Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dziwna miesiączka, a właściwie prawie jej brak.

Polecane posty

Gość gość

Dobry wieczór! Mam dwadzieścia jeden lat i dość poważną walkę z myślami. Potrzebuję rady. 22.09.14 odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, które brałam bez przerwy przez rok. 28.09.14 dostałam krwawienie po odstawieniu. W październiku nie doczekałam się normalnego okresu, więc umówiłam się na wizytę u ginekologa. Nie stwierdził ciąży, macica w porządku, więc przepisał mi progesteron (Duphaston). 2x1 przez 10 dni. Zaczęłam brać dzień po wizycie (06.11.14). Okres przyszedł 19.11.14. Trwał 5 dni. Był normalny. Obfity 2-3 dzień, 4-5 plamienia. Owulację miałam 3.12.14. Nie jestem na 100% pewna czy była ale dzień wcześniej wyszedł pozytywny test owulacyjny, a następnego dnia bardzo bolały mnie jajniki, więc stwierdziłam, że jest. Z narzeczonym zabezpieczaliśmy się prezerwatywą. Zaczęłam brać Duphaston (3.12- 12.12). 10.12 uprawialiśmy seks bez zabezpieczenia. Narzeczony nie skończył we mnie choć nie wiem czy nie wyszedł za późno. 18.12. dostałam okres. Pierwszego dnia był normalny, drugiego dnia tylko plamienia, a trzeciego (dzisiaj) nic. Nigdy nie spotkałam się z takim okresem. Zastanawiam się czy problem jest przez hormony czy mogłam zajść w ciążę. Czy któraś z Was miała taki przypadek? Przez następny tydzień nie mam okazji, by zrobić test ani pójść do lekarza, dlatego zdecydowałam się napisać. Liczę na jakąś dobrą radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×