Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny powiedzcie mi co robię nie tak, bo ciągle łapią mnie infekcje tam na

Polecane posty

Gość gość

dole... Dwa razy dziennie biorę prysznic, zawsze jestem idealnie ogolona, używam albo szarego mydła Biały jeleń albo żelu ziaja do higieny intymnej, codziennie się podmywam na bidecie, jeśli mam miesiączkę to zmieniam podpaski średnio co godzinę i podmywam się około 3-4 razy dziennie. Codziennie noszę wkładki a jednak infekcje są. Od czego to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od tego częstego podmywania, rozwalasz sobie florę bakteryjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc to nie wiem z którego podmywania miałabym zrezygnować, inaczej czuję się nieświeżo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z grzybicą czujesz się świeżo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Wy ile razy się podmywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zacznij sie myć brudasie to nie będziesz miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko wtedy kiedy normalnie biorę prysznic. Nasze ciało samo wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie za duzo ku/tasów w c**e przyjmujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za często się podmywasz wagina sama się oczyszcza w ciągu dnia, daj jej szansę popracować x Szczerze mówiąc to nie wiem z którego podmywania miałabym zrezygnować, inaczej czuję się nieświeżo... x bo sie przyzwyczaiłaś do głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziała, że to może od płynu do higieny intymnej. Ale szczerze mówiąc rzadko u niej bywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się robiły ciągłe infekcje od gąbek czy myjek. Wywal je, bo mają pełno bakterii. Kup w rossmanie rękawiczki do mycia się, susz je na balkonie czy gdzieś na powietrzu i wrzucaj je do prania raz w tygodniu. Ja się tak pozbyłam infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz...masz infekcję i nie bywasz u lekarza, za to starasz się wymyć bakterie które z infekcją walczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie wkładki? Może to od tego, skóra musi odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, uzywam tych naturalnych, bezzapachowych więc chyba sa neutralne ...? Lepiej sięczuje jak je zakładam, tak czyściej bo zawsze w ciągu dnia można zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podmywaj się max 2 razy dziennie (dni bez okresu), żadnych wkładek, gdy nie potrzeba!!! majtki bawełniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może od tego ciągłego golenia? ale wkładki non stop to wielkie przestępstwo, sprzyja infekcjom na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O z tymi majtkami to pewnie masz rację, bo ja mam słabość do satynowej albo koronkowej bielizny. Muszę się zaopatrzyc w porządne bawełniane majtki!:P Dzięki za rady dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, prysznic rano i wieczorem i nie ma prawa byc nieswiezo, ewentualnie w upaly czesciej. Ale najpierw wylecz infekcje. ooo teraz dowiedzialam sie, ze niektore podmywaja sie gabkami lub w rekawiczkach :D a czemu nie normalnie, gola reka? czy tylko ja jestem taka dziwna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli robisz wszystko co sprzyja infekcji. Tylko nie wiem jaki jest sens w koronkowej bieliźnie skoro masz śmierdzące upławy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze zakładam dół pasujący do biustonosza, nie mam teraz chłopaka więc nikomu tego nie pokazuje. Sama dla siebie lubiłam załozyc śliczne majtki:) A upławów nie mam własnie jakiś mocnych ani smierdzących, bardziej chodzi mi o pieczenie i szyczypanie oraz ból przy siusianiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle,ze ten temat to podpucha, bo wymienione jest dokladnie wszystko, co sprzyja infekcji, wybija naturalną, ochronna flore bakteryjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O no to masz ładne majtki, bez zdrowej cipki w niej:( jak nie masz posuwacza to tym bardziej nie wiem po co ta sterylizacja cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakby chodzilo o ogolne mycie ciala, to co ma gabka ktora myjesz np plecy do infekcji intymnych? przynajmniej ja tak to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ma gabka ktora myjesz np plecy do infekcji intymnych? przynajmniej ja tak to rozumiem. x no fakt. ok, wysiadam, nie wiem o co chodzi z gąbkami. gąbki do skóry są akurat dobre, tylko trzeba je często zmieniać. ale trzeć nią cipkę?:O masochizm zbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- za często się podmywasz - za często się golisz - nie masz pojęcia, czego się używa na infekcje, bo o tym słowa nie wspomniałaś. A więc powinnaś odstawić cukier i mąkę na jakiś czas, a codziennie jeść jogurt naturalny, pić herbatę z cytryną bez cukru oraz herbatę z żurawiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mają rację-teraz już wiesz co Ci szkodzi. Jak nie próbowałaś stosować probiotyków-to zachęcam. Lactovaginal profilaktycznie a jak coś zaczyna już swędzieć/piec to invag dopochwowo na noc i clotrimazolum krem na dzień.Wszystko bez recepty.A najlepiej zacznij od lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×