Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość princeessss

dzisiejszy wieczór: zrobiłam loda i połknęłam spermę

Polecane posty

Gość princeessss

Mój mąż wrócił zmęczony z pracy, padł na łóżko a ja rozebrałam sie do naga i wzięłam jego fiuta do ust, robiłam mu loda, potem on chwycił mnie za włosy i posuwał mnie ostro w usta, lizalam mu jajka, a na koniec spuścił mi się do ust i poszedł spać. Uwielbiam taki wieczór! Naprawdę strasznie mnie to kręci teraz leżę i jestem mokra! Lubicie też takie zabawy? Kto by chciał taką żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy ci gratulować, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
A możesz mi gratulować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciał taka zone i teraz bum cię wypiescil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
Och bardzo by mi się to przydalo bo jestem mokra, byłoby bardzo miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje ci i chce wylizac twoja cipke zebys ty tez miała orgazm. A skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze zrobimy to na mailu bedzie bardziej intymnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
Z Krakowa a ty? ;) mmmm chętnie dałabym ci swoją cipkę do lizania... Ale ja lubię facetów choc trochę dominujących co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie dominowac wiec dawaj maila i bedzie ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
Ty daj :-p napisze do ciebie jutro bo dzis juz padam ;) ale nie bedziesz żałować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpisujesz? Chyba nie bardzo masz chec na zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce popisac dzisiaj a mój jest z imieniem i nazwiskiem wiec moze podaj swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równie dobrze, princeessss może być spoconym, otyłym pedofilem w białej, potarganej koszulce i w granatowych, poprutych gaciach sięgających do połowy jego uda. Załóż maila bez Twoich danych osobowych, dla większego bezpieczeństwa, żeby Ci kiedyś nie przyszedł z fujarą w łapie pod balkon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jestes kobieta czy menem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość69 - i po tych OBU dziurkach dałeś jej do ust? FUJJJJJJJJJJJJJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość69
A niby dlaczego nie. Podstawa to higienia. Jeżeli ona nie jest pewna czystości za cholere nie pozwoliłaby mi się tam dotknąć a co dopiero posuwać. Dlatego nie ma oporów nawet przed braniem z dupci do ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty chłopie pierniczysz, jaka higiena? Podstawowa zasada, nigdy z pupy do cipki i z pupy do ust, z ust do pupy i tam finisz lub z cipki do pupy i tam finisz, nigdy odwrotnie, nie jesteś w stanie utrzymać w czystości(bakterie kałowe) wnętrza o***tu, chyba ze lewatywę zrobisz z domestosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrafinowany11
moja żonka bardzo często też mi tak robi....uwielbia brac go do buzi i ssać aż do końca...aż dostanie dużo śmietanki do buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
O mój wątek ;-) miłe wspomnienie tamtego wieczoru wróciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korzystający
do wyrafinowany11.....mi też twoja żona ssała....faktycznie ma cudne usteczka do tego i super obciąga.....podobało mi się bardzo jak zalałem jej usteczka...nie mogę się doczekać kolejnego spotkania...pozdrów żoneczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrafinowany11
do korzystający mam zaufanie do mojej żonki:) aczkolwiek masz racje....robi lodzika perfekcyjnie:) jest w tym mistrzynią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka wyrafinowanego11
No mój mąż - wyrafinowany 11 jest taki słodko naiwny :classic_cool: za to go kocham.. :) Nawet nie wie że korzystający faktycznie ze mnie skorzystał i zalał mi usteczka swoim nektarem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korzystający
no jesteś suczko...super że masz męża w jednym paluszku....znów będziemy mogli się spotkać.....pokaż mi słonko jak pięknie ssasz mojego k****a....chce znow zalac twoje usteczka zanim wrocisz do domku i dasz buziaka mężowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrafinowany11
kocham moją żonę, nie sprowokujecie mnie....zawsze będę jej ufał i wirzył mojej niuni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka wyrafinowanego11
Korzystający uwiebiam to! Kręci mnie niesamowicie jak tak mówisz! Jestem twoją suczką i juz czekam z otwartymi usteczkami jak się w nie zatopisz i mnie w nie przerżniesz... a mój mąż jest taki słodko naiwny jak wracam do całuję się z nim namiętnie żeby wyczuł twój smak w moich ustach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka wyrafinowanego11
O jest tu dalej mój mąż! On mi mój słodki tak ufa, kochany jest. Też mu pozwalam dymać mnie w usta choć korzystający jest w tym lepszy ;) Kocham cie kotku i tak nie wiesz że to na prawde ja! A to prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korzystający
o taaak... moja suczko...jak mąż w pracy to ja mogę korzystać:)....uwielbiam wpychać całego k****a w twoje słodkie usteczka.....cudownie ssiesz...bosko wygladasz jak zalewam twoją buźkę.....i jak to co nie nadążysz połykać spływa po twojej niewinnej buźce....a zaraz potem idziesz do swojego męża:).... już się nie moge doczekać aż wsadze go znow po same jaja....a ty je dokladniee potem wylizesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrafinowany11
ja kocham moją żonę.....wiem że ona perfekcyjnie robi lodzika i lubi smak ciepłej spermy....ale chyba nie robi tego innemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×