Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klarks

Dziewczyny nie wybierajcie męża z miłości

Polecane posty

Gość Klarks

Ehh.. gdybym 20 lat temu z pośród dwóch mężczyzn wybrała tego bogatego a nie tego co pokochałam miałabym dziś piękne kolorowe życie, a tak muszę żyć codziennymi problemami zwykłych szarych ludzi, wtedy mogłam jeszcze wybierać dziś mam 48 lat dzieci i musi tak pozostać. Pamiętajcie dziewczyny każda miłość się wypali a pieniądze zawsze zostaną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie faceci nigdy się nie żeńcie miłość się wypali a kasa w portfelu zawsze zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo nie prowo racja jest racją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świadczenie usług seksualnych za pieniądze jest prostytucją, definicja jest definicją więc gratuluje wyboru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam od razu prowo, moja siostra tez miala wybor faceta z zylka do biznesu i takiego marzyciela z glowa w oblokach ale babcia zawsze nam powtarzala: "sama miloscia ziemniakow nie okrasisz" wybrala tego pierwszego - dzis zyje sobie jak paczek w masle a ten drugi jak marzyl tak dalej marzy na garnuszku u rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no nie mogę znowu temat hajsu, prawda jest taka że prawdziwa kobieta zawsze woli mężczyznę wyżej w hierarchii stada taka prawda, kiedyś wyznacznikiem było bycie dobrym myśliwym dziś pieniądze lub stanowisko a zazwyczaj i to i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bóg błogosławi bogactwem tych co sa z nim i gdybys była przyboga to nie warzne czy z bidnym czy z leniwym byłabys bogata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie kobiety to prostytutki, dziwi mnie tylko dlaczego nie mają szacunku do tych które zarabiają na tym mniej pracując ciężej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze zawsze gdy czytam takie wypowiedzi nachodzi mnie myśl że liczy się tylko fajne ciało tak żeby p*****ać i porzucić bo na miłość niemożna liczyć wy też tak macie? kurcze te forum robi ze mnie gorszego człowieka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to forum robi z ciebie człowieka, marzycielu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka że siedzą tu tylko ludzie z problemami ewentualnie ciekawscy więc nie licz że osoby zranione przez kilka innych osób będą mówiły co innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z koro według was kobiety pragną tylko pieniędzy i seksu a mężczyźni tylko seksu to oznacza jedno, mężczyźni to idioci którzy nadpłacają za usługę wiążąc się na stałe z jedną usługodawczynią czyż nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja należę do ciekawskich, nie zranionych i wierzących w miłość, chociaż nie mówię że jestem całkiem zrównoważona emocjonalnie skoro tu siedzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram autorkę tematu. Wiem co mówię po 40 latach w związku. Kobiety zawsze wybierajcie bogatego faceta co ma głowę na karku. Tak by szyja nie musiała kręcić głową. Miłość to jest tylko w książkowych romansidłach. W życiu ważna jest stabilność finansowa jak ona będzie to będzie i stabilność emocjonalna. Również nie patrzcie czy urodziwy, uroda przemija tak samo jak miłość, która się z czasem wypala. A ten urodziwy chodzi często na dziwy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach te kobiety zawsze tak pragną równouprawnienia a gdy facet mniej zarabia to HAŃBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 2 samochody m trójeczke i firmową octavie zgadnijcie którym jadę na randki? nie warto d**eczek wyrywać na samochody bo potem taka co tylko na kasę poleciała dziś mówi kocham cię a jutro obciąga jakiemuś ciapatemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta po 40 latach...bardziej ohydnej wypowiedzi dawno nie czytałem. Dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z up, tak nawiasem taki inteligentny i bogaty a siedzi ze starą rurą? albo jest tępy albo cię oszukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie napisałam że mój mąż jest bogaty aczkolwiek ma głowę na karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś zabolało? miało boleć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dlatego jestem sama i tak pozostanie ,ten którego kocham ma wir w portfelu i głowe w chmurach , marzy mu się trójka dzieci a nie ma nawet mieszkania. Mam powodzenie ,mogłabym chapnąć zarobasa ,ale nie umiem się prostytuować. Więc pozostanę sobie starą panną z psem , chyba że moja miłość zmieni podejście do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dlatego jestem sama i tak pozostanie ,ten którego kocham ma wir w portfelu i głowe w chmurach , marzy mu się trójka dzieci a nie ma nawet mieszkania. Mam powodzenie ,mogłabym chapnąć zarobasa ,ale nie umiem się prostytuować. Więc pozostanę sobie starą panną z psem , chyba że moja miłość zmieni podejście do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że do władzy dojedzie KNP wtedy te wszystkie durne baby będą mogły szukać sobie faceta według stanu konta nie musząc się tłumaczyć że same g****o potrafią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze powinien dawać mąż a seks i miłość kochanek w takim układzie jest się zawsze na wygranej pozycji, wiem co mówię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie się tam prostytułować mnie to nie przeszkadza ale żeby być z tego dumny i traktować to jako zaradność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
totalne bzdury.....lepeij jest sie dorabiac wspolnie w milosci niz czekac na gotowe ....czesto jest tak ze ten z portfelem wyprany jest z uczuc albo pieniadze ma ale jego nigdy nie ma....cos za cos ,a dlaczego panie zdradzaja bogatych mezow ,bo nigdy ich w domu nie ma a dlaczego nie ma bo wiadomo musi zarabiac .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość jest jedną z tych wartości której żadne pieniądze nie są w stanie kupić, temat wobec tego wydaje mi się bezsensowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgadzam sie z Toba. Ja z moim facetem bylismy biedni, ale zakochani, ale obydwoj***ardzo pracowici. Dorobilismy sie , zyje nam sie dobrze. Nie chrzan wiec kobieto tylko sama wez sie do pracy. Pewnie non stop macierzynski a pozniej urlopiki wychowawcze i sie dziwisz ze do 1 wam nie starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno, kolo mnie tez krecilo sie kilku bogatych, ale stwierdzilam ze wczesniej czy pozniej zrobili by ze mnie swoja zabawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×