Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niematakiego

Dzień chlopaka? prezenty

Polecane posty

Gość niematakiego

czy w zwiazku z tym ze zbliza sie dzien chloapka kupujecie swoim mężczyznom jakies drobne upominki?? ja chce kupic cos ale juz nie mam pomyslow (za duzo juz chyba tych prezentow zrobilam...) kupilam juz (na rozne okazje): -ramka z moim zdjeciem -poduszka z moim zdjeciem -mis -krawat -piżamka -album na zdjecia -kubek magiczny z naszym wspolnym zdjeciem -kosmetyki -bokserki -pasek do spodni -t-shirt -bransoletka -ozdobne kieliszki -zabawne bokserki -sliniaczek z fajnym napisem -zegarek -perfuma -koszula na pewno jestescie dlugo juz w zwiazku i mężczyzna - podzielcie sie pomyslami :) (prezent odpowiedni dla mezczyzny w wiek od 20 do 30 lat) niepalący czekam na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niematakiego
a i jeszcze -zegarek (budzik) -kostka erotyczna taka do zabawy z pozycjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niematakiego
proponujcie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niematakiego
no nie wierze ze nikt nic nie zaproponuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwww
kup dobra ksiazke o seksie, zeby było tam duzo ciekawych pozycji zebyscie mieli co w łozku robic i moga byc odpowiedzi na rózne problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam
Ja kupiłam mojemu słuchawki do telefonu,bo akurat zgubił gdzies tamte stare.... I dokupię mu jeszcze jakis zestaw kosmetyków. A do tego nakupie piw,i spędzimy miły wieczór :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niematakiego
kurcze a ja nie wiem :( ksiazka odpada na pewno ... nie lubie o on tez nie takiego typu rzeczy :( i nie mam pojecia co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niematakiego
30 września to Dzień chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam
Dzień chłopaka jest w tą niedziele --- 30 wrzesień :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien chlopaka jest
30 wrzesnia!! zawsze tak bylo, a dzien mezczyzny (chyba jakis nowy wymysl) jest wlasnie chyba w kwietniu albo jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niematakiego
4 kwietnia jest przeciez Święto Wojskowej Służby Zdrowia a nie dzien chlopakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym dzień chłopaka / mężczyzny / faceta itp funkcjonuje góra 10 -15 lat więc nie jest szczególnie starożytnym świętem, na co wskazuje mnogość dat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niematakiego
mi nie chodzi o to ze to obowiazek tylko ze chce zrobic prezent mojemu mezczyznie :) (tylko nie wiem co ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien chlopaka jest
moze jak ma auto to jakis zapach do niego, albo kostki na lusterko- ale one troche przeszkadzaja... ja chyba mojemu winiacza kupie albo piwko bo nie mam ani pomyslu ani za duzo kasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niematakiego
auta wlasnie nie ma poki co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj sobie kupił pare dni temu autko ale...hmmm chcialabym zeby to bylo cos fajnego ale od serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niematakiego
no wlasnie cos od serca ..... heh nie wiem co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z moim kochaniem już kawałek czasu...i kupiłam mu dotychczas m.in.:łańcuszek z wisiorkiem, pasek, koszule, T-shirt, rameczke ze zdjątkiem, kalendarz z naszymi wspólnymi fotkami, lampke z magmą, torbe na laptopa, zawieszke na komórke, podusie , orginalny świecznik, portfelik...to tak pobieżnie z tego co mi sie przypomnailo...a jego najwspanialszy prezent dla mnie to własnoręcznie zrobione przez niego graffiti naszego pocałunku na garażu (normalnie recznie namalowane zdjęcie-piękne) ...to sie nazywa prezencik od serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam
Wiadomo,że jeśli go kochasz,to co by to nie było,to będzie od serca,nie musi być to cos przesadnie słodkiego,serduszkowego i jednocześnie tandetnego :-O Przypomnij sobie,czy czasem ostatnio nie wspominał,że czegos potrzebuje. Albo czy cos mu się nie skończyło. To może być taki praktyczny prezent,którego często by używał,a za każdym razem pomyslałby o Tobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla taka rzecz mowil o tym pare miesiecy ale pech chcial ze ostatnio podłapał kase i sobie kupił :( kurde no i nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niematakiego
tylko ze wlasnie on co chce to sobie kupuje i nie wspominal ze to czy tamto chce sobie kupic ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niematakiego
pstatnio chwalil mi sie swoimi gatkami takimi luźnymi bo dobrze mu sie w takich spi :) kupil sobie 3 pary. moze bym mu takie gatki kupile co wy na to? i cos jeszcze i do tego ....... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niematakiego
ostatnio (sorki za literówki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niematakiego
i kupila (rzecz jasna )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niematakiego
wiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam
No,jak mu sie dobrze śpi,to możesz,ale skoro sam sobie kupił juz 3 pary,to nie wiem..... Może jednak coś,czego nie ma az w takich ilościach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×