Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziwna potrzeba rozmowy

Polecane posty

Gość gość

Czy też tak macie, że będąc w związku macie potrzebę rozmowy, poznawania kogoś z kim nawiązałaby się jakaś nić porozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie ja lubie sobie pogadać , posłuchać kto i co ma do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie będac w związkach mają różne potrzeby, czasem jest tak że zaspokajają jakieś braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na żywo nie w sieci tak Masz jakieś opory realnie i dlatego? Czy rodzaj rozrywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może tylko lubią poznawać nowych ludzi , słuchać co mają do powiedzenia , jak postrzegają świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba wolę rozmawiać wirtualnie. Chociaż nie jest to gwarancja szczerej wymiany zdań, to jednak można dowiedzieć się bardzo wielu rzeczy o ludziach. Niektórzy się maskują, grają kogoś kim nie są, inni wręcz odwrotnie, otwierają się bo są anonimowi. Gdyby nie internet, nie miałabym pojęcia o tak wielu rzeczach, pomimo słusznego wieku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię sobie porozmawiać jak kogoś już lepiej poznam. Wtedy się bardziej otwieram, bo zazwyczaj na początku znajomości jestem wycofana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do takich znajomości trzeba zawsze podchodzić z dystansem bo nigdy nie wiadomo na kogo się trafi i jakie ma tak naprawdę intencje ja tylko z jedną osoba poznaną w sieci utrzymuje kontakt już kilka ładnych lat i nie zawiodlem się na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też poznałam kilka osób w sieci. Kontakt na początku był częsty, z czasem zanikał. Z jedną osobą jest do dziś :) Wywiązują się wirtualne przyjaźnie, pisanie otwarcie aż do bólu, mówienie o rzeczach, których nie znają realni najbliżsi, a potem koniec znajomości... Taki urok wirtualnych rozmów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może właśnie dlatego skłonni jesteśmy otworzyć się przed kimś obcym bo nigdy go nie zobaczymy i nie poznamy choć w moim przypadku było inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu teraz jakaś pani która odczuwa potrzebę rozmowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliinka32
Czasem dobrze jest sobie porozmawiać z obca osoba bez udawania sztucznej poprawnośc***arę moich znajomości rozpoczęło się wirtualnie i bardzo dobrze sprawdzają się w realu a niektóre pozostały tylko wirtualnymi i tez je sobie chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mezczyzna I tez mam potrzebe pogadania z kobieta moze Ktos jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalia37
jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×