Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pawełek9696

Dziewczyny mam pytanie

Polecane posty

Dziewczyny, chciałem się spytać o wasze preferencje względem długości członka. Wiem że to nie jest odpowiedni dział forum, ale zakładając ten temat tutaj, miałem na celu uniknięcie kolejnej awantury, wszczętej przez urażonych facetów. Oczywiście nie da się ich uniknąć całkowicie, ale z pewnością dziewczyny będą tu w miażdżącej przewadze. Podawajcie proszę swoje imię, wiek, typ sylwetki i długość penisa, który jest dla was ZA MAŁY. Jeśli przykładowo dla Ciebie zbyt mały penis ma 18cm lub nawet więcej, to pisz śmiało i nie przejmuj się zakompleksionymi hejterami, bo to oni maja problem a nie Ty. Proszę o trzymanie się tematu i dziękuję za szczere odpowiedzi. Pozdrawiam Paweł Ps. Proszę żeby odpowiedzi miały taką formę: Imię wiek typ sylwetki zbyt mała długość penisa oczywiście możecie dorzucić parę słów od siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i nie przejmujcie się, że możecie zrobić mi przykrość swoimi odpowiedziami. Mnie akurat natura wyposażyła całkiem hojnie (23cm), więc nie mam na co narzekać. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×