Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczynki prosze napiszcie jaki fason butów i kolor pasuje do tej kurtki

Polecane posty

Gość gość
aha to nie moja kurtka ale znalazlam linka moja jest prawie identyczna ale bardziej zachodzi na zóltawy ten kolor brązowy skóry..i moja jest wlasnie ze skóry prawdziwej koziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
botki za kostke w tym samymkolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W TYM SAMYM KOLORZE?? A POTEM TAkIE BOTKI BĘDA PASOWAC TYLKO DO JEDNEJ KURTKI.. DO Zadnego innego koloru natomiast nie będą... i co wtedy>>>??bez sensu kupowac taki kolor botków ,ktory potem nie pasuje ani do brązowej kurtki ani do czarnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmelowe botki to zły pomysł ,faktycznie! cięzko do nich cos poten zestawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wszystkie botki w kolorach czarnych, brązowych,szarych, beżowych, karmelowych pasują do niemal wszystkiego i nie ma co wydziwiać, bo ludzie i tak wyglądają jak szara masa, a do tego łatwo jest coś dopasować, no chyba że masz zamiar do tego nosić jakieś fantazyjne czerwone gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiekolwiek (szare, czarne, czekoladowe, nawet jakieś zielone) botki nad kostkę, mogą być hightopy (te sportowe) i pasująca torba do butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no sorki ale czarne i szare nie pasuja zupelnie do takiej kurtki zle jej mówicie..co niby ma dopasowac do takiej kurtki i do czarnych butów???zeby nie bylo dziwacznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nawet jak będzie dziwacznie, to co was to obchodzi? znalazły się krytykantki. czarne buty nie pasują do tego koloru kurtki? czarny pasuje do wszystkiego. z szarym się zgodzę, nie tworzy to w żaden sposób całości, ale czerń TAK! w necie każda jest specjalistką od mody, a na ulicach szaro-bura masa dżinsiar w balerinkach i takich właśnie kurtkach. i ta kurtka wcale nie jest sportowa, bo ściągacz. jak ktoś ma takie myślenie, to g****o wie o modzie, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie kolory pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko takie znawczynie a żadna z was nie zauważyła jednej waznej rzeczy:):) że ta kurtka jest skórzana ale sportowa bo ma bawelniany golfik i sciagacz na dole!!! więc pasuja tylko sportowe buty i stylizacje do niej. takie znawczynie a nie zauważyly też że ta kurtka jest z lat 90-tych chyba bo sciągacze wtedy byly modne .teraz moje drogie znawczynie juz sie nie robi takich kurtek skórzanych. koniec.kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale okropna ta kurtka fuj fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty masz z ta kurtką,że od kilku dni piszesz posty ,czy jest ladna,czy brzydka,czy modna czy nie modna,co do niej pasuje,jakie buty. ta kurtka jest c*****a i skończ już wreszcie o niej pisać, zakochalaś się w tej kurtce czy co? Gustu swojego nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt ,że nic nie pasuje do tej kurtki niestety. Ja dopiero teraz zauważyłam,że ma sciągacz a jesli tak to mało co mozna nosic:(na pewno nie mozna nosic sukienek:(niestety...przez ten sciagacz własnie:( przykro mi. wywal ja albo oddaj powodzianom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ty..heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×