Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przykromi

Dziecko faceta mnie poniżyło

Polecane posty

Gość Przykromi

Co powinnam zrobic,kiedy dziecko mojego faceta,powiedziało do mnie - Nie powinnaś być na tej imporezie ,bo nie jesteś z rodziny. Dziewczynka ma 10 lat,a ja mieszkam z jej ojcem i zorganizowałam mu 40 urodziny . Mieszkam z nim i od dawna nie był z matką dziewczynki kiedy sie poznaliśmy. Mój facet nie zareagował....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma prawo byc mi przykro? Czy powinnam zareagowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wogole bym się nie przejęła. To normalne, że dzieci nie nawidza nowych partnerów swoich rodziców. Ale że partner nie zaeagowal-tu już bym się martwILA. WIEM, ŻE pewnie jesteś zaangażowana uczuciowo-ale nie myslalas, o jakimś bezdzietnym? Z obcymi dziećmi i ich ojcami są same kłopoty. Zawsze dziecko będzie ważniejsze i zawsze na pierwszym miejscu u ojca. Ty nigdy nie będziesz jego matka, co pewnie ci nie raz wypali prosto w twarz. W sumie co się dziwić dziecku, miało rodziców, a tu obca pani mieszka teraz z jego ojcem. Miłości tu nie będzie a same zgrzyty. Szkoda twoich nerwów. Rozwodnicy z dziećmi powinni się wiązać z rozwodkami z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiedziałbym małej, że gdyby nie ja, nie byłoby w ogóle tej imprezy i że przykro mi, iż mnie nie lubi. A z facetem porozmawiałbym i powiedziałbym, że nie chcę mieszać się do spraw rodzinnych, ale ma zapanować nad córką i nauczyć ją szacunku do dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie sie odbywaly te urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój facet nie zareaguje bo to jego dziecko, raczej nie dziw sie 10 latce że zwraca ci uwage. Dziewczynki w tym wieku dużo słuchają, wszystko chcą wiedzieć i przede wszystkim to córunie tatusia. Ona może być zazdrosna ale ty nie bądź! Dla niej rodzina to przede wszystkim mama i tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczel gówniaka z otwartej w pysk 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam podobną sytuację.. mój luby ma córkę, ktora się na mnie obraziła (zwróciłam jej uwagę). Podczas świat wielkanocnych ani sie nie przywitała ani się nie pozegnała. Powiedziałam swojemu partnerowi,ze tak nie moze być,że mnie ignoruje bo wytykłam jej błady.. powiedział,że ona jest zagubiona (ta jego córka).. bronił jej jak lew, ale powiedziałam co o tym sądzę i wielka kłótnia. Z góry powiedziałam,że albo ona będzie mnie szanować albo ja powiem jej prosto w oczy co o niej sądzę. Przy czym to jest rozpuszczona na amen córeczka tatusia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ament! Pisze się: na ament!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy szmaty jedne!!! Zabrałyście dzieciom ich tatusiów i jeszcze się czepiacie tych nieszczęśliwych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:09 A przeczytalas caly post autorki?Nie.Wyraznie napisala,ze kiedy poznala go to on nie byl juz z matka tej malej.Najpierw czytaj dokladnie a pozniej wymadrzaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szmaty biorą rozwodnika ze zobowiązaniami, to niech zaakceptują że facet jest ojcem. Dobrze ta 10 latka powiedziala, ze niejestes z rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:16 A jakim prawem wyzywasz inne kobiety od szmat?Sama nie jestes lepsza z tym swoim rynsztokowym slownictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okreslenie trafne,bo nie jestes z ich rodziny.Fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym cie niby ponizylo dziecko? nie jestes jej rodzicem/ciocią/siostrą/kuzynką,to o co ci chodzi.Madre i trafne stwierdzenie 10-latki. A moze jestes kolejną next z którą mieszka jej tata,moze ona o tym wie,że kolejnia niunia w jego zyciu i ma tego dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie rozbicie małżeństwa? Przecież on był dawno po rozwodzie jak go poznała autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna cię wykopać i przypomnieć o intercyzie zanim wrócisz. Mądre dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma reagować na idealistyczne wynurzenia jakiejś smarkuli nazwała Cię brzydko? odezwała się brzydko? nie, wyraziła swoje dziecięce zdanie. powinnaś być przygotowana nawet z ust dorosłych takich opinii decydując się na faceta z przyczepą. a Ty sie dzieciaka boisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy impreza była TYLKO dla rodziny? Córeczki tatusiów lubią testować wytrzymałość psychiczną ojcowskich partnerek. Czy ojciec dziecka był przy tym? Jeśli tak, to kiepska sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty jezyka,w gebie nie masz,ze 10 rzadzi i komentuje nieproszona?Moglas powiedziec,ze to nie jest impreza rodzinna,a kolejnym razem zorganizujesz impreze tylko dla doroslych,zyczenia tausiowi zlozy,ale na imprezach byc nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:21 dokładnie,10 latka nie powinna sobie pozwalać na wszelkie komentarze do partnerki ojca,bo jest na to zdecydowanie za mała. Ojciec powinien zareagować,dziecko sobie pozwala na tyle na ile może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarno to dalej widzę jak ojciec tej gowniary nie zareagował. Autorko, szkoda ciebie. Znajdź sobie jakiegoś bez dzieci. Może być też rozwodnik, ale bez bagażu. Co 8 niego jakbyś miała swoje dziecko. Ale tak to ci będzie trudno. Co innego też jakby dzieci były dorosłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ta dziewczynka była dorosła to by cię tak zgnoiła, że niewiedziałabyś jak się nazywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na bank jej matka ją na ciebie napuściła, tym się nie przejmuj, raczej przejmij sie tym że twój facet nie zareagował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha baby nigdy nie mogą się ze sobą dogadać nawet wtedy gdy różnica wieku między nimi to 20 lat. Pewnie dlatego że rywalizują o uczucia i miejsce w sercu tego samego mężczyzny. Zawsze kosa czy to z mamusią czy to z córcią. He he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaj wolnego a nie faceta z dzieckiem sobie znalazlas i meczysz się i meczyc się będziesz bo ona zawsze będzie dla niego najwazniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma prawo byc ci przykro. Porozmawiaj z facetem,to on powinien porozmawiac z dzieckiem i na spokojnie wytlumaczyc mu sytuacje.Reakcja dziecka spowodowana jest tym,iz zapewne mysli lub ma nadzieje ze kiedys moze rodzice sie zejda.Od jej ojca zalezy w miare poprawny stosunek do ciebie,tylko spokojna rozmowa moze pomoc.Niech z nia sam na sam usiadzie i wyjasni na miare wieku jak wyglada sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne,że 10 letnie dziecko nie czuje przed Tobą respektu i nie wstydziła się tak odezwać...Ja mam syna 10 letniego i nigdy by tak nie powiedział, wstydzi się dorosłych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×