Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katrin24S

Dziewczyny badajcie się na CHLAMYDIE.Ja juz wiem że ją mam...

Polecane posty

a odkryłam to przypadkiem .Pomógł mi wtym ginekolog .Okazało się że mam ropno sluzowe zapalenie szyjki macicy,chlamydie trachomatis w pochwie i chlamydie powodującą ściekanie bia lej gęstej wydzieliny na tylnej ściance gardła i odpowiadająca za pianę w wypluwanej ślinie.do tego doszły niezapalne zmiany w stawach,oropny ból stawów,łamanie i kłucie kościach palcy u rąk i bóle kolanowo łokciowe.Te wszystkie objawy i coraz gorsze samopoczucie wystąpiły nagle .Zaraziłam sie tym od byłego chłopaka dwa lata temu -znanego sportowca ale to juz inna historia.Obecnie jestem z cudwnym chłopakiem w 1.5 rocznym związku.Mam 21 lat ,mój obecny partner 27 lat.ochamy sięw prezerwatywie wic zapewne go nie zaraziłam .Gorzej kiedy będe musiała mu o tym powiedzieć kidy bedzie chciał miec ze mna dziecko.Cieszę się że w pore odkryłam ta okropna bakterię i jest szansa na złagodzenie objawów choroby poprez antybiotykoterapię .Płacze całymi dniami ,nie moge nic jesc z nerwów,budze się z płaczem w nocy -juz wiem że może ona spowodowac u mnie bezpłodnośc i poronienia .To straszne jak przyjąc do wiadomości że istnieje w dużej mierze takie prawdopodobieństwo.Poza okropnymi białymi bardzo obfitymi upławami,białej takiej samej wydzielinie w gardle i bólami kości i stawów oraz stanami alergicznymi zednych innych objawów nie miałam i nie mam.Stan skóry i włosów idealny.Ostanio zauwazyłam że znacznie schudłam ale to mozliwy związek z tym ze przeszłam na wegetarianizm .Jestem modelką ,młoda ,ładna i dobra dziewczyną ,szalenie zakochana w moim obecnym chłopakiem.Wiadomośc o chorobie dobiała mnie całkowiecie.Potzrebuje wsparcia od Was drogie kafeterianki i jeszcze raz upominam Was badajcie się w kierunku chlamydii.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze: czym robiłaś badanie na chlamydię? Pcr-em? Bo tylko ta metoda jest miarodajna. ELISA daje zbyt duży odsetek badań zarówno fałszywie dodatnich, jak i fałszywie ujemnych. Tyle że ze względu na wysoki koszt pcr NFZ wciska pacjentom, że test z krwi jest wiarygodny. Chlamydię jest trudno wyleczyć, ale da się, więc bądź dobrej myśli. Skoro masz takie zmiany laryngologiczne, to masz jeszcze chlam. pneumoniae? A jesteś pewna, że to chlamydia? A może coś jeszcze? Tu masz trochę informacji na temat chlamydii: http://www.nhsdirect.nhs.uk/languages/Download.aspx?id=11891

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona1224
Znalazłam z internecie test na chlamydie: http://www.sanusmarket.pl/handilabc-test-kobiet-samodzielnego-wykrywania-zakazenia-chlamydia-ktora-powoduje-bezplodnosc-zakazenie-cewki-moczowej-jajnikow-diagnosis-p-6659.html czy on jest wiarygodny? Okropnie sie boje takich zakazen i chcialabym sie przebadac. Kupilam juz sobie tez na hpv, ale ale sie i pod katem chlamydii przebadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co ze macie chlamydie
trzeba je wytłuc i po kłopocie,to zaden problem,srebro koloidalne ,lub unkaria wilkakora,lub zapper,sprawe załatwia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak powinno sie
odrobaczywiac przynajmniej raz na pół roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_jestem_lekarzem
Ale mi lekarz kazał własnie samodzielnie zrobić test w domu. Kupiłam test na chlamydie viola i właśnie mi wykazał że mam tą bakterię, podczas gdy z krwi wynik miałam ujemny, i co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Czyli nie powiesz mu, dopoki nie zacznie mowic o dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
mnie zaskoczyło zdanie : "Poza okropnymi białymi bardzo obfitymi upławami,białej takiej samej wydzielinie w gardle i bólami kości i stawów oraz stanami alergicznymi zednych innych objawów nie miałam i nie mam" to mało? co chciałabyś jeszcze mieć? zanim zdecydujecie się na dziecko,to pewnie zdołasz się wyleczyć,tylko może się upewnij u lekarza czy można pieszczoty oralne uprawiać (chyba,ze taki seks Cię nie bawi),żebyś chłopaka nie zaraziła,a on później Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlamydiabrr
Czy wiecie czy w ramach NFZ mozna wykonac badanie na chlamydie?jaki lekarz (specjalizacja) ewentualnie wydaje zlecenie? Czy musza byc jakies wskazania? inne dla kobiety,mezczyzny? Jak czesto powinno sie takie badanie robic? Z gory dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlamydiabrr
Czy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupup....
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupup....
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkgggggg
ważne w niepłodności jest wykluczenie zakażenia chlamydią,( leczenie u obojga partnerów), która całkowicie uniemożliwia zapłodnienie i zagnieżdżenie zarodka w macicy, bakteria robi coraz to większe spustoszenie, coraz więcej ludzi jest niepłodnych, ponieważ na świecie panuje coraz większa rozwiązłość seksualna, co prowadzi do przenoszenia bakterii - w konsekwencji są zrosty na jajnikach, niedrożność jajowodów- hsg konieczne lub laparoskopia, kobieta, która kiedykolwiek chorowała na chlamydię może też wytwarzać przeciwciała antyplemnikowe, ponieważ białko dna chlamydii jest podobne bo białka dna plemnika,, także w razie zakazenia chlamydią plemniki są zabijane już na starcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nazywam się Zuzanna Kasterka, aktualnie przygotowuję materiał na temat osób, które mają chorobę przenoszoną drogą płciową lub osoby, które się z choroby wenerycznej wyleczyły. Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany anonimową rozmową na ten temat, proszę o kontakt na maila: z.kasterka@tvn.pl Pozdrawiam serdecznie Zuzanna Kasterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nazywam się Zuzanna Kasterka, aktualnie przygotowuję materiał na temat osób, które mają chorobę przenoszoną drogą płciową lub osoby, które się z choroby wenerycznej wyleczyły. Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany anonimową rozmową na ten temat, proszę o kontakt na maila: z.kasterka@tvn.pl Pozdrawiam serdecznie Zuzanna Kasterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie też ostatnio gdy byłam u ginekologa powiedział mi że mam chlamydie i radził mi bym zrobiła szersze badania weneryczne. Chyba w życiu nie poczułam aż takiego strachu. Nie chciałam już latać po lekarzach dlatego zamówiłam do domu zestaw pobraniowy ze zdrowegeny.pl. Szczęście w nieszczęściu okazało się że mam tylko chlamydię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badanie URO-GENITAL robiłam pół roku temu. Jestem zadwolona bo znalazlam przyczynę infekcji z którymi walczyłam przez rok czasu. Wyniki były szybko. okazało sie, że to tylko chlamydia. Ze swojej strony polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie słyszalam jeszcze o tym badaniu uro-genital a moze warto je zrobić...jakie choroby dokladnie wykrywa? Musze isc do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4233232
Ja właśnie sobie tutaj http://alergiczne.info/testy-molekularne/ czytam o testach molekularnych. Czy ktoś z Was wykonywał takie testy? jeśli tak, to gdzie? No i ile Was takie testy kosztowały? Podzieli się ktoś z Was takimi informacjami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, właśnie zdiagnozowałem u siebie to ścierwo zrobiłem badania i wyszło mi igg 71,6 czyli przewlekła infekcja. U mnie było tak że mam od dłuższego czasu takie objawy: ogólne osłabienie i brak chęci do życia, tycie, nie mogę się dobudzić i wstać rano ile bym nie przespał i wypoczywał, zawalone zatoki pogorszenie po jedzeniu cukru, nabiału, glutenu mięsa, strzelanie w stawach w szczególności skokowym, palcach, szyi, sztywność i bolesność szyi, powiększenie gruczołów łojowych, zaczerwienienia i wysypki na twarzy duże krosty wyskakujące na twarzy klatce, przedramionach, brzuchu, swędzenie skóry głowy, słabe włosy i paznokcie, słabe funkcje kognitywne, kiepskie samopoczucie cały czas. Zacząłem więc szukać rozwiązania np. przez dietę no i okazało się się jest niewielka poprawa samopoczucia przy odstawieniu produktów zapalnych. Mam też incydent z nużeńcem, miałem uczucie jakby poruszania się czegoś w różnych częściach ciała. Ostatnio zacząłem edukować się odnośnie zdrowia, diety, badań żeby po objawach obstawić najbardziej prawdopodobne choroby, zrobiłem badania za 800zł na najbardziej prawdopodobne i na razie trafiłem na chlamydie. I znowu zacząłem czytać i znalazłem taki artykuł mistykabb.wordpress.com/2014/09/22/1078/ że to właśnie nużeniec może być wektorem dla różnego rodzaju bakterii, wirusów, grzybów dermatologia.mp.pl/lista/115624,postepowanie-lecznicze-w-przypadku-nuzycy tylko wg. innych naukowych artykułów te roztocze ma 70% społeczeństwa i co przeleczymy chlamydie a ona wróci do nas z tym roztoczem albo złapiemy to na basenie albo saunie wg. badań chlamydia przenosi się drogą kropelkową i b. często daje objawy grypy. Nużeniec często też powoduje problemy ze spojówkami właśnie infekcją chlamydią. Znalazłem protokół odnośnie leczenia sekretyhipokratesa.pl/2016/07/23/1-polski-protokol-leczenia-bakterii-komorkowych-i-wirusow-metoda-leczenia-sm-cfs-pcos-rzs-etc/ czy ktoś go stosował? Tam jest wpis żeby leczyć stosować kozieradkę z np. cynkiem u mnie kozieradka super oczyszcza zatoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenti

Interesuje mnie test do wykonania w domu. Czy ktoś z Was moze badał się a pomocą takiego testu? Łapię ciągle jakieś infekcje i mój lekarz zasugerował mi wykonanie testu na chlamydie. I wspomniał o teście że można wykonać w domu, podał nazwę ale zapomnialam. Orientujecie się gdzie mozna zamowić taki test? I czy instrukcja wykonania takiego testu nie jest jakaś skomplikowana? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenti

Zastanawiam się własnie czy robić czy nie..... Bo czytałam o objawach chlamydii i nie mam aż takich dużych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×