo tak ze zabrali mi ja na te swoje pomiary.Bez wskazan medycznych nigdy bym na CC sie nie zdecydowala to tylko samoluby tak robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, a te po in vitro z bruzdą się rodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie karmcie trolla. Zero wpisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii
ja rodziłam w POLSCE i nikt mi dziecka nie zabierał, po porodzie przez dwie godziny leżałyśmy sobie na sali porodowej, potem położne przewiozły nas do jednoosobowej sali gdzie też Mała cały czas była ze mną. po około 3-4 godzinach od porodu przyszła położna i ZAPYTAŁA czy może wziąć dziecko do ważenia, mierzenia i czy chcemy żeby je ubrała czy sami będziemy to robić (od porodu leżała owinięta w pieluszkę i kocyk) także nie przesadzajcie że Polska to milion lat za mamutami jest a rodzić to można tylko w UK :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiii u mnie tez tak bylo rodzilam w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście pocięte na własne życzenie mamuśki będą pisały że bzdura. Ale jeszcze kiedyś się przekonacie, ze te wasze wygodniackie cesarki to żadna superalternatywa dla normalnego porodu. W razie konieczności owszem- jest zbawienna. Ale na własne życzenie to tylko krzywdzenie dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale gdzie tu trolling? niech się zastanowią te kobiety co wybierają cc na życzenie, że jednak to nie jest takie cudowne i wspaniałe :o zresztą jak mają kasę na cc to mogą sobie wynająć położną, salę dorzucić coś za 'darmowe" znieczulenie i jeszcze lepiej na tym wyjdą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm nie twierdze ze kazde dziecko po cc gorzej sie rozwija. Ale... Moj ginekolog mowil mi ze jak zdecyduje sie wywolywac porod to najprawdopodobniej w moim przypadku zakonczy sie to cesarka... A takie dzieci "gorzej sie rozwijaja" to jegi slowa zeby bylo jasne. Ja lekarzem nie jestem wiec powtarzam to co on powiedzial. Jednak zaczelo mi sie samo 3 dni przed planowanym wywolaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Równie dobrze cc może być poprzedzona ćpaniem, piciem i paleniem" Według ciebie cesarka robi z dziećmi to co wyżej wymienione rzeczy? Tak to porównujesz :o No to gratuluję wiedzy naukowej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy porozmawiać z pierwszym lepszym specjalistą, który zajmuje się dziećmi z problemami sensorycznymi. Tam większość dzieciaków jest po cesarkach albo są wcześniakami. Przejście przez kanał rodny jest bardzo ważne gdyż mocno stymuluje układ nerwowy. Dzieci pocesarkowe otrzymują podczas porodu zbyt mało tych pozytywnych bodźców. \Oczywiście zaraz matki cesarkowe powiedzą, ze ich dzieci są "normalne". Ale zaburzenia si często trudno jest wykryć osobie, która nie ma o tym pojęcia. Nawet pedagodzy, pediatrzy czy część psychologów z PPP mają z tego zakresu bardzo marną wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czytalas komentarze pod artykulem oraz to kim jest ta madra inaczej co te bzdury napisala?? nie wspomne tutaj ze z pewnoscia masz na mysli te wypociny z Onetu a kazdy choc troche myslacy czlowiek wie jakim portalem jest Onet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahhaahahahhaha ja mam dziecko z cc nie z wyboru i ubaw mam po pachy :) dziecko w wieku 4 lat czytało , pisało liczyło do 100 :) a panie w przedszkolu mi powiedziały ze pownno isc do szkoły jak najszybciej bo wybiega gruubo przed szereg i sie nudzi z dziecmi :) hahahahha faktycznie gorzej sie rozwija :) to nie jkest kwestia porodu tylko uwagi jaka dziecku poswiecasz oslico :P znajdziesz tu pewnie dziesiatki matek po cc które Ci to samo powiedza :) a czasem cc to kwestia zycia i smierci dla dziecka i matki tak jak w moim przypadku ale przy nastepnym dziecku bede pamietac co napisałas i powiem nie n\ratujcie mojego dziecka na kafe mi powiedzieli ze musi przejsc przez kanał rodny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jakaś oburzona mamuśka się pojawiła :D Musisz przyjąć do swojej wiadomości, że twoje dziecko już nigdy nie będzie normalne :D Wyniki w nauce to ni wszystko. Ale oszukuj siebie dalej- pewnie lepiej będzie się tobie żyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad ty wiesz czy ja w ogole dzieci posiadam?? no teraz to sie popisalas i osmieszylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś >>> śmiej się śmiej jak głupi do sera i oszukuj się dalej. Wybierając cc na ŻYCZENIE postąpiłaś samolubnie i to, że teraz siedzisz w domu i 12 godzin na dobę tłuczesz małemu pisanie i czytanie nie naprawi tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym miała ten rozum co przed porodem to wybrałabym cc. Mam problemy z hemoroidami, nietrzymaniem moczu, mam luźną pochwę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja gosc z 9:25 no widac Twoja matka tez miała cesarke tłumanico i do tego Cie czytac nie nauczyła bo ja wyraznie napisałam ze u mnie była to sprawa zycia i smierci . naucz sie czytac ze zrozumieniem ale cos mi sie zdaje ze Ci nie wyjdzie bo masz oczy zaslepione jadem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
połowa z was to w takim razie musza byc dzieci z cc bo nie potraficie nawet zastosowac podstawowych zasad ortografii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmiej się śmiej jak głupi do sera i oszukuj się dalej. Wybierając cc na ŻYCZENIE postąpiłaś samolubnie x ty chyba tez jestes z cc bo do dzisiaj sie czytac nie nauczylas . Kobieta wyraznie napisala ze w jej przypadku cc to byla sprawa zycia i smieci a nie zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc 9:39 to sobie zrob plastyke jest na nfz. Swoja droga Twoja wypowiedz przypomina mi tok myslenia mojej znajomej jak planowala cc na zyczenie. Bo ona nie bedzie to bo ona nie bedzie tamto. Tylko ona i ona. O dziecku nie wspomniala slowem. Tak samo Ty. Ja mam to ja mam tamto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgffgfg
Pierdu, pierdu, takimi tematami mogą niepokoić się tudzież ekscytować wyłącznie matki najmłodszych dzieci. Każda matka już z większym doświadczeniem, gdy ma co najmniej te kilkuletnie dziecko i możliwość obserwowania i porównywania z innymi dziećmi, wie doskonale że drobiazgi takie jak przebieg porodu, czy obmyto/nie obmyto, zmierzono/nie zmierzono i inne bzdety po prostu nie mają znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że masz małą widzę na temat rozwoju dziecka. Poród determinuje naprawdę wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co bys zrobila jak inaczej niz przez cc by sie nie dalo?? deklarujesz ze myslisz o swoim dziecku - pomyslalabys o nim w takim momencie czy ryzykowala jego smierc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisałam wcześniej, ze co innego jak trzeba a co innego z własnego wyboru. Jak trzeba to trzeba ale świadomie decydować się na cesarkę jeśli takiej konieczności nie ma to czysty egoizm i brak wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 28 lat jestem dzieckiem z cesarki, dziękuję czuję się świetnie nic mi nie dolega ani nie jestem opóźniona skończyłam AWF gdzie była zarówno sprawnościówka jak i przedmioty takie jak anatomia czy fizjologia. Teraz mam córkę z cc które nie było planowane i też rozwija się prawidłowo a przecież to już słabsze geny jak matka sama jest z cc nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba autorka napisała, że chodzi o cesarkę na ŻYCZENIE , gdzie kobieta ma WYBÓR co chce zafundować swojemu dziecku ? oj cesareczki u was też problem z czytaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem co autorka chciała napisać ale cesarka na życzenie nie różni się przecież od tej przy zagrożeniu życia prawda? Chodzi o to, że to cesarka i to cesarka nie przebiegają inaczej mają jedynie inne powody. Więc czy dziecko z cesarki na życzenie czy takie przy zagrożeniu życia i tu i tu powinny być problemy z rozwojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×