Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyna strasznie przeklina!

Polecane posty

Gość gość

Jak z nią rozmawiam jest spoko ale jak się zdenerwuje to zaczyna strasznie bluzgać, wystarczy że powiem coś co nie jest zgodne z jej ideologią albo podejściem do życia i od razu zaczyna "co ty k***a p********z?! p****ało cię k****, k***a mam k***a ciebie k***a dość" Dosłownie tak to wygląda,a wczoraj przesadziła do tego stopnia że musiałem wyjść z klubu bo przy ludziach zaczęła mnie opieprzać za to że rozmawiałem z jakąś moją znajomą przez chwilę sam gdy ona była ze znajomymi. Nie interesowało ja to że to moja znajoma którą znam 10 lat a nie widziałem ostatni rok tylko od razu wyskoczyła. "kto to był?podoba się tobie?podoba prawda,k***a nienawidzę Ciebie k****, idź sobie do niej ty zj***em,jesteś popierodolny" Nie dałem rady i wyszedłem bo ludzie patrzyli na nas jakby ona sie naćpała. Teraz do niej zadzwoniłem a ona zaczeła mnie przepraszać a potem powiedziała że to moja wina bo niepotrzebnie ją zdenerwowałem, a pod koniec powiedziała że mi wybacza... Moja poprzednia dziewczyna rzadko przeklinała ale ona była bardzo konserwatywna, a ja tym bardziej jestem zdziowiony bo obecna ma 24 lata i studiuje na psychologię na UJ i myślałem że coś będzie ze sobą reprezentować a tutaj zdziwienie. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, tu nawet nie chodzi o to, ze ona przeklina, bo przeklinać trzeba umieć, ona jest po prostu agresywna. No cóż skoro z nią jesteś to muszę przyznać, że to prawda, że miłość jest ślepa...ups, głucha. Dla własnego dobra, odpuść ją sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też przeklinam jak marynarz, ale jak ona odnosi się do ciebie w taki sposób, że to już brak szacunku. Czasem z partnerem też nie przebieramy w słowach, ale to tylko w zasadzie jak wybuchnie jakaś większa kłótnia, a nie bo ma inne zdanie nt. czegoś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem co z tym zrobic, te kłotnie wybuchaja nagle i zazwyczaj z jakiejs glupoty, bo ja coś kiedyś powiedzialem albo co bym zrobił gdyby! rozmawiałem z nia o tym i mowi ze nie kontroluje ale ile mozna, ja nie chce juz slyszec bluzgow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl. Będziesz z nią dłużej, może się pobierzecie, zjawią się dzieci... wyobrażasz sobie, żeby tak do Ciebie mówiła przy dzieciach? Albo nawet tak traktowała dzieci jak Ciebie? Ja nie wierzę, że ludzie się zmieniają. Ona będzie tak Cię traktowała, potem będzie obiecywała poprawę i w koło Macieju. Gdyby ktoś się tak do mnie odzywał skreśliłabym go z listy znajomych a na pewno nie byłabym z taką chamską osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah ta dziewczyna jest totalnie porąbana a ty się jeszcze pytasz, jak ciebie zdradzi to też bedziesz ja przepraszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona chyba jest niedorozwinięta, sprawdź to! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje jako call girl , ale nigdy nie przeklinam. Wręcz przeciwnie zawsze słodko i z uśmiechem. To ma byc psycholog ? I studentka UJ? Buhahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" call girl", znaczy jako d****a? pisz od razu a nie że trzeba sie domyślać co tam porabiasz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO przecież pisze ze jestem w USA , call girl . Dziewczyna do towarzystwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpuść sobie taką laskę, kobieta używająca takiego języka to nie kobieta. a babochłop... zero kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×