Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćjpilaaja

dziś mój facet wkurzył się na seks oralny

Polecane posty

Gość gośćjpilaaja

Widujemy się raz na tydzień, dziś 3 razy zrobiłam mu lodzika bo mnie to bardzo podnieca a sama nie mogłam się dziś kochać, za czwartym razem, jak w żartach zaczęłam mówić że znowu mam ochotę zrobić mu lodzika, to on się naprawdę wkurzył i powiedział " co się z tobą dzieję, daj spokój" Poczułam się dziwnie :o czy ja przesadziłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjpilaaja
ale czy to normalne że mogło go to zmęczyć, myślałam że faceci to lubią i cieszą się jak kobieta ma ochotę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za duzo to niezdrowo, nawet jesli chodzi o najlepszy seks. A, jak zapewne wiesz, rozni ludzie maja rozne preferencje, to sie tez zmienia z dnia na dzien, zaleznie od zdrowia, nastroju itd. To nie wazne, co mysla inni faceci, dla niego widocznie bylo za duzo na te chwile. Ale mogl sie tez zachowac ladniej. Nie przejmuj sie tym, wyciagnij wnioski, jesli potrzebujesz porusz temat na neutralnym gruncie, kiedy emocje przejda. To nie jest jakis duzy problem. Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież możesz gdy Twój facet ma dość a Ty jeszcze chęć pójść do jego kolegi czy go swojego kolegi. jeden facet na świecie Cię otaczającym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjpilaaja
nie będę go zdradzać tylko dlatego że ja chce a on ma dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JArekkkk
4 lody to bardzo męczące i po tym chce się spać .. Uwierz mi .. POza tym nie chodzi o ilosc , ale o jakość.. lepiej zrobić jednego loda porządnego niż 3 byle jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JArekkkk
jak długo przeważnie robisz laskę ? Ile minut ci zajmuje /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjpilaaja
Ale ja się przykładam do lodzika, to nie jest na odwal się, mnie to podnieca więc lubię to robi a trwa to jakieś 20 minut, choć pierwszy lodzik kończy się szybciej to już kolejne trwają dłużej. On leży i nic nie robi więc co go męczy :O Podczas jednego stał więc ewentualnie tym się mógł zmęczyć ale bez przesady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty taka napastliwa ludzie. Wszystko w nadmiarze sie nudzi, zwlaszcza cos tak podanego na tacy. Mezczyzna w genach ma zdobywanie, to on chce sie czuc panem sytuacji. A ty w kolo macieja o tych lodach. Nie dziwie sie ze tak zareagowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjpilaaja
o ja pierniczę jak kobieta nie ma ochoty to źle bo jest oziębła i facet szuka na boku innej, jak ma ochotę, to też niedobrze bo facet nie lubi mieć podane na tacy :O My jesteśmy ze sobą 3 lata, to nie nasze pierwsze randki żebym nadal musiała być nie do zdobycia tak łatwo. Mam ochotę na seks to mówi o tym i robię to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wszystkim powinna byc zachowana rownowaga, wtedy jest dobrze. Inicjujesz seks, lubisz go piescic? Swietnie, to sie chwali ale nie badz taka namolna, jakby chcial jeszcze to by powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbereżniki... fuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfds
gośćjpilaaja czyli 10 orgazmów cie nie zmęczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjpilaaja
Mój facet nawet do jednego porządnego nie potrafi mnie doprowadzić :O więc o 10 mogę zapomnieć. Ale np. mój były był w stanie doprowadzić mnie do 5 w ciągu nocy i nie byłam tym zdenerwowana wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia. A ty odwdzieczasz mu sie tylkoma lodzikami. Skup sie na sobie kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjpilaaja
ale ja to robię też dla siebie bo mnie to podnieca jak mało co, a gdyby miała się zachowywać tak jak on to nikt by w tym związku orgazmu nie miał, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnieca cie ale nie na tyle zebys skonczyla orgzmem. To frustrujace podniecic sie i obejsc smaczkiem. Twoj facet ma bardzo niskie libido, nie zazdroszcze. Ciekawe co bedzie u was po 10 latach zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjpilaaja
zastanawiam się czasami nad tym i też się obawiam na myśl o tym co będzie za 20 lat, skoro on teraz nie ma takiej ochoty na seks jak ja. A jak już się kochamy to seks trwa 3 minuty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No naprawde kicha. A ile macie lat? Od kiedy on taki bierny? Na poczatku tez tak bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćjpilaaja dziś ale ja to robię też dla siebie bo mnie to podnieca jak mało co, a gdyby miała się zachowywać tak jak on to nikt by w tym związku orgazmu nie miał, niestety. x jesteś w choooyowym związku pewnie z jakiś powodów, nie rozumiem dlaczego zerwałaś z byłym i jesteś z obecnym w roli prostytutki. Nie ty jedna zresztą, teraz takich pooosranych związków jest b. dużo:-O Wiesz jak się to skończy? Ja ci powiem - spotkasz takiego co ci porządnie zasadzi i kopniesz tego facia w d/u/p/e bez skrupułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjpilaaja
Ja 28 on 30, na początku seks trwał minutę a on chciał tylko dominacji i nawet nie miał ochoty się wysilać, po kilku rozmowach zmienił się całkowicie i teraz najczęściej on dominuje ale seks jest krótki a on nie lubi mnie nawet pieścić, widzę że nie lubi seksu oralnego i jak już się za to zabiera to mam wrażenie że się zmusza. Ostatnio niewidzieliśmy się 2 tygodnie i spotlkaliśmy się na weekend, przez weekend nie było w ogóle seksu bo stwierdził że przecież nie musimy się kochać za każdym razem jak się widzimy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjpilaaja
Nie jestem z byłym bo dla samego seksu nie warto z kimś być, nie układało nam się w codziennym zyciu i rozstaliśmy się. A z obecnym wszystko na co dzień jest super a w seksie beznadziejnie :O gdyby nie to, byłoby cudownie :O Nie czuję się jak prostytutka ale wiem że nie jest tak jak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ale do d**y powaznie. Chcesz sie z gosciem wiazac na stale? Pomijajac ten aspekt seks.uklada sie wam? Nie jestes juz najmlodsza a jestescie cholerne niedopasowani w lozku. Zreszta malo ktora by do niego pasowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spod jakiego znaku jest ten facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjpilaaja
byk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×