Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dejffff

Dziewczyna nie gotowa na związek

Polecane posty

Gość Dejffff

Od dawna przyjaźnię się z pewną dziewczyną, ma 19 lat, dobrze się dogadujemy. Kiedyś na imprezie zaczęliśmy się całować i od tego momentu robimy to często, lecz gdy spytałem ją czy będziemy razem, odpowiedziała, że musi sobie to wszystko poukładać, że jej na mnie zależy, ale żebym poczekał. Jak na swój wiek jest dość dziecinna. Często nie ma czasu się ze mną spotkać, bo robi to co każą jej jej rodzice. Matka dzwoni do niej kilkanaście razy dziennie i ogólnie ona robi wszystko to co ona jej rozkaże. Strasznie mnie to denerwuje i uważam, że już tak będzie zawsze, że zawsze będzie podporządkowana swoim rodzicom. Ponadto myślę, że wstydziłaby się być ze mną, bo gdy jesteśmy w towarzystwie to udaje, że jest między nami tylko przyjaźń. Co robić ? Mam dać sobie spokój czy czekać aż jak to mówi "wszystko sobie poukłada" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku rodzice zapewne ją utrzymuję, więc nic dziwnego, że liczy się z ich zdaniem. Weź to pod uwagę :) Pozdrawiam, Patrycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 latka to jeszcze mentalny dzieciak, za pare lat zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś inne dziewczyny w jej wieku też są utrzymywane przez rodziców, liczą się z ich zdaniem, a jednak potrafią spędzać czas ze swoimi chłopakami, poświęcać im wystarczająco dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochasz ją? Jesteś w stanie się dla niej poswięcić? Mowisz jej ze tobie zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jaki sposób poświęcić się ? mam przystać na to, że ona chce się ze mną spotykać raz na tydzień ? na tym polega związek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli każe ci czekać, bo jak mówi nie jest gotowa, to zapewne jeszcze długo gotowa nie będzie. Chcesz czekać niewiadomo ile i żyć w nadziei, że może kiedyś powie "tak" ? Szkoda czasu. Poszukaj sobie takiej, która będzie gotowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ją kochasz to poczekaj aż sobie wszystko ułoży. Z miłości się nie rezygnuje, tak mówią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ty zawsze byłeś tak zaangażowany w tę znajomość ? Nie masz sobie nic do zarzucenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejffff
zamykam temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hah czyli jednak nie jesteś taki święty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)oni to klamcy i w ogole jak tak mozna byc co to za rodzina 555 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×