Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyny czy wstydzicie sie pokazac facetowi swojemu nago ale szczerze blagam

Polecane posty

Gość gość

czy ja jestem inna ,jakas anormalna ,że nigdy nie pokazalam sie calkiem nago facetowi z ktorym jestem 8 lat nie potrafie jakos bo sie wstydze czy wy tez macie taki problem czy jestescie w stanie pokazac sie nago swojemu facetowi czyli i piersi i nawet tylek w srodku(to juz skrajnosc raczej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że jestem w stanie pokazać się mu nago, choć nie jestem idealna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mnie codziennie widzi nago, jestesmy 7 lat razem. Jak uprawiasz z nim seks skoro nie pokazujesz mu sie nago?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pod koldra i jak jest polmrok raczej wiem,wiem ze smieszne ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, ze sie nie wstydze. czasem nawet tancze nago przed nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie prezerwatywy na całe ciało ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niejedne uda? to ile ich masz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żydzi mają takie prześcieradło z dziurą w środku na uja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad pomysł na takie kombinezony? Dlaczego tak sie wstydzisz swojego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zacznij ćwiczyć. Rusz cztery litery a nie narzekasz jak sierota. Polecam Mel B szybkie efekty, ale można dostać w kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze widzi mnie nago na codzien. Po 8 latach to juz pewnie nie robi na nim zadnego wrazenia ;-) Ani na mnie, ze wygladam nie tak. Obawiac sie mozna na samym poczatku, kiedy czlowiek po raz pierwszy sie odslania i zalezy mu na tym, ze by sie spodobac. Wtedy sie jest zrobionym, cialo wysportowane, fajna bielizna, paznokcie pomalowane, itd. A teraz? Ha, widzi mnie nago, w szarych majtkach i dziurawych skarpetkach i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a ile macie lat? po 50 ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to podszywy o tych kombinezonach nie badzcie naiwni ja tego nie pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a ile macie lat? po 50 ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze widzi mnie nago na codzien. Po 8 latach to juz pewnie nie robi na nim zadnego wrazenia ;-) Ani na mnie, ze wygladam nie tak. Obawiac sie mozna na samym poczatku, kiedy czlowiek po raz pierwszy sie odslania i zalezy mu na tym, ze by sie spodobac. Wtedy sie jest zrobionym, cialo wysportowane, fajna bielizna, paznokcie pomalowane, itd. A teraz? Ha, widzi mnie nago, w szarych majtkach i dziurawych skarpetkach i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewróżka
Oczywiście, że się nie wstydzę! Zdarza mi się biegać po domu nago, robić striptiz, uwielbiam brać prysznic z moim facetem ;) Ale on tak cudownie mnie traktuje od samego początku, tak bardzo mnie adoruje, zachwyca się każdym moim ciałem, skórą... Przy nim czuję się boginią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tylu latach to mega dziwne. Ja ze swoim 7 lat i widział mnie juz w kazdej okazałosci. Po porodzie po cc pomagał mi sie myc i zakładac majtki ;D bo sama nie dałam rady. I jakos nie przeszła mu ochota na mnie, widzi mnie codziennie nago choć moje ciało troche sie zmieniło po ciąży to codziennie jak dziecko chodzi spac uprawiamy seks i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewróżka
Oczywiście, że się nie wstydzę! Zdarza mi się biegać po domu nago, robić striptiz, uwielbiam brać prysznic z moim facetem ;) Ale on tak cudownie mnie traktuje od samego początku, tak bardzo mnie adoruje, zachwyca się każdym moim ciałem, skórą... Przy nim czuję się boginią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewróżka
Oczywiście, że się nie wstydzę! Zdarza mi się biegać po domu nago, robić striptiz, uwielbiam brać prysznic z moim facetem ;) Ale on tak cudownie mnie traktuje od samego początku, tak bardzo mnie adoruje, zachwyca się każdym moim ciałem, skórą... Przy nim czuję się boginią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tylu latach to mega dziwne. Ja ze swoim 7 lat i widział mnie juz w kazdej okazałosci. Po porodzie po cc pomagał mi sie myc i zakładac majtki ;D bo sama nie dałam rady. I jakos nie przeszła mu ochota na mnie, widzi mnie codziennie nago choć moje ciało troche sie zmieniło po ciąży to codziennie jak dziecko chodzi spac uprawiamy seks i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewróżka
wybaczcie - coś zwariowało... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewróżka
Ale trochę mnie dziwi to, że ktoś napisał, że po ośmiu latach pokazuje się facetowi w dziurawych skarpetach i nie zastanawia się jak wygląda... Może jestem głupia ale ja sama dla siebie kupuję ładną bieliznę, biegam i ćwiczę żeby mieć ładne ciało. Dla siebie maluję paznokcie, dla siebie czeszę włosy, dla siebie się maluję. No i dla mężczyzny przy okazji. Wiem, że mu się podobam ale nie chcę przestać ;) Wiem, że kocha mnie za to kim jestem ale no bez przesady. Na akceptację braków ciała przyjdzie czas za kilkadziesiąt lat a nawet wtedy można o siebie dbać i nie chodzić w dziurawych skarpetach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgyhujkhjk
Wiadomo że nie każde ciało jest idealne ale takie rzeczy jak zadbane paznokcie, ładna bielizna, czyste i całe skarpety itd. to są dla mnie podstawy i dbam o nie bez względu na to czy akurat ktoś mnie ogląda nago lub w bieliźnie czy nie. Nie wyobrazam sobie zadbanej kobiety w dziurawych skarpetach i dziesięcioletnich spłowiałych majtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko czasem jak sie zapomni o praniu to jedynie te szare dziesięcioletnie majtki zostaja do założenia na tyłek :) Nie wstydzę się chodzić nago przy moim facecie- razem mieszkamy wiec trudno byłoby mi sie ukrywać przed nim- szczególnie jak rano musimy w jendej łazience urzędować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest się z kimś to nie ma powodów się wstydzić swojego ciała. Nagość w dobrym związku to coś wspaniałego. Możemy poznawać piękno swojego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewrozko, nie nie o to chodzilo, zle sie wyrazilam. Jak sie jest ze soba kilka lat, to wiadomo, ze relacja jest prawidziwa a nie fasada i widzial cie w kazdej sytuacji. Wiec oczywiscie, fajna bielizna, silownia, paznokcie itd. Dla siebie, jak najbardziej. Ale sa i sytuacje, kiedy jestes zmeczona, chora, zle wygladasz, masz dziurawe skarpetki i te wygodne ulubione szare bo masz zly dzien. Taka tez cie widzi i tez akceptuje. I ja sama siebie tez, choc oczywiscie nie oznacza to rezygnacji z dazenia do idelau ;-) Chodzi mi o to, zeby nie przegiac w druga strone typu spimy w makijazu i nigdy nie pokazujemy mu sie bez pelnej tapety i ulozonych wlosow. Slyszalam o takich przypadkach. Bo to niby pozory zadbania, a tak naprawde potworne kompleksy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×