Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szkoda mi tej dziewczyny

DZIWNA SPRAWA POBICIA I GWAŁTU KLAUDII MARTON CO MYŚLICIE?

Polecane posty

Gość szkoda mi tej dziewczyny

sprawca uciekł i jest poszukiwany listem gończym a nie pokażą jego zdjęcia :/ dziwne ? w internecie jest masa komentarzy, że ta dziewczyna kłamie bo boi sie rodziców , że sprzedawała tam narkotyki i o to poszło, że znała sprawców i sama dobrowolnie z nimi poszła, dziwne też że wynieśli ją niby za bramę dyskoteki przy tylu osobach i nikt nie zareagował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suania
a skąd masz informacje o narkotykach? znasz tą rodzinę? Zdjęcie sprawcy znajduję się w interncie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdogyt,nb
Pierwsze słysze, nawet nie wiem kto to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suania
Ja też czytałam ale na FORAUM pod programem uwaga w tvn. Ale czy to od razu znaczy, że ona taka była?? Dlaczego ludzie widzą tylko te złe opinie i od razu oceniają i linczują... smutna polska rzeczywistość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeeeejst
widać że dziewucha to ostra rajfura dyskotekowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johannaaa
Mnie rowniez ta sprawa zastanawia. Chlopak najprawdopodobniej jest niewinny, bawił sie wtedy z dziewczyna i kolezanka, co mozna bylo posłuchać na konferencji z rutkowskim. dna podobno na jego korzyść, nie wiem dlaczego w reportarzu nie wspomniano ze dziewczyna miala 2promile alkoholu we krwi, ta sprawa jest chyba mocno naciągana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvirńa
robi wrażenie takie pustej wrzaskliwej dyskotekowej dziewuchy ale też można kogos skrzywdzić to że jest wulgarna, pyskata to nie znaczy że można ją gwałcić, katować czy zabić troche to bez sensu szukała problemu , wiadomo, przecież żadna porządna szanująca sie dziewczyna nie pójdzie tam na ta dyskotekę bo ta dyskoteka jest znana, tam na parkingach ganiają się z nożami, handlują używkami albo ruchają się na maskach samochodów pod osłoną nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIOŁEK 1991 12
no tak ale nawet jak była pijana, naćpana czy nie wiadomo co to nikomu nie dało prawa jej skatować! ona była strasznie pobita , prawo ją zabili, przeraziłam się jak widziałam jej twarz ! nie rozumiem jak jakikolwiek chłopak mogł zrobić coś takiego dziewczynie, nawet jakby go sama zaczeła zaczepiać wyzywać prowokować to coś takiego jest niedopuszczalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikebannaa
To co sie przydarzyło tok dziewczynie jest straszne, bardzo jej współczuje. Ale jesli Naprawe wskazała nie odpowiedniego spawce? Przeciez ten chlopak juz ma zepsuta opinię i nawet jesli jest niewinny to juz do konca zycia bedzie mial uraz w psychice. Moim zdaniem nie powinno sie robic takiej medialnej nagonki dopoki nie ma pewności. Czekam na wyjaśnienie sprawy i mam nadzieje ze winny tego pobicia zostanie zamknięty w wiezieniu na wiele lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIOŁEK 1991 12
skoro wskazała niewinnego to dlaczego ten niewinny uciekł ? czegoś się bał i przez to ma taka opinię a nie przez to , że ta dziewczyna na niego wskazała, bo jak jest niewinny to nie ma się czego obawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ANIOŁEK 1991 12
Nie, złą opinię to miał już wcześniej. A czemu uciekł? Być może w tej sprawie jest niewinny, a nagonka robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikebannaa
No niby tak...nie twierdze ze jest niewinny, ale zeby kogos oskarżyć trzeba byc pewnym... No i wlasnie dziewczyna jest niby pewna. wskazała na niego...ale czy jest wiarygodna skoro nie byla trzeźwa i wyniki dna sa na korzyść chłopaka? A z drugiej strony wkońcu podobno dobrze zapamiętała jego twarz...A To ze chlopak uciekł tez jest jakies dziwne, moze sie wystraszył ze pójdzie do więzienia a moze ma cos na sumieniu. Nie mnie oceniać.. Oby sie wszystko wyjaśniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy mouse
Chłopak tłumaczył, że uciekł, bo sąd wyznaczył areszt tymczasowy, a on nie chciał iść do więzienia. Mnie nie wydaje się, żeby był winny. Jeśli ktoś jest winny to ucieka jak najdalej, żeby nikt go nie znalazł, sam dobrowolnie też nie wraca, bo wie ile argumentów jest przeciw niemu. On wydaje się być bardzo pewny siebie. Mówi, że dna na pewno będzie świadczyć o tym, że z dziewczyną kontaktu nie miał, a poza tym na sali był monitoring i można sprawdzić gdzie w danym momencie był. A podobno był ze swoją dziewczyną i koleżankami. Nie rozumiem dlaczego jeśli robi się program o tej sprawie to nie mówi się, że poszkodowana dziewczyna była pijana i są na to dowody, gdyż została przepadana. Nie wiem jak było, piszę tylko o moich przypuszczeniach. Jeśli to dna rzeczywiście będzie na korzyść chłopaka, a dodatkowo przejrzą kamery i okaże się, że mówi prawdę to z kolei dziewczyna nie będzie miała lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ogarnijcie sie
nie mówi się że była pijana bo co to ma do tego? jak była pijana to można ją skatować???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjhjhjjjjjj
Gdyby był niewinny to by nie uciekł, a jakby go zamkneli to i odszkodowanie by dostał Nie oczerniajcie jej skoro nic nie wiecie, ledwo zyje dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciemak
A. Ja slyszalam, ze pobily ja trzy dziewczyny za to, ze ta klaudia prula sie z ich chlopakami.. inna wersja jaka slyszalam, to ze dwoch chlopcow zaplacila jej za to, zeby zrobila im dobrze, ta powiedziala, ze pojdzie sie tylko piwa napic, wrocila za jakis czas bez kasy, dobrze robic tez nie chciala wiec dostala w oko. acha I te dziewczyny co niby ona mowila ze sie wypiely kolesiom I je tam przelecieli to podobno o niej samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzydzistodwulatka :)
przestań pleść trzy po trzy baranie, nie zmyślaj jakich idiotycznych historyujek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuihji
ciekawe czy gdyby pobito tak corke polityka czy biznesmena, to tez wypusciliby drania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkdhfjsjdfddddd
wiele zawilosci w tym zdarzeniu, oby prawda wyszla na jaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okejokok
Minęły 3miesiace od zdarzenia wiec napewno nagrania byly sprawdzane Dokladnie kilkadziesiąt razy...nie wiem czemu do tej pory nie wiadomo co działo sie w chwili pobicia z podejrzanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno taka jest prawda
MOIM ZDANIEM PRAWDA JEST TAKA ŻE ONA ZNA SPRAWCE I BOI SIE GO WIEC WSKAZAŁA NA NIEWINNEGO !boi się zemsty oprawcy i siedzio cicho .. na sto procent ! nie wierze że nie wie kto to jest to niemozliwe a ta wersja że dziewczyny ją pobiły jest idiotyczna chocby dlatego ze została ZGWAŁCONA a dziewczyny jej nie zgwałciły !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc moze tak jest
ze faktycznie laska jest zastraszona, ona wiedziala co mowic, to jak opowiadala o tym e robila wszystko zeby zapamietac twarz....cos tu nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bitch please.....
nie zostałą zgwałcona cioły :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZECIE Ż MÓWIŁA ŻE
ZOSTAŁA ZGWAŁCONA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errrrrrrrrrrrrdfgd
nie zgwalcil jej tylko próbował, a chlopak najprawdopodobniej jest niewinny, tylko ta laska pewnie cos ukrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g45g54gg45
mi to ona wygląda na rasowe kurrwisko dyskotekowe, pewnie sie łasiła najebana i nacpana a teraz udaje świętoszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkkaa 9696
Wy jesteście idiotami :o Nawet jezeli nie została zgwałcona- to tylko dlatego, że mysleli ze ona NIE ŻYJE Strasznie ją pobili, za samo pobicie powinni siedzieć od czasu ich złapania. To czy ona lubiła się dobrze bawić brała narkotyki etc nie ma NIC do rzeczy! Została skatowana, i bez znaczenia jest cała reszta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to juz bylo...
ale nikt przeciez nie zostal zlapany, bo chlpoak przez nia wskazany jest niewinny najprawdopodobniej, dopiero teraz bede szukac prawdziwych oprawców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanieek
są jakieś postępy w śledztwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×