Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 1986

Dziewczyny z 1986 ;)

Polecane posty

Gość mama 1986

Są tu jakieś mamy? Macie juz dzieciaki? Oczekujecie pierwszego lub kolejnego potomka? Spotkajmy sie tu, pogadajmy. O tym kim jesteśmy co robimy, jakie mamy plany i marzenia :) pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie ;) w oczekiwaniu na 1 dziecko,32 tc;)mam męża,oboje pracujemy, mamy swoje mieszkanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam zamiaru mieć jeszcze dzieci, we wrześniu planuję wspinać się na Kilimandżaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 1986
Ja czekam na swoje drugie dziecko. Jestem dopiero w 9 tygodniu ciąży wiec jeszcze bardzo wcześnie ;) Rok temu urodzilam syna i poszlismy za ciosem. Przed pierwsza ciaza prowadziliśmy bardzo aktywne życie. Dużo imorezowalismi i podróżowaliśmy trochę po świecie. Pobraliśmy sie w 2011 roku, kupiliśmy mieszkanie i zdecydowaliśmy sie na dziecko. Oboje jesteśmy jedynakami wiec chcielismy mieć dwójkę z mala roznica wieku ;) Mam nadzieję, ze wszystko pójdzie wedlug planu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nuuuudaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam synka, ktory skonczyl 4 mce. Od 2011 mezatka, w tym roku zaczynamy budowe domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani86
Hehe autorce nie chodziło chyba o wymienianie dóbr materialnych, które do tej pory zdobyłyśmy :P Ja mam synka 2,5 roku, pracuję na pół etatu, młody chodzi do żłobka więc mam też trochę czasu dla siebie :) Mieszkam z mężem, niedłuo będziemy świętować 10 rocznicę związku, taka licealna miłość hehe :) Małżeństwem jesteśmy od 3 lat. Uwielbiam książki i ostatnio na to poświęcam każdą wolną chwilę. Moim marzeniem zawsze były podróże, teraz z kasą się u nas poprawiło więc wreszcie będziemy mogli realizować nasze plany wyjazdowe :) Dzieci chyba więcej nie chcemy, ale kto wie może się nam odwidzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem z tego roku i jestem na samym poczatku ciazy z pierwszym dzieckiem. 7tc. :) mezatka od 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka nuuuuda usiąść i wyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkaaa1986
Witam. Przylaczam się do tematu. Tak jak ty autorko jestem z tego samego rocznika. 5 lat temu wzięłam ślub. Mamy 3 letnia córeczkę a w drodze jest druga córcia ;). Obecnie zajmuje się projektowaniem ogrodów, uwielbiam podróżować i w przyszlosci chcialabym wybrac się w daleka podróż ;). A ty autorko masz swoja rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melduje się również :) mama 3-latka, 4 lata po ślubie, mieszkająca i pracująca za granicą, w Polsce kończymy nasz wymarzony domek :) zamierzamy niedługo wrócić. Drugiego dziecka na razie nie planujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaDE86
Trzeba jakiś nick przybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaDE86
Mani a gdzie pracujesz?? Ja zaczynam od września- dziecko idzie do przedszkola ;) też uwielbiam książki, połykam je w całości. mąż ciągle w pracy więc mam czas. i podobnie jak u Was kiedyś byliśmy niezłymi imprezowiczami, jeździliśmy po całej Polsce w poszukiwaniu wrażeń, 9 lat razem i więcej dzieci póki co nie chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani86
MamaDE86 cale zycie pracuje w hotelarstwie :) Przygotuj sie na choroby w przedszkolu... Moj synek karmiony piersia prawie rok i tak mnie wszyscy zapewniali ze bedzie ok, a tu tymczasem co miesiac choroba... Teraz tez caly dlugi weekend w domu i 39 stopni goraczki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina204
Hej :-) ja mam ccóreczkę ma 7,5 miesiąca. Chciałabym mieć drugie dziecko ale to się jeszcze okaże kiedy choć myślę że mała różnica wieku jest lepsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, rocznik czernobyla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam też jestem z tego rocznika, w lipcu biorę ślub ale nie chcę mieć teraz dzieci, może za 10 lat. mam bardzo fajną pracę i nie wyobrażam sobie poświęcić tego w imię jakiegoś dziecka. pewnie kiedyś mi się zmieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brr brrr brrrrr
JA też jestem czarnobylowa :) Od siedmiu lat jestem mężatką, od pięciu matką a od dwóch matką podwójną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka 1986
Cześć Ja mam dwie córeczki. Starsza ma niecałe 2 latka a młodsza 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 1986
hej nie wiem czy ten rocznik ma coś z tym ale ja nienawidzę dzieci, jestem szczęśliwą mężatką ale dzieci to temat powodujący u mnie wymioty niekontrolowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc8666
Czesc :) Tez jestem z 86r. Mam 2 corki - prawie 3,5r oraz 9msc. W zwiazku 7lat, po slubie 5. Nie pracuje w tej chwili zawodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brr brrr brrrrr
Widzę, że jestem matką najstarszą stażem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brr brrr brrrrr JA też jestem czarnobylowa usmiech.gif Od siedmiu lat jestem mężatką, od pięciu matką a od dwóch matką podwójną usmiech.gif x to miałaś 23 lata... wpadłaś? masakra taka młoda i już z brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda? młodym się jest jak się ma 18-19 lat.No, ale co tu tłumaczyć, teraz 30 latki myślą, że są młode i mają mnóstwo czasu na dzieci, ale gruuubo się mylą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno nie będzie dzieci to nie będzie, też mi problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brr brrr brrrrr
Nie wpadłam. Po ślubie jestem siedem lad- dziecko mam pięcioletnie :) Podjęłam świadomą decyzję o wczesnym macierzyństwie bo miałam swoje powody. Nie żałuję tej decyzji, wszystko mi się dobrze poukładało. Ja nie mam z tym problemu.A Ty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość inna
A ja 0 dzieci, 0 mężów, 0 innych zobowiązań, 1 praca i 1 święty spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SIEDEM LAD - no to już wiem brrr brrr dlaczego miałaś dziecko w tak młodym wieku :D chyba wszyscy się domyślamy z jakiej grupy społecznej pochodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brr brrr brrrrr
A Ty nie masz nic lepszego do roboty niż literówek się czepiać? Zejdź ze mnie i zajmij sie czymś konstruktywnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam syna rocznego i drugie dziecko w drodze. Tez mam fajna prace i mialam cisnienie żeby do niej wrocic, ale jak sie okazali tylko na chwile. Wkrotce jednak zawodowo idziemy z mężem na swoje i wtedy będzie mi latwiej godzic życie zawodowe z rodzinnym. Tez nie chchialam dziec*****erwsze to wpadka ale tak mi sie spodobalo ze chcialam nastepne. A i lubię tylko swoje dziecko. Do pozostałych stosunek mi sie nie zmienil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×