Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziwna kulka, pomocy

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny, to moze byc troche smieszne,ale po prostu nie zauwalylam wczesniej tego u siebie. A wiec kochalam sie zmoim chlopakiem w DNI NIE PLODNE z prezerwatywa ktora nie pekla, tylko tyle ze chlopak "skonczyl" we mnie. W piatek mialam dostac okres, a jest poniedzialek i nic. Niby czuje sie jakby zaraz mial byc, bo mam tkliwe piersi, pobolewa mnie brzuch, dodam ze bralam 3 tyg temu antybiotyki dosyc silne + pare innych leków. I nie wiem czy to moglo opóźnić miesiaczke. Ale najgorsze jest to ze wyczulam u siebie w p.... jakis dziwmny guzek, jest nisko i twardy, i nie wiem czy to szyjka macicy czy co, bo nigdy tak nie mialam. Co myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie szyjka. a co do ciąży to zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz, że nie miałaś dni płodnych, skoro brałaś antybiotyki? Przecież po nich cały cykl się przesuwa + plemniki żyją w pochwie 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mocno cie dobił,moze pekła szyjka.Jak długo często z nim się bzykasz?Młody nie nasycony sexu moze zrobić dziewczynie krzywdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To szyjka,mysle, ze bedziesz miala na dniach okres. A sie stresujesz i po prostu sie opóznia. Ale skoro masz watpliwosci to zrob test - roziwieje on Twoje watpliwosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam wczoraj po poludniu test i wyszedł NEGATYWNY , dzieki Bogu. Ale okresu nadal brak, wiecie jak mozna go wywyolac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×