Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewictwo

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich. Mam problem(wstydliwy). Na sylwestra umówiłam się z moim chłopakiem (na seksik włącznie). Chodzi oto, że nakłamałam my, ze nie jestem już dziewica. Zrobiłam tak, bo ciągle on najeżdza na dziewice (mówi że to tylko male dziewczynki są dziewicami itp.). Ogólnie wstydzę się tego, że jak będziemy w czasie stosunku zacznę krwawic, bo blona mi pęknie. Od małej zawsze miałam problem z seksualnością, wstydził i wstydzę się moich piersi. Gdy ktoś mówi coś o seksie zaraz sie wstydzę... czemu tak jest. Czemu wstydzę się np. tego, że jestem dziewica. Mogę jakos stracić innymi sposobami to dziewictwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćromantyczny
Twój facet to tępy szympans daj sobie z nim spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już skończone 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo wstydliwa sprawa, ja na twoim miejscu sama bym błonę przerwała i po kłopocie. Jakąś szczątką do włosów czy czymś. Tylko musisz tam byc bardzo mokra bo bedzie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz miec swoj pierwszy raz z takim idiota? Pomysl jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie wibrator na allegro albo zrób to placem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bawiłaś się kiedyś sama ze sobą?? bo jeśli tak to być może nie będzie ci lecieć krew... mi nie leciała. naopowiadałam chłopakowi, że jestem dziewicą(bo faktycznie z żadnym się nie kochałam-miałam 17 lat) a po naszym pierwszym(zwłaszcza moim stosunku) spodziewałam się krwi itp. bo mi tak koleżanki naopowiadały, a tu nic takiego nie było. w dodatku wyszłam na kretynkę, bo mówiłam, że jestem dziewicą, a on mi nie uwierzył... podejrzewam, że mogła mi ta błona pęknąć podczas zabaw z wibratorem czy coś w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę ci pomóć usunąć tą paskudną błonę. Musiała byś przyjechać do mnie do hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie właśnie w ten sposób usunęłam...bawiąc się sama ze sobą..i teraz nie mogę powiedzieć, że straciłam dziewictwo z facetem..bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No lubię placówkę. Robię :) jak mam ją przebić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palcami raczej sie nie da musisz byc bardzo podniecona I uzyc winratora lub jakiejs swieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wspaniałe tracić cnotkę do tego powinien być to przyszły mąż a on prawiczek tak myśmy mieli,coś wspaniałego.Wcześneij powinien cię doprowadzić do szczytowania mój zrobił to minetką potem nie czułam bólu gdy zabierał cnotkę.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×