Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cosmelan

dziewczyny,czy ktoras miala wykonany zabieg cosmelan-wybielanie skory

Polecane posty

Gość cosmelan

hej,jestem bardzo ciekawa rezultatow tego peelingu lekarskiego,sporo kosztuje ale ponoc warto.piszczie,bo chcialabym sie na niego zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lloll
a masz jakieś przebarwienia po ci chcesz iść na taki zabieg>? ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmelan
tak mam na calym ciele plamy i rozne pieprzyki,sa to przebarwienia zazwyczaj posloneczne.chcialabym sobie wybielic skore na twarzy,reszta pal licho.zabieg kosztuje ok 1500zl.ponoc usuwa 95% przebarwien i jest obecnie najskuteczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lloll
a próbowalać domowymi sposobami np. przecierać twarz cytryną albo jakies dobre kremy, wiem ze to moze długo potrwać ale jest o 100% bezpieczniejsze niż zabieg bo po zabiegu nie wiadomo jak bedziesz wyglądała inne dziewczyny powiedzą ze dobrze a akurat twoja kosmetyczka moze cos spiep...yć nigdy nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmelan
no jak to?nikt nie mial wykonywanego cosmelanu?bardzo mi zalezy na ocenie tego peelingu.piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmelan
odswiezam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja miałam robiony zabieg Cosmelan i zapewniam, że mi bardzo pomógł. Stosowałam różne metody pozbycia się plam na twarzy peelingi, kwasy, mikrodermabrazje itp. Nic mi tak nie pomogło jak Cosmelan. Wszystkie przebarwienia zniknęły a twarz roznajśniła mi się i odmłodniała. Zabieg jest prosty w wykonaniu wiec bez problemu mozna wykonać go samemu w domu niż pacić duże pieniądze w gabinecie lekarskim. Posiadam oryginalne zestawy Cosmelan prosto od producenta w bardzo atrakcyjnej cenie. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaku ze mną na gg 5624130 lub na maila kbartosik@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka313
Witajcie Ja dziś byłam na masce w Gabinecie jak również otrzymałam krem cosmelan 2 do domku.Maskę mam trzymać całą noc, ran ozmyć.Cosmelan dwa dopiero mam stosować od niedzieli wieczór codziennie na noc w przypadku pieczenia co drugi dzień.W razie ściągania skóry mam stosować hydrabio serum , a w razie mcnego zluszczania hydrabio crem gommante biodermy.Przebarwienia mam na czole i pod nosem przy czym obydwa na własne życzenie, nie tabletki czy opalanie ani genetyka tylko rok temu krem z kwasami i solarium, a pod nosem laser.Z niecierpliwośćią czekam na efekty. Piszcie jak Wasze doświadczenia z cosmelanem. Będę pisała na bieżąco. Pozdrawiam aneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich na forum.Moim problemem jest duża ciemna plama na nodze(od urodzenia)Zdecydowalam się odwiedzic lekarza medycyny estetycznej.Najpierw p.doktor robila laserem frakcyjnym-niestety niewiele dało.Potem laser IPL 3 zabiegi-też wielkiej poprawy niema.Teraz zdecydowaLa się na cosmelan-to chyba moja ostatnia szansa żeby pozbyc sie tej zmory.Powiedzcie czy to działa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmelan
Witam ,ja również miałam robiony ten zabieg, u pani doktor kosmetolog i niestety katastrofa! Pieniądze wywalone a problem dalej został. Nie wiem czy produkt,czy też pani doktor nawaliła. Bynajmniej byłam na ponownej konsultacji odnośnie niezadziałania cosmelanu i co się dowiedziałam,że muszę sobie badania porobić: tarczycy, poziom hormonów itd. Szkoda tylko,że przed zabiegiem nie kazano takich badań zrobić. Bo w zasadzie wyszło,że cosmelan zadziałał,tylko zemną jest coś nie tak. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej zacząć od produktów z darkoutem? Np. serum wybielające z witaminą C oraz darkout albo krem wybielający z innowacyjnym preparatem Darkout naturalnego pochodzenia oraz kwasem hialuronowym. Darkout to ekstrakt otrzymywany z cebulek afrykańskiej rośliny o nazwie HYPOXIS ROOPERI oraz Caesalpinia Spinosa, afrykańskiego drzewa popularnie zwanego Tara. To skutecznie rozjaśniający nowoczesny preparat, pochodzenia organicznego, którego efektywność została poparta badaniami in vitro. Umożliwia osiągnięcie jasnego, równego i promiennego odcienia skóry, zredukowanie widocznychi związanych z wiekiem ciemnych plam, przebarwień, piegów oraz innych zaburzeń pigmentacji skóry. To idealna substancja aktywna o działaniu rozjaśniającym, zmniejszająca syntezę melaniny oraz zwiększająca syntezę kolagenu. Jest bezpieczną alternatywą dla kwasu kojowego, będącego ubocznych produktem fermentacji ryżu wykorzystywanego przy produkcji sake, co prawda skutecznie hamującego produkcje melaniny, ale mogącego wywoływać podrażnienia i kontaktowe zapalenie skóry. DARKOUT jest składnikiem aktywnym naturalnego pochodzenia, który wyrównuje kolor skóry. Pomaga on rozjaśniać skórę i czynić ją bardziej promienna. Kosmetyki zawierające substancje poprawiają jednorodność koloru skóry i pomagają zmniejszyć plamy związane ze starzeniem, piegi i przebarwienia. Działanie potwierdzone testami in vitro: rozjaśniające: redukcja aktywności hydroksylazy tyrozyny (54%) i dopa-oksygenazy (53%), redukcja syntezy melaniny (51%), inhibicja ekspresji tyrozynazy przeciwutleniające: hamowanie reaktywnych form tlenu w ludzkich fibroblastach (50%) przeciwstarzeniowe: wzrost syntezy kolagenu I (242%) i kolagenu III (186%) Jest pochodną mocznika, działa łagodząco oraz przyspiesza proces gojenie uszkodzonego naskórka. Sam ekstrakt darkout można kupić w sklepach internetowych z kosmetykami naturalnymi lub na Allegro. Z takiego ekstraktu można samemu zrobić sobie krem czy serum. Znalazłam nawet gotową recepturę na przygotowanie takich produktów, tu masz linki: http://www.e-naturalne.pl/pl/i/SERUM-wybielajace-darkout/71 http://www.e-naturalne.pl/pl/i/KREMY/38 Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_vanesski
Jeśli chodzi o ten zabieg, to polecam Wam przed podjęciem ostateczniej dycyzji o zabiegu o przeczytaniu nieco więcej informacji na jego temat http://kos-med.pl/medycyna-estetyczna/przebarwienia/ Jedno jest natomiast pewne, ze zabieg daje nam konkretne rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merili
Ja miałam dopiero pierwszą wizytę, na razie nic nie boli, nawet nie piecze. Trochę zaczerwienioną mam twarz miejscami, mam krem na podrażnienia i w poniedziałek wizytę kontrolną w Centrum Medycznym Krajmed przy Wałbrzyskiej (Warszawa). Zabieg mi robiła pani Mara Wróblewska, przesympatyczna osoba. Wiem, że efekt cosmelanu będzie widoczny dopiero za miesiąc, ale już się nie mogę doczekać i na samą myśl wychodzenia w lato bez tapety buzia mi się cieszy :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata mikołow
Ja robiłam zabieg wybielający, alternatywa dla Cosmelanu, i jestem mega szczęsliwa! Zabieg nazywa się http://www.dermaquest.pl/shop/product/skinbrite-peel-efektywny-peeling-wybielajaco-rozjasniajacy a robiłam go w gabinecie Biomatrix, dojeżdżają do domu, efekt świetny, a cena nieporównywalnie niższa, bo za zabieg płaciłam 280zł, a do domu musiałam kupić preparat za 180zł więc duuużo taniej niż Cosmelan. Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest juz alternatywa dla cosmelanu. Zabieg nazywa sie SPOT OUT, ma identyczny skład jak cosmelan, ale producentem jest firma Toskani. Kosztuje 1200 zł za pełen zabieg, w tym cena dwóch kremow do stosowania w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie kupie dermamelan jakby ktos mial dojscie. Caly zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robiony kiedyś Cosmelan, a ostatnio Spot Out Toskani. Mogę potwierdzić, że mają identyczne działanie i skład, a cena niższa. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym pozdrowić wszystkie przedstawicielki handlowe które wypowiedziały się w tym temacie. Jedna wielka kampania reklamowa i tylko kilka rzetelnych wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie zabieg spot out jest bardziej skuteczny, a co najważniejsze mniej kosztowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie tak samo jest robiony zabieg spot out :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmet
Witam, osobiście nie polecam robienia takich zabiegów samemu w domu, nawet w salonie kosmetolog musi bardzo uważać i dokładnie obserwować klientkę podczas całego zabiegu, nie problem narobić sobie większych problemów z buzią nisz się ma, moim zdaniem, to nie odpowiedzialne i lekkomyślne. A jeśli chodzi o same produkty, to jak już tu ktoś zauważył, są one skuteczne w 99%, niestety każda z nas ma tak różną cerę, że nikt nie zagwarantuje 100% efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg ten rzeczywiście jest dość mocny. Powinno się go robić tylko u doświadczonej kosmetyczki albo u lekarza. Ja zrobiłam go w salonie http://www.artclinique.pl/pl/centrum-urody/medycyna-estetyczna/peelingi-medyczne/ i wszystko przebiegło poprawnie. Chociaż muszę przyznać że nakładałam później dużo maści bo złuszczanie przebiegało dość intensywnie . Za to efekt końcowy był naprawdę rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam :) to nic strasznego a pomaga, pozniej tylko przez jakis czas nie chodzilam w makijazu i smarowalam skore, bo troche sie łuszczyla ale tak na spokojnie bez strachu :) robilam w Estivance i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka 45
Polecam ten zabieg w warszawskim BeautymeD! Warto zainwestować i skorzystać z usług profesjonalistów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam cosmelan w gabinecie lekarskim robiony oczywiscie przez lekarza.Ktoś wczesniej napisał ,że nie wyobraza sobie aby zabieg cosmelan robiła kosmetyczka...zgadzam się.Po zabiegu na drugi dzień twarz robi się spuchnięta(tak było u mnie)skora podrażniona i czerwona .Jeżeli dojdzie do jakiegoś uczulenia,zapalenia to tylko w takim wypadku może nam pomoc lekarz u którego był wykonany zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Emilia88
Jest sporo rodzajów peelingu lekarskiego - wystarczy zerknąć sobie np. http://elesthetic.pl/index.php/medycyna-estetyczna/peelingi-lekarskie/ - nie każdy ma te same właściwości, więc warto przed wykonaniem dokładnie doradzić się specjalisty. Co do cen to wszystko zależy od gabinetu - jest sporo naprawdę dobrych ofert w korzystnych cenach - wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to bardzo doby zabieg ale nie powinno się go robić byle gdzie ale w sprawdzonych i polecanych klinikach. Ja robiłam taki zabieg rok temu w Krakowskiej klinice Holistic Clinic i muszę wam powiedzieć że teraz jestem bardzo zadowolona nie mam już przebarwień na rękach i nogach. Po pierwszym spotkaniu w tej klinice bardzo się bałam, ponieważ czułam lekki dyskomfort pieczenia skóry, ale co się później okazało tak powinno być. Już po drugim spotkaniu widziałam wielką różnicę jeśli chcecie sobie poczytać trochę o tym zabiegi to proszę http://holisticclinic-krakow.pl/zabiegi/dermatologia/cosmelan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×