Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paweł23latka

Dziewczyny jakie siłownie lub kluby fitness polecacie w Warszawie

Polecane posty

Gość Paweł23latka

Tak sobie myślę,czy może zacząć trenować trochę, po robocie np pójść poćwiczyć macie jakąś propozycje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł23latka
Ok już szukam w wyszukiwarce adres. A pani tfu ty tam chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł23latka
Ale to Sosnowiec ok nie mniej dizękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł23latka
Szukanie nie Boli dziękuje za komplement,ale jakby ci to powiedzieć,,równie miło,bardzo nieładnie z twojej strony. Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł23latka
Pijany dzięki,ale akurat mnie tam narazie nie ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajla90
Zależy jaka dzielnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł23latka
Lajla może Bemowo,a ty jaki proponujesz klub??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł23latka
Dzięki myślę,że znajdę coś dla siebie muszę trochę popracować nad brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariotta
Na Wilanowie jest fajne miejsce - GoldsGym, siłownia. Możesz pobiegać, posiedzieć na siłowni, korzystać z masaży, basenu, iść na fitness, jogę i inne. Sama zdecydowałam się 2 miesiące temu na rozpoczęcie treningu. Kiedy zobaczyłam jak wyglądam w czerwcu... ehh... na przyszłe wakacje chcę już być taka jak kiedyś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magg-dale-nna
A czy wiecie że teraz na takie kluby fitness mozna wykupić sobie chociażby taki oto karnet http://oksystem.pl/ I wówczas chodząc do jednego klubu fitness mozna korzystać z kilu różnych aktywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majusiaaa
Jeśli chcesz się wybrać na fitness to polecam Goldsgym na Wilanowie. Chodzę tam z facetem od ponad miesiąca. Ja na jogę, on na siłownię, a później razem basen, ewentualnie na masaże. Ta siłownia na tle innych wypada bardzo pozytywnie, bo byliśmy już w trzech. Tak więc jeśli szukasz pewnego miejsca to na pewno GoldsGym takim będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnessfunka
Polecam fitness na Bemowie, różnorodne zajęcia, każdy znajdzie coś dla siebie, super atmosfera, bez nadęcia:) dla pań w różnym wieku( też dla panów), cwiczenia swietne, układy cwiczeń ciekawe i nie skomplikowane. Zajęcia odbywają się w podziemiach Koscioła na Bemowie przy ul ks. Markiewicza Gorąco polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia sułecka
Ja chodzę do GoldsGym na Wilanowie - w mojej okolicy nie ma lepszego klubu, a raczej siłowni. Chodzę do nich na fitness, a mój facet na siłownię. Klimat na miejscu jest genialny, super instruktorzy - uwielbiam tam chodzić i bywam systematycznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majai
ja chodziłam do pure ale to za drogo, moim zdniem sie nie opłaca walić taką kase za siłkę. Wejdź na facebooku na fit miejsca figury to jest taka mapka z zaznaczonymi róznymi siłowniami, fitnessami, basenami, moze tam cos Ci wpadnie w oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandaBanda
ta mapka jest spoko pomysłem, założenia na 5+ ale nie ma żadnych opinii tam, tzn są ale jest ich mało, więc cało założenie się sypie niestety bo ludzie chyba sa zbyt leniwi zeby napisac kilka słów o danym miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemierka
Saturn Fitness na Targówku. Bardzo fajne miejsce, świeżo po remoncie. Miła atmosfera i ogromna przestrzeń do ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madra05
Chodzę na Bielanach w Warszawie do http://www.saturn-fitness.pl/ Szczególnie lubię zajęcia fitness albo jogę. Miły personel tam jest, co przyciąga dodatkowo na zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza85
moja droga... nie tylko fitness, ale też siłownia i sztuki walki! przyjdź do http://akademiawalki.com/ i spróbuj:) jestem ich gorącą zwolenniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia jat
Zobacz sobie na ul. Arkuszowej Saturn Fitness - klub fitness z siłownią, wiec jest coś dla kobiet i mężczyzn, no chyba, że któraś lubi siłownię. Ja jednak wolę fitness, lepszy na kondycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata44
Wczoraj trafiłam w sieci na coś takiego - www.ladiesgym.pl . To nowa siłownia dla kobiet, która powstanie w pobliżu Metra Stokłosy. Z tego co piszą to są dwa pakiety, albo 3 miesięczny i wtedy miesięcznie to wychodzi po 189 zł, albo pół roczny i wtedy jest taniej bo 169 zł. Ale jakby się zapisać wcześniej to są dodatkowe rabaty i pierwszy trening za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowapanna
Od jakiegoś czasu chodzę do trenera indywidualnego na ursynowie i jestem zadowolona. Przeniosłam sie z innego klubu i nie żałuję decyzji. Zajęcia są ciekawe, energiczne, wychodzę zawsze szczęśliwa i naładowana pozytywną dawką energii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atylleks
może cityfit? czytałam w sieci, że za jakiś czas mają otworzyć się w dwóch miejscach w wawie. no i podobno nie trzeba będzie wiązać się umową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowywiatr
ja od pewnego czasu chodzę do trenerindywidualny ursynow i są spoko. Jeżeli ktoś szuka miejsca z dobrymi trenerami to powinien się tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1516
Mnie bardzo podoba się w http://www.saturn-fitness.pl na treningi namówiłam już pięć koleżanek i żadna nie zrezygnowała. Chodzimy na różne zajęcia a najczęściej na zumbę i yoge ale mają pełen wachlarz zajęć do wyboru tak że każdy znajdzie coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postanowiłam przerzucić się na boks, i jestem bardzo zadowolona z efektów. Na zajęcia chodzę do Sebastiana Skrzecza i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie udało mi się już osiągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi93
Mnie się podoba atmosfera i wystrój w Saturn Fitness na Targówku bo byłam już w wielu siłowniach ale tam mi się najbardziej podoba a sprzęt i trenerzy są na najwyższym poziomie. Dla zapracowanych mają karnety na wcześniejsze godziny dzięki czemu można potrenować przed pracą i mniej płacić za karnet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×