Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziś mąż dostał 14stke z kopalni 3500zl

Polecane posty

Gość gość

I jedziemy rządzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super ze to dostał a gdzie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kopalni Rydułtowy :) Zbieram się bo czeka na mnie w aucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój wujek po 20 latach w kopalni ma 5.700 emeryturki plus co roku talony na wegiel, z racji że w bloku mieszka to sprzedaje i kasiora leci za nic. Tak właśnie kopalnie gospodarują pieniędzmi i weglem: wypłaty, 13, 14, 15, talony, bony, deputaty dośmiertne a potem lament ze kopalnia upada i wrzask o dofinansowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No my niedawno węgiel sprzedalismy to znów było 5 tysięcy na konto.Te dodatki są Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i tak mało w porównaniu do ryzyka jakie ponoszą górnicy. Jest tu ktoś kto chciałby zdychać za 6 tyś? Ten zawód powinien być zakazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze mają ci górnicy w obecnych czasach. Oni nadal myślą, że żyją w PRL. Przydałaby się taka Margaret Thatcher to by zrobiła z tym porządek. Wiem, że mają pracę w ciężkich warunkach. Mieszkam w rejonie, gdzie dużo ludzi pracuje na kopalniach i wiem też, że ciężko jest dostać się na kopalnie ludziom bez znajomości. A na jednej kopalni to już w ogóle w pierwszej kolejności oficjalnie przyjmowani są dzieci górników. No to chyba tak tragicznie nie jest, bo gdyby było to który ojciec ryzykowałby życiem swojego syna i ściągał do kopalni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ma na rok dodatków 25 tysiecy,ale wyplaty mz tylko 2200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma 2400pensje Ale i tak co chwilę kopalnia wypłaca dodatkowe pieniążki Barburki było 6000 a teraz w lutym dostał 4000 za coś bo niewiem jak się to nazywa Prucz tego są bony 500zl miesiecznie na jedzenie więc jesteśmy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto by nie był :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy bony zywieniowe 300zl na tydzień Wypłata 2.800 Węgiel sprzedany 4.500 Talon 200zl W listopadzie wyplacali dodatkowe 3.000 W grudniu barburka 6.000 A teraz na początku lutego dodatkowe 3.000 Wczasy są z dofinansowaniem 3/4 placi kopalnia a kredyty są bez procentowe :) Tak wygląda u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i tak górnicy jada co chwila z bejzbolami pod sejm palą opony, wybijają szyby i wrzeszczą jak im ciężko wyżyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha, nawet za dzieisęć koła miesięcznie nie położyłabym się w jednym łóżku z fizolem, w dodatku z pomalowanymi kreskami na oczach i z niedomytym brudem za paznokciami 🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×