Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strzała007

dziewica w ciąży

Polecane posty

Gość strzała007

podczas pieszczot miałem wytrysk- pieszczoty polegały na pocieraniu miejsc intymnych-moja dziewczyna jest dziewicą- mam 100% pewności że nie straciła dziewictwa przede mną. czy istnieje możliwośc że moja partnerka straciła dziewictwo w sposób przypadkowy? (np. podczas używania tamponów). dodam że jedną z przyczyn zachowania dziewictwa mojej partnerki jest fakt, iż nam to nie wychodziło. po prostu dziewczyna odczuwła zbyt siny ból i nigdy nie doszło do pełnej penetracji. mam więc pytanie czy istnieje możliwość zajscia w ciąże przez moja partnerkę ? jeśli tak to jakich środków użyć by do ciąży nie doszło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 22
o,pierwszy ras widze ze facet sie tak o swoja lude martwi.wszystko jest mozliwe z tym dziewictwem,przez tampony to raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 22
w ciazy mozna tez zajsc bez robienia stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 22
to zalezy czy cos zrobila zeby stracic dziewictwo a jestli przy tym pocieraniu sie doszlo do wytrysku i sperma dostala sie przez przypadek do pochwy no to jest mozliwe ze zaszla w ciaze,a z tym dziewictwem to nie sadze zeby przez uzywanie tamponow stracila dziewictwo,ale ja nie polecam uzywania tamponow,bo to nie jest za dobrze kiedy sie za kazdym razekm (przy miesiaczce)uzywa tampony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekonieczne jest
stracenie dziewictwa, aby zajsc w ciaze. Blona dziewicza nie jest tak szczelna jak prezerwatywa, aby nic sie przez nia nie przedostalo. Przeciez dziewczyna miesiaczkuje i krew stamtad jakos wyplywa, prawda? I tu dziewictwo nie ma nic do rzeczy. Blona dziewicza ma rozne dziurki. Wiec jesli sperma dostala sie do pochwy, to prawdopodobienstwo zajscia w ciaze, o ile to bylo w okolicy dni plodnych jest bardzo mozliwe niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzała007
ona nic nie robiła w tym kierunku by dziewistwo stracić(nie wiem do konca co masz na mysli-nie była u ginekologa z tą sprawą jeśli o to chodzi) jeśli więc posiada błone to zajć nie mogła ? a jeśli jej nie ma a plemik dostał się jakimś cudem do pochwy to taka możliwośc istniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 22
nie prawda ze jesli jest dziwica to nie zaszla,nawet jak jest dziewica i plemnik dostal sie do pochwy to jest mozliwe ze zaszlla w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzała007
no dziewczyna spodziewa sie okresu za 5-7 dni więc teoretycznie nie była w okresie płodnym. dzięki za wszelkie info . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycerz bez konia
a moja zawszła.....niestety udało jej sie...i to nie ze mną...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slone3ko
Ja ponad tydzien temu mialam taka sytuacje ze moj chlopak majac wczesniej rece w spermie, dotknal mnie od zewnetrznej strony majtek.Jestem dziewica.Czy jest mozliwe abym zaszla w ciaze?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slone3ko
Ja ponad tydzien temu mialam taka sytuacje ze moj chlopak majac wczesniej rece w spermie, dotknal mnie od zewnetrznej strony majtek.Jestem dziewica.Czy jest mozliwe abym zaszla w ciaze?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slone3ko
Ja ponad tydzien temu mialam taka sytuacje ze moj chlopak majac wczesniej rece w spermie, dotknal mnie od zewnetrznej strony majtek.Jestem dziewica.Czy jest mozliwe abym zaszla w ciaze?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betina sis
Hheehee.... No... i przez majtki... Teoretycznie wszystko jest mozliwe;), ale nie popadajmy w obłęd;) (Czyli nie panikuj;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialem rece w nasieniu poczym je dokladnie wytarlem,ale won pozostala.czy masturbujac moja dziewczyne moglo dojsc przez to do zaplodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się o to kiedys bałam i nie zaszłam w ciązy, bo podobno plemniki nie mogą przebyc aż tak długiej drogi ale powiem wam jedno, powinniście być ostrożniejsi z takimi nawet pieszczotami, bo nigdy nic nie wiadomo.Jesli miales plemniki na palcach i wkładałes jej do środka to kto wie... Co do poprzedniego problemu, to fakt, dziewica tez moze zajs w ciazy jesli plemniki sie tam dostana, poniewaz błona dziewicza ma dziurki przez które przepływa krew podczas okresu. Więc wszystko jest możliwe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje,bede spokojniejszy.tyle ze byl odstep czasowy od wytarcia do masturbacji jakies polgodziny,to cos zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plemniki na powietrzu żyją chwilke. w pół godziny wszystkie wymarły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje,jestem wdzieczny za tak szybka odpowiedz.Nastepnym razem bedziemy ostrozniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieciaki...
...myślcie czasem trochę, będzie wam się łatwiej żyło bez takich rozterek i wątpliwości. Ewentualnie poczytajcie troszkę:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mx10501i
zapamietajcie tez jedna rzecz raz na zawsze: PLEMNIKOM WSZYSTKO JEDNO CZY DIZEWCZYNA JEST DZIWICA CZY NIE! Oczywista rzecza jest , ze jezeli sperma dostala sie do pochwy dziewicy poprzez pocieranie naniesienie reka czy w inny spsob to w ciaze zajsc mogla...myslcie troche ludzie, dziewictwo to dziewictwo a nie metoda antykoncepcyjna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaTakONaNie
nie wiem czy byl wytrysk nasienia. ale moj chlopak wkladal mi pace do pochwy. Czy jestem w ciazy>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koless19
a ja mam takie pytanko , ona jest dziewica i tak sie zabawiamy ze ja wprowadzam swojego tyle co sie da i na tym koniec, bez wytrysku ,ale ten płyn ktory sie pojawia przed sperma tez podobno posiada plemniki ,czy jest jakakolwiek mozliwosc tak zajscia w ciaze??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda-ajj
heee jasne ze jest.błona dziewicza to takie cudo ze nie chroni absolutnie przed ciążą.wszyscy myśla ze jak się nazywa BŁONA to jest to błonka jak na puszcze od kawy,nie czasem jest półokrągła, czasem jak pierścień z dziurka w środku, przez nia przedostaje się krew miesieczna, więc w drugą stronę-ruchliwe plemniczki też przejdą.jak już mówiłam mój ginekolog mówił mi że pacjentki zachodzą w ciaże jak chłopak po stosunku zdejmuje prezerwatywe i troszke się dostanie pod paznokieć a on potem jeszcze się bawi dziewczyna ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koless19
no ale az taka dluga droge plemniki by przebyły, rozumiem ze jakby byl wytrysk to wtedy tak ale tak to .....no nic zobaczymy jak to bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gallanonim
nie podobno tylko napewno ten płyn posiada pleminiki,więc szanse są male ale jednak są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowiec1820
podczas pieszczot dziewczyna lezala na mnie. po pewnym czasie nastapil wytrysk. czy jest mozliwosc ze dziewczyna zaszla w ciaze jezeli jamialem na sobie majtki i spodenki i dziewczyna rowniez miala majtki i spodenki ?? na naszych ubraniach pojawila sie plama wiec czy jest taka mozliwosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowiec1820
podczas pieszczot dziewczyna lezala na mnie. po pewnym czasie nastapil wytrysk. czy jest mozliwosc ze dziewczyna zaszla w ciaze jezeli jamialem na sobie majtki i spodenki i dziewczyna rowniez miala majtki i spodenki ?? na naszych ubraniach pojawila sie plama wiec czy jest taka mozliwosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
Na pewno nie!co za bzdury!kurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabaduba
Słuchajcie mam pytanie... Czy każdy 'płyn' jaki się wydziela chłopakowi zawiera plemniki, czy tylko sperma je posiada? Bardzo ważne... od tego pytania może zależeć całe moje życie. Czekam na odpowiedź. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×